Polsce zagraża wojna domowa

Opublikowano: 25.09.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1237

Jeden z Nich, którego zapowiedzi spełniają się prawie co do joty, napisał kolejny list do Krzysztofa Atora Woźniaka. Ujawnia w nim, że wojna domowa w Polsce jest realnym zagrożeniem.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 25.09.2023 09:58

    Ten “jeden z nich” to chyba Maciej Maciak – bo on już półtora roku temu nakreślił scenariusz wojny domowej i przytoczył pewne dowody na te plany. Dokładnie chodzi o czasem pojawiające się doniesienia policyjne o likwidowaniu magazynów broni – dość spora z nich, tych magazynów była zlokalizowana w mieszkaniach w których mieszkali obywatele UA. Były też inne narodowości, w tym Gruzini i Polacy. Spora część magazynów posiadała więcej broni i amunicji niż powstańcy warszawscy….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.