Polska rozpoczyna „szczepienia” dzieci poniżej 12 lat

Opublikowano: 02.12.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1406

Od 13 grudnia Polska rozpoczyna szczepienia dzieci w wieku 5-11 lat przeciw koronawirusowi – poinformował wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

„Od 13 grudnia to się zadzieje. Planujemy, że do tego dnia dotrą szczepionki, które są dedykowane (tej grupie wiekowej – red.)” – powiedział wiceminister, cytowany przez portal Polsat News. Dodał, że szczepienia będą dotyczyć dzieci w wieku 5-11 lat i będą odbywać się wyłącznie za zgodą rodzica. Obecnie w Polsce mogą się szczepić tylko osoby dorosłe oraz dzieci od 12 lat.

Szczepienia przeciwko koronawirusowi rozpoczęły się w Polsce 27 grudnia 2020 roku, są wykonywane czterema dopuszczonymi do obrotu unijnego preparatami firm Pfizer/BioNTech, Moderna i AstraZeneca oraz Johnson & Johnson. Do tej pory zostało wykonanych ponad 41,5 mln szczepień. Liczba osób w pełni zaszczepionych wynosi ponad 20 mln.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Uzupełnienie „Wolnych Mediów”

Wszystkie preparaty, o czym media głównego nurtu nie lubią pisać, są preparatami terapii genowej w fazie eksperymentalnej. Zostały dopuszczone do stosowania drogą przyśpieszoną, z pominięciem procedur bezpieczeństwa. Wiadomo już, że wbrew propagandzie rządowo-korporacyjnej preparaty te ani nie chronią przed zachorowaniem na COVID-19, ani nie zapewniają łagodniejszego przebiegu choroby, ani nie chronią przed śmiercią. „Szczepienia” tymi preparatami zagrażają życiu i zdrowiu dzieci, w odróżnieniu od COVID-19, którą to chorobę dzieci przechodzą bezobjawowo lub bardzo łagodnie.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 13 , średnia ocena wartości wpisu: 4,77 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. akami 02.12.2021 13:54

  Nie powielajcie kłamstwa. Nie ma czegoś takiego jak “choroba bezobjawowa” Choroba to zespół objawów. Można byc nosicielem zarazków. Nosicielem jest każdy z nas milionów bakteri i wirusów.

 2. Szwęda 02.12.2021 15:50

  Zbrodnia masowego eksperymentu antymedycznego i ludobójstwa rozszerza się na nasze dzieci. Bez nadprzyrodzonej albo obcej ingerencji ludzkość zacznie w szybkim tempie staczać się w przepaść!!!

 3. Foxi 02.12.2021 17:01

  @Szwęda zobacz na to: Medytacja dla Aktywacji Boskiej Interwencji https://meditation539.com/2021/11/27/portal-aktualizacja-aktywacji-boskiej-interwencji-i-filmy/

  Ludzie są zatruci i ogłupieni, tu nie chodzi o to że są słabi. Kierują swoją uwagę na zupełnie wsteczne i zbędne rzeczy. Zamiast być sobą naturalnym, przywiązują swoją uwagę do wizerunku persony-osoby, która nawet nie jest człowiekiem. Tzw “osoba fizyczna” to tylko niewolnik, który obecnie za pomocą tej powszechnej davidowej socjotechniki jest wtłaczany do nowej roli bio-robota-konsumującego. Pisałem wielokrotnie; niewolnik jest za drogi w obsłudze, plemię diabłów wymyśliło więc tańszą wersje niewolnika którym jest robol, jednak i on jest dla nich za drogi i obecnie wprowadzają powoli bio-robota.

  Zakrzep powstały po ukłuciu jest widoczny gołym okiem. Uwaga nieprzyjemne. https://rumble.com/vmyr1j-blood-in-covid-vaxxed-people-turns-into-thick-clotted-jelly-2021.09.23.html

  Młody 33 letni wysportowany pilot zszedł podczas rekreacyjnej jazdy rowerem w parku. Przyczyny zgonu są tajemnicze: https://www.newvalleynews.co.uk/news/airline-pilot-in-mystery-death/

 4. kufel10 03.12.2021 02:16

  @ Foxi
  Wiele osób młodych umiera, wiele osób umiera w parku, nie popadajmy w paranoje. Zawsze umierali. Krwiaki, raki, wady serca, wylewy udary. Obecnie ktokolwiek młody umrze od razu gawiedź przypisuje mu powikłania dawidowe. Typowa mentalność półmózgów i psychoza tłumu. Rozgrywają ich jak chcą na wszystkie strony 🙂
  A z resztą się zgadzam, brzmi to jak science fiction ale wiele wskazuje na to, że jest taka ewentualność. Czekajmy i obserwujmy.

 5. realista 04.12.2021 11:02

  cyt.:”Bez nadprzyrodzonej albo obcej ingerencji”…

  no to powodzenia! :DDD… .. .

 6. arthur 04.12.2021 13:45

  @ Szwęda
  Obawiam się , że możemy być świadkami jak najbardziej “przyrodzonej” ingerencji, tyle, że w nadnaturalnym/obcym opakowaniu…
  Tak jak sezonowego koronaświrusa dostałeś w opakowaniu plandemii…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.