Polska oskarżana o zagładzanie uchodźców na śmierć

Opublikowano: 29.08.2021 | Kategorie: Media, Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1896

W sobotę 28 sierpnia w gazecie codziennej „Morning Star” wydawanej w Wielkiej Brytanii (dziennik skrajnie lewicowy – przypis WM) ukazał się artykuł pt. „Shocking refugee abuse witnessed in Poland”.

Poniżej pełny tekst w oryginale.

W artykule możemy przeczytać, że polski rząd prowadzi „ekstremalną” i „morderczą” politykę na swojej granicy oraz doprowadził do „humanitarnej katastrofy”, próbuje „ukryć przed oczami świata tortury” zadawane „afgańskim kobietom i dzieciom”. Według autora Tomasza Kitlińskiego, mieszkającego w Lublinie aby „zachować faszystowską fikcję „czystości rasowej” Polski rząd głodzi ich na śmierć (spróbuj znaleźć głodujące, torturowane kobiety i dzieci na wideo niżej – przypis WM).

Dalej czytamy: „Ta nieracjonalna i urągająca polityka jest broniona przez premiera Mateusza Morawieckiego jako obrona świętości Polskiej ziemi”.

Autor kończy artykuł mówiąc o odpowiedzialności Polski, która jako „członek NATO uczestniczyła w okupacji Afganistanu”, wcześniej wspominając także, że w Polsce odmówiono praw kobietom i środowiskom LGBTQ.

Źródło: Brytol.com


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. Dgruzin 29.08.2021 20:41

  Prawdę piszą o “okupacji Afganistanu” i traktowaniu kobiet jak bydło !!!
  ..
  Osobiście dodałbym jeszcze trochę zarzutów.
  ..
  Środowisko LGBT jest samo sobie winne. Chcieliby NATYCHMIASTOWEJ zmiany świadomości – tak się nie da. Znam to z praktyki stykając się z np katolikami i próbując im coś wyperswadować, nawet jak coś się UDOWODNI oni dalej swoje.
  Po drugie: sposoby LGBT by zmienić to co jest są nieodpowiednie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.