Polscy Tatarzy za karą śmierci dla terrorystów

Opublikowano: 24.03.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 304

Mufti Tomasz Miśkiewicz z Muzułmańskiego Związku Religijnego powiedział, że jest zwolennikiem przywrócenia kary śmierci dla sprawców ataków terrorystycznych. Poza tym w jego opinii większym zaangażowaniem w zwalczaniu terroryzmu powinny wykazać się bogate kraje Zatoki Perskiej.

Mufti Muzułmańskiego Związku Religijnego w Polsce gościł w programie TVN24, gdzie komentował zamachy terrorystyczne w Brukseli. Zdaniem Miśkiewicza służby państw europejskich powinny bezwzględnie walczyć z potencjalnymi sprawcami zamachów, a jednym z rozwiązań mogłoby być wprowadzenie kary śmierci za terroryzm i zabijanie niewinnych ludzi. Mufti powołał się tu na przykład poczynań wymiaru sprawiedliwości po II Wojnie Światowej, który skazywał na śmierć osoby odpowiedzialne za zbrodnie w trakcie konfliktu. Polski muzułmanin dodał, iż celem ataków ekstremistów są wymierzone również w przedstawicieli społeczności muzułmańskiej na terenie Europy.

Miśkiewicz jest także zwolennikiem większej kontroli nielegalnych stowarzyszeń i fundacji, które najczęściej szerzą ekstremistyczne poglądy wśród muzułmanów, stąd choćby radykalni duchowni powinni być pozbawiani obywatelstwa państw w których się znajdują. Mufti podkreślił, że ludzie dokonujący zamachów są edukowani w Europie, co jest największą tragedią w obecnym stanie rzeczy.

Duchowny dodał, że bogate kraje Zatoki Perskiej, ale również i Zachód powinni włączyć się w ostrzejszą walkę z terroryzmem, zauważając przy tym, iż terroryści wykorzystują chaos w państwach Bliskiego Wschodu. Zachód nie pomógł bowiem pogrążonym w kryzysie państwom takim jak Palestyna, Syria czy Libia.

Na podstawie: RP.pl, Onet.pl
Źródło: Autonom.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
ZIWK
Użytkownik

(Naruszenie regulaminu punkt 5b. Admin)

radical3dom
Użytkownik
radical3dom

(Naruszenie regulaminu punkt 5b. Admin)

agama
Użytkownik

i co to da? Ideologie trzeba polikwidować (łącznie z lewacką tolerancją degeneracji) i nauczać prawdy o rzeczywistości i logicznego, niezależnego myślenia.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

W zdrowo pojętym humanitaryzmie (nie w dzisiejszej przegniłej moralnie i wartościowo Europie) kara śmierci dla zwyrodniałych morderców i masowych ludobójców jest karą najsłuszniejszą, najbardziej humanitarną!