Polityk homofob romansował z mężczyznami

Opublikowano: 20.11.2017 | Kategorie: Polityka, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 632

Po raz kolejny okazuje się, że za niechęcią do homoseksualistów stoi wyparta fascynacja męskim seksem. Wes Goodman przez lata obrażał gejów i lesbijki, powtarzając, że homoseksualizm to ciężki grzech. Aż pewnego dnia został przyłapany na dzikiej namiętności z mężczyzną w swoim biurze.

Wes Goodman to członek legislatury stanu Ohio z ramienia Partii Republikańskiej. A właściwie już były członek, bo właśnie został zdymisjonowany po ujawnieniu skandalu obyczajowego. Zaczęło się od seksu z mężczyzną we własnym biurze, podczas którego ktoś niespodziewanie otworzył drzwi. 33-letni polityk przeprosił wyborców i swoją rodzinę oraz wycofał się z życia publicznego. Informacja obiegła jednak cały kraj i wywołała efekt lawiny.

Wkrótce do namiętnych romansów z Goodmanem zaczęli się przyznawać kolejni faceci. „Wes Goodman, który właśnie został przyłapany na seksie z mężczyzną w swoim biurze, błagał mnie, abym uprawiał seks z nim i/lub jego żoną. Robił to kilkukrotnie, podczas gdy chodziłem do szkoły w Ohio” – napisał na “Twitterze” Caleb Hull, konserwatywny dziennikarz. „Wes nigdy nie molestował mnie seksualnie. Obaj wiedzieliśmy, co robimy i było nam z tym dobrze” – powiedział z kolei Johnny Hadlock, asystent jednego z konserwatywnych deputowanych do Kongresu, z którym Goodman romansował w 201o roku.

W tym samym czasie Goodman podkreślał, że najważniejsze są dla niego „wartości rodzinne”, prawo do zawierania małżeństw powinny mieć tylko pary hetero, a „zdrowe rodziny, kierujące się wartościami, są źródłem dumnej historii Ohio oraz kluczem do świetlanej przyszłości stanu”. Wraz z żoną organizował też antykobiece „Marsze dla życia”, a w swoim stanie był nazywany „sumieniem ruchu republikańskiego”.

Autorstwo: PN
Źródło: Strajk.eu

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. BrutulloF1 20.11.2017 15:54

  To tak jak żydzi.

 2. BrutulloF1 20.11.2017 17:04

  @Pan Odkrywca (?).
  Gdybym był inteligentny a nie tylko uważał się za inteligentnego próbowałbym polemizować z tym wyrafinowanym stwierdzeniem ale widocznie nie wnikasz za głęboko w problemy historii jak i dzisiejszej rzeczywistości. Dlatego posunąłeś się jedynie do zademonstrowania swojej antyhomofobicznej i antynietolerancyjnej postawy uważając zapewne, że jest to szczyt moralnego rozwoju z którego patrzysz na mnie z góry.

 3. MB 21.11.2017 07:38

  @BrutulloF1 Duże uogólnienie, ale przy czytaniu tego tekstu przypomniała mi się oficjalna reakcja Izraela na Marsz Niepodległości. Najbardziej rasistowskie państwo świata musiało tradycyjnie upomnieć innych o domniemany rasizm. Podobnie jest z kwestią “emigrantów”.

 4. BrutulloF1 22.11.2017 09:14

  @maciek
  Obrzezanie ma w gruncie rzeczy o wiele istotniejszy wpływ na politykę światową niż homoseksualizm. Właściwie ten ostatni jest pochodną obrzezania. Gdyby Obrzezani nie wywierali poprzez swoje kantorki w postaci NGO takich nacisków na Europę by czcić homasów, femisnistki, gender i multikulti to nasz świat byłby wyraźnie inny. Moim zdaniem ciekawsze jest śledzenie procesów, które wywołujących pewne zjawiska niż przygody pojedynczego homosia. Twórcy tych procesów zapoczątkowali pęd do obwiniania białych, heteroseksualnych mężczyzn za każde zło, tego świata. Oni są ciemiężcami a wszystkie inne grupy – kobiety, lesbijki, geje transy, kolorowi to uciskane mniejszości i TYLKO BIALI mogą mieć etykietkę rasistów – innych grup to nie dotyczy. Kiedy słyszałeś, żeby czarnego lub innego nazwano rasistą ? To wszystko to bzdury wypływające z się teorii krytycznej (należałoby powiedzieć kretyńskiej) czyli intelektualnego dorobku współczesnego marksizmu.
  @MB
  Przypomniałeś mi żebym zaznaczył jeszcze jedno istotne zjawisko. Hipokryzja USraela, w odniesieniu do hipokryzji bohatera tego artykułu, polega na tym, że USrael jako państwo narodowe, uprawiające szowinistyczny nacjonalizm (obecną formę syjonizmu), poza bezpośrednimi grzeszkami takimi jak takimi ja wspieranie terroryzmu i wspomaganie krwawego chaosu u nieporęcznych sąsiadów, próbują podkopać koncepcję państw narodowych poza swoim terytorium. Goje mają zostać odarci z tożsamości i to dotyczy każdej płaszczyzny. Oni już od urodzenia są głupsi i mniej przebiegli. No i nie zostali wybrani. Dopiero tak uformowany człowiek nowosowiecki, bez specjalnych zachęt i terroru będzie myślał, że jest szczęśliwy i wolny a robił to co mu się każe. Żeby wszystko szło zgodnie z planem potrzebujemy masy pożytecznych idiotów. Już Goethe pisał, że “Nie ma bardziej beznadziejnie zniewolonych ludzi, niż ci, którzy błędnie wierzą, iż są wolni”.

 5. maciek 23.11.2017 21:38

  @BrutulloF1

  Zgodzę się z Tobą, że obrzezanych jest więcej niż homoseksualnych na świecie.

  Znam wielu homosi, pedałów i ciotek którzy są antysemitami, znam też wielu żydów którzy nie lubią gejozy, znam nawet paru obrzezanych którzy są homofobami. Więc Twoje wywody nie robią na mnie wrażenia.

  Kiedy słyszałem żeby czarnego nazwano rasistą? Po raz pierwszy kiedy czytałem autobiografię Milesa Davisa. Opowiadał przez cały rozdział o swoim ojcu który był rasistą. W głowie najbardziej utkwiła mi historia o tym jak stary Davis wyrzucił z gabinetu na zbity pysk białasa który darł mordę w poczekalni. Polecam – świetna książka.

  Co do współczesnego marksizmu to są dwie szkoły jedna amatorska typu Soros, bez przygotowania, bez interpretacji, bez badań – dramat straszny. Druga filozoficzno – kulturoznawcza – historiograficzna pokazująca że Marks nie miał i nie chciał mieć cokolwiek wspólnego z komunizmem w wydaniu radzieckim i nie specjalnie odnalazłby się we współczesnym Eurokołchozie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.