Polityka antycovidowa Australii wywołała katastrofę
Polityka antycovidowa była w Australii bardzo restrykcyjna w stosunku do obywateli i doprowadziła do tego, że 87% społeczeństwa została zaszczepiona. Skutki już widać…
Drakońskie środki stosowane w Australii prowadzą prosto do katastrofy. Sytuacja w szpitalach w australijskim stanie Wiktoria jest bardzo poważna. Panuje chaos. Szpitale są przepełnione, a karetki ustawiają się w kolejkach.
W ostatni piątek pogotowie ratunkowe w Wiktorii ogłosiło czerwony alarm: karetki były wzywane tak często, że 70 pacjentów musiało czekać w kolejce na ich dostępność. „To poważny problem. Nie ma jeszcze nawet zimy” – ubolewa Mark Putland, szef służb ratowniczych w Royal Melbourne Hospital (obecnie w Australii jest jesień – przypis WM). Powiedział, że ludzie na izbie przyjęć czekają na swoją kolej na przyjęcie średnio od 9 do 10 godzin. Niektórzy pacjenci muszą czekać dłużej niż 20 godzin, ponieważ nie ma wystarczającej liczby łóżek.
Problemy te nie ograniczają się do Melbourne. Karetki pogotowia są również niedostępne w miastach Shepparton i Bendigo. Problem polega na tym, że nie mogą przewozić pacjentów do przepełnionych izbach przyjęć. Pacjenci są zmuszeni leżeć na noszach karetki, ponieważ brakuje dostępnych łóżek.
Dlaczego obywatele Australii są tacy chorzy? Czy bezpieczna i skuteczna szczepionka nie mogłaby zapobiec przepełnieniu szpitali? Wraz z rozpoczęciem szczepień przypominających gwałtownie wzrosła również liczba zgonów spowodowanych i wywołanych COVID-19. Podobnie jak w Portugalii i innych krajach o wysokim odsetku osób zaszczepionych dwoma, a nawet trzema dawkami, w tym w w Australii, jest oczywiste, że im więcej osób jest zaszczepionych, tym więcej jest zakażeń, zachorowań i zgonów. Zależności te stają się coraz bardziej oczywiste. W ten sposób został ostatecznie wyjaśniony fakt, że polityka antycovidowa tylko niszczy gospodarkę, szkodzi zdrowiu i nie może w żaden sposób przyczynić się do walki z infekcjami dróg oddechowych.
Niewykluczone, że takiego rozwoju można oczekiwać jesienią w Europie.
Opracowanie: StanW
Na podstawie: TKP.at
Źródło: NEon24.info