Politycy wstydu nie mają!

Opublikowano: 03.02.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 2044

Politycy wstydu nie mają — chcą zabierać pieniądze dzieciom zebrane na leczenie! Konfederacja nie lepsza od PiS-u – ściemnia, że nie wiedziała, za czym głosuje, choć wcześniej wiedziała i głosowała przeciw. Czy to dowód, że jest kontrolowaną opozycją, a obecna afera z jej głosami „przeciw” poprawce i „za” całą ustawą z poprawką, której nie popierali, oraz medialne lansowanie się na jej przeciwników, miała odwrócić uwagę opinii publicznej od PiS-u? Warto posłuchać wkurzonego Woźniaka – przynajmniej do 15 minuty. Potem mówi, dlaczego nie promuje zbiórek na swoim vlogu i powtarza wcześniejszą argumentację. Ale pierwsze minuty są ostre.

Autorstwo video: Krzysztof Ator Woźniak
Źródło: YouTube.com

16

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.