Polska dla Polaków – Francja dla Francuzów

Opublikowano: 15.11.2015 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Polska dla Polaków – Francja dla Francuzów

Liczba wyświetleń: 627


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. janpol 15.11.2015 12:07

    Następny “mądruś”, który pozjadał wszystkie rozumy!!! Pani Płatek NIE JEST liberałem. Jest dyżurnym “fahofcem” i “czerwońcem” w mediach masowej dezinformacji. Zresztą sama określa siebie jako feministkę. Proszę się zapoznać z aktualnym programem ruchu feministycznego (dopuszczalność aborcji, płeć kulturowa, rewolucyjne przekształcanie społeczeństw itp. itd.). Zresztą godło pod jakim występują współczesne feministki powinno rozwiać wszelkie wątpliwości (czerwona pieść w graficznym znaku planety Wenus). Ruchy feministyczne próbowały się (i nadal próbują) się “przykleić” i zawłaszczyć idee liberalne ale są JEDNOZNACZNIE identyfikowane jako ruchy LEWICOWE.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.