Polowanie na „ruskie” czarownice

Opublikowano: 06.06.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1130

Ustawa totalitarna PiS-u to w praktyce powołanie politycznej inkwizycji, której celem jest polowanie na rzekome „ruskie czarownice”, czyli wszystkich, którzy nie wspierają PiS-owskiej narracji medialnej dotyczącej wojny na Ukrainie, lub krytykują politykę partii rządzącej.

Źródło: Kontestacja.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. bryxus 06.06.2023 10:14

    Proponuje ustawe o likwidacji wplywow Usraelskich. Swiat od razu stal by sie lepszy…

  2. sanchop 06.06.2023 16:25

    Nawet tak antysystemowy nczas(menceno-korwin) napisał że Rosjanie wysadzili sobie tamę, której wcześniej bronili przed napalonymi Ukraińcami na brytyjskich łodziach. Nie mam wątpliwości po której stoi ten antysystem, na pewno nie po polskiej…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.