Polscy patrioci nazwani “nazistami”!

Opublikowano: 15.11.2017 | Kategorie: Media, Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 8

Praktycznie wszystkie media na świecie przypuściły szturm na Polskę. We wszystkich relacjach, sobotni Marsz Niepodległości został określony mianem “faszystowskiego”, a maszerujących ludzi nazwano “nazistami”. Ubolewano też, że był to pochód sławiący tak zwaną “białą supremację”, co jest ostatnim wymysłem międzynarodowej lewicy.

Marsz Niepodległości deklarujący przywiązanie do Polski i patriotyzmu, przez środowiska nienawidzące Polaków został uznany wydarzeniem faszystowskim. Nie podobały się hasła o dumie z bycia białym, przeciwne islamizacji, a także symbolika taka jak krzyże celtyckie i falanga. Jako rasistowski uznano na przykład transparent “Europa będzie biała, albo bezludna”.

Lewicy jak wiadomo wszystko kojarzy się z faszyzmem, więc uznano, że tych kilka symboli i hasełek, które zwalczają wyłącznie na podstawie swoich wyobrażeń, w morzu biało-czerwonych flag, oznaczają iż jest to marsz nazistów. To tak jakby kontrmanifestację zawodowych “antyfaszystów”, na której pojawili się demonstranci z czerwonymi flagami, domyślnie nazywać komunistami.

Jak wiadomo Jednym z celów międzynarodowej lewicy, która jest nosicielem spuścizny Międzynarodówki Komunistycznej, jest walka z państwami narodowymi i rozpuszczenie ich za pomocą ideologii multi-kulti. Dlatego gdy Polacy zamanifestowali swoje przywiązanie do narodu i sceptycyzm do wymiany populacji, zwłaszcza na islamską, lewicowe media na całym świecie zawyły z oburzenia i zaatakowały nas bezpardonowo.

Nienawiść do Polaków jest obecnie w cenie dlatego można nas bezkarnie obrażać wyzywając nas od faszystów. Ta nagonka wystąpiła dlatego, że nastąpił zbieg interesów kilku grup, które atakując Polskę chciały zyskać konkretne rzeczy. Za pomocą tego globalnego fakenewsa upieczono zatem przynajmniej kilka pieczeni na jednym ogniu.

Jak słusznie zauważył minister Krzysztof Szczerski z kancelarii prezydenta tak zwany “polski nazizm” wymyślili ci sami, którzy wypromowali kłamliwą frazę o “polskich obozach zagłady”. Bez wątpienia stygmatyzacja Polski na arenie międzynarodowej, jako kraju faszystowskiego, jest na rękę Niemcom. Zwłaszcza w sytuacji, gdy ubiegamy się o należne nam reparacje wojenne. Naród ten od dawna udaje ofiarę nazistów, którzy najwyraźniej musieli pochodzić z Polski, skoro to tam były obozy zagłady.

Niemcy doszczętnie okradli i zniszczyli nasz kraj i nigdy nie zapłacili za to należnych nam sum reparacji wojennych, ba nie mamy nawet traktatu pokojowego! Trudno się zatem dziwić, że Niemcy popierają takie wyzwiska kierowane w naszą stronę. Zrobienie z nas nazistów odwraca uwagę od nich, a jednocześnie spowoduje, że nasze roszczenia nie będą się wydawały na świecie zasadne.

Poza tym oczywiście nazywanie Polaków nazistami jest na rękę środowiskom lewicowym, które są bardzo niepocieszone utratą władzy w krajach takich jak Polska, a zwłaszcza Stany Zjednoczone. Po wsparciu naszego kraju przez Donalda Trumpa podczas lipcowej wizyty w Polsce, gdy stawiał nas za wzór do naśladowania, w oczywisty sposób staliśmy się wrogiem całego zwalczającego go środowiska.

Praktycznie wszystkie lewicowe gazety biły zatem w jeden bęben powielając kłamliwe wiadomości o tym jakoby rzekomo przez Warszawę przemaszerowało 60 tysięcy “nazistów” Bolesne jest to, że w taką narrację wpisali się również polskojęzyczni dziennikarze, którzy ochoczo potwierdzają kalumnie rzucane na Polskę, popierając tym samym nagonkę tylko z tego powodu, że nie lubią obecnej władzy. Jak widać ludzie ci nie czują już więzi z narodem, którego są przedstawicielami.

Polska stała się wspólnym wrogiem i mocno skrytykowali nas również islamiści. Kłamliwy reportaż o “polskich nazistach” wyemitowała stacja Al Dżazira, a o marszu faszystów rozpisywały się rozmaite arabskie portale internetowe. Wydźwięk tamtych artykułów był dokładnie taki sam jak ten z prasy lewicowej. Można zatem uznać, że było to celowe stygmatyzowanie, które było zorganizowaną napaścią na nasz kraj dokonaną w globalnej przestrzeni medialnej.

Marsz Niepodległości skrytykował również MSZ Izraela i zażądano ukarania jego organizatorów. Nie wiadomo co z tym żądaniem zrobi strona polska, ale biorąc pod uwagę daleko idący serwilizm jaki prezentuje Polska dyplomacja w w stosunku do Izraela można się spodziewać podjęcia jakichś kroków. Już zresztą zapowiedziano przeglądnięcie treści transparentów i ewentualne pociągnięcie do odpowiedzialności osoby je niosące.

Jak wiadomo zwolennikom lewicowego faszyzmu wszystko kojarzy się z rasizmem, faszyzmem czy nazizmem. Epitet ten jest stosowany domyślnie, względem każdego o innych poglądach niż lewicowe. To powoduje, że ciągłe stosowanie argumentum ad Hitlerum, doprowadziło do zdecydowanego spadku wydźwięku wyzwiska takiego jak “faszysta” czy “nazista”. Zresztą można odnieść wrażenie, że nie miałoby większego znaczenia jakie transparenty niesiono by podczas Marszu Niepodległości, bo artykuły potępiające go zapewne były już dawno napisane i tylko je opublikowano. Ktoś po prostu uznał, że uczestnicy Marszu zostaną nazwani nazistami. Wygląda na to że, była to zaplanowana nagonka na Polskę.

Dlaczego tak się stało i kto za tym stał? Rządzący nami rusofobi oczywiście podejrzewają Rosję, ale oni tłumaczą tak wszystko co jest im wygodne. Po prostu różne grupy interesów potrzebowały paliwa do dalszego hejtu kierowanego na Polskę i rozkwitu uważanego obecnie za cnotę, antypolonizmu. Nie bez znaczenia jest też fakt, że już w środę, w Parlamencie Europejskim odbędzie się kolejna już 8 debata na temat Polski i rzekomego braku praworządności w naszym kraju. Trudno sobie wyobrazić lepszy prezent dla unijnych biurokratów którzy będą teraz mogli grzmieć o “polskich nazistach”.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
kasia_be
Użytkownik
kasia_be

Ja rozumiem oburzenie na “60 tys nazistów” – bzdura, większość maszerujących to zwykli całkiem pokojowo nastawieni do życia ludzie. Ale oburzenie że ktoś nazywa faszystowskie symbole faszystowskimi symbolami wydaje mi się nieco naciągane…
Falanga – ten emblemat mówi, że droga do ”narodowego przełomu” wiedzie nie przez demokratyczne wybory, ale brutalną fizyczną przemoc, która zakłada krzywdzenie przeciwników politycznych i mniejszości narodowych
„Europa będzie biała, albo bezludna” – to hasło mówi, że będziemy walczyć do ostatniej kropli krwi o wyrżnięcie lub wysiedlenie każdego niebiałego mieszkańca z Europy. No bo “Europa wyłapie terrorystów albo popadnie w chaos” to jednak zupełnie inne hasło…
Czyli jak to nie faszyzujące??? To czym jest faszyzm zdaniem autora???

bro
Użytkownik
bro

Czemu na zdjęciu same Biało czerwone flagi ? Ja widziałem też flagi z czarnym krzyżem celtyckim w białym kólku na czerwonej fladze – w każdym kraju w europie taki sztandar wywoła te same skojarzenia. Nawet w Niemczech neofaszyści nie wynoszą takich flag na ulicę

maciek
Użytkownik

faszyzm to taki ustrój w którym były wojskowy dochodzi do władzy i zbroi naród w kierunku wojny.

wymyślił go Mussolini wypromował Hitler a kontynuuje Putin

rumcajs
Użytkownik
rumcajs

Jaki miły “wysyp” madrali…. Nie byłem na tym marszu, ale, pośród kilkudziesieciu tys ludzi moga sie przydarzyc rózni, z róznymi hasłami, czy transparentami, co nie daje zadnych podstaw, do nazywania pozostałych uczestników faszystami, czy nazistami. Jesli zatem tak panowie uwarzacie, że na podstawie kilku-kilkudziesięciu ludzi o takich zapedach mozna pozostałych tak nazywac, to jesli jestescie polakami, to jestescie , według waszej i waszego pupila z jewroparlamentu, filozofii, meładep, bo takowi sa w polsce, jestescie mejizdołz, bo takowi sa w kraju, jesteście ątydnab, bo tacy też sa w kraju, jeseście ątiodi, menyterk, … Dorze sie czujecie po takich słowach???

kozik
Użytkownik
kozik

W pozwie zbiorowym od Europejczyków z PE będę domagać się wpłaty na fundacje pomagające polskim weteranom II w.ś. i pomagające polskim Sprawiedliwym Wśród Narodów Świata. Czas faszystów minął w Polsce wraz ze śmiercią ostatnich komunistycznych prokuratorów, którzy oskarżali o faszyzm polskich patriotów. Marksizm odradza się w sferze kulturowej, ale Polacy – w przeciwieństwie do Zachodu – zostali na niego zaszczepieni.

maciek
Użytkownik

@arni
Nie stać Cię

BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

Ach jak my komuchy nienawidzimy państw narodowych. Jak mawiał nasz wielki nauczyciel – ALtiero Spinelli – istnienie państw narodowych hamuje postęp.

maciek
Użytkownik

@BrutulloF1

Mnie się wydaje, że komuchom to państwa narodowe lekko zwisają. I myślę, że Wy komuchy dzielicie się na takich co by chcieli już od razu cały świat zmienić po trupach i na takich co by chcieli żeby szło tylko w tym kierunku. Jaki jest ten Wasz cel to tylko jeden diabeł wie bo Stary tego nie ogarnia.