Policjant, który zatrzymał radujących się z wydarzeń 9/11 Żydów, ujawnia szczegóły

Opublikowano: 24.09.2011 | Kategorie: Polityka

Liczba wyświetleń: 1371

Niezależny tygodnik wydawany w Waszyngtonie – American Free Press (AFP) – przeprowadził unikalny i sensacyjny wywiad z policjantem, który we wrześniu 2001 roku dokonał aresztowania pięciu izraelskich Żydów, podejrzanych o terroryzm, a bardziej znanych z wiwatowania, tańczenia i wyrażania radości podczas oglądania i filmowania zaatakowanych budynków World Trade Center.

Sierżant Scott DeCarlo z policji stanu New Jersey, nigdy do tej pory nie wypowiadał się publicznie na ten temat, a udzielając wywiadu gazecie AFP zastrzegł, że jest to jego pierwsza i ostatnia wypowiedź dla mediów.

Jak po wydarzeniach 9/11 informowały media, w tym i mainstreamowy “New York Times”: “grupa pięciu mężczyzn ustawiła swoje kamery skierowane na budynki World Trade Center zanim doszło do ataku”, czyli zanim w budynek WTC-1 wbił się pierwszy z samolotów, a gdy atak już nastąpił, pięciu Żydów – bo wszyscy oni okazali się izraelskimi Żydami-agentami wywiadu Mossad – gratulowali sobie nawzajem, tańczyli, wyrażali radość z destrukcji budynków i obfotografowywali się na tle palących się wieżowców.

Zachowanie się mężczyzn w tym tragicznym dla Ameryki i dla wielu amerykańskich rodzin dniu, wzbudziło wielkie zdziwienie obserwatorów i zbulwersowani tym widokiem ludzie rozdzwonili się, zawiadamiając policję. Jeden ze świadków wydarzenia opisuje grupę Żydów, którzy ulokowali swoje kamery w parku stanowym w Jersey City – skąd idealnie widać dolny Manhattan: “Wyglądało na to, że byli oni całkowicie pochłonięci tym co robią. Wyglądało na to, że będąc w parku Liberty State Park, wiedzieli oni co się wydarzy.”

Zawiadomiona policja poinformowała swoje radiowozy o “białym minivanie marki Chevrolet, rocznik 2000″, którym grupa Żydów posługiwała się, a należącym do firmy przeprowadzkowej Urban Moving Systems (która to firma okazała się specjalną placówką zorganizowaną przez Mossad; całe wyposażenie firmy zostało po zatrzymaniu Żydów, porzucone). Biuro FBI zażądało zatrzymania samochodu. Niestety, już w fazie opisu poszukiwanych doszło do przekłamania, będącego efektem socjotechnicznej manipulacji medialnej dokonywanej latami na amerykańskich widzach: sprawcy określani byli przez dzwoniących na policję jako “mężczyźni o urodzie bliskowschodniej”, a najczęściej jako “Palestyńczycy”, bo tylko takie skojarzenie z domniemanym określeniem “terrorysta” pojawiło się w umysłach zmanipulowanych przez syjonistyczne media obserwatorów. Ku zaskoczeniu policjantów zatrzymujących samochód, cała piątka była Żydami.

Zanim jednak do zatrzymania doszło, sierżant Scott DeCarlo opisuje rozwój wydarzeń. Mówi on, że w tym dniu, już w trakcie katastrofy na Manhattanie, miał za zadanie monitorowanie ruchu samochodowego na autostradzie stanu New Jersey aby nie dopuszczać do wjazdu samochodów do miasta. “Otrzymaliśmy sygnał BOLO, co oznacza “Be On the Look Out”, czyli “rozglądaj się za poszukiwanym samochodem”, a chodziło o “vana, co do którego było podejrzenie, że przewozi materiały wybuchowe”. Informacja mówiła, że samochód ten “był w drodze aby zdetonować most George Washington Bridge”.

“Gdy podejrzany van pojawił się” – relacjonuje DeCarlo – “szarpnąłem [swojego kolegę za ramię] sierżanta i powiedziałem: “Człowieku, to jest nasz [poszukiwany przez nas] van! Co prawda numer rejestracyjny niezupełnie zgadzał się z przekazanym nam, ale pomyłka dotyczyła jedynie jednej cyfry. I powiedziałem: “To musi być ten, podobieństwo jest zbyt duże”.”

DeCarlo kontynuuje wspomnienia mówiąc: “Van zjeżdżał z New Jersey Turnpike aby dostać się na drogę Numer 3 (Route 3), lecz natężenie ruchu było tak duże, że samochody poruszały się z prędkością 2 mil na godzinę. Podeszliśmy zatem pieszo i stanęliśmy przed vanem, wyciągnęliśmy broń i zatrzymaliśmy go.”

Wszyscy z jadących vanem mężczyzn odmówili opuszczenia samochodu, zatem DeCarl zastosował przymus fizyczny. “Rozkazaliśmy opuszczenie vana, lecz oni nie słuchali” – mówi DeCarl – “zatem zakuliśmy ich w kajdanki tak szybko jak tylko byliśmy w stanie.”

Na pytanie dziennikarza dlaczego Izraelczycy odmówili wyjścia z samochodu, DeCarlo nie potrafił odpowiedzieć, jednak przypuszcza, że zatrzymani byli przerażeni. “Czy kiedykolwiek miałeś przyłożony pistolet do głowy?” – wyjaśnia zachowanie zatrzymanych DeCarlo.

Po zatrzymaniu samochodu i wyciągnięciu pasażerów z samochodu – wspomina policjant – “Jeden z nich, ten który był gadatliwy, zaczął mówić: “Nie jesteśmy waszymi wrogami, jesteśmy waszymi przyjaciółmi. Nasi wrogowie są waszymi wrogami”. W tym momencie powiedzieli, że są z Izraela i bez przerwy powtarzali, że: “Słuchaj, jesteśmy po waszej stronie.””

Zatrzymanych Żydów, DeCarlo wraz z policyjną grupą posiłkową, zawiózł do komisariatu stanowego, gdzie umieszczono ich w celach stadionu Meadowlands Stadium. “To był ostatni raz gdy ich widziałem” – mówi DeCarlo.

Żydów przejęło FBI i po 10-tygodniowym przetrzymywaniu cofnięto postawione wobec nich główne zarzuty. Pod zarzutem jedynie przekroczenia okresu wizy wjazdowej, deportowano ich z powrotem do Izraela. Do tej pory nie zostały wyjaśnione okoliczności i podstawy zwolnienia podejrzanych.

Cała piątka Żydów, po powrocie do Izraela wystąpiła w telewizji opowiadając, że w Stanach Zjednoczonych byli aby “dokumentować wydarzenie”.

Warto również dodać, że o mających nastąpić atakach na budynki WTC wiedzieli przed wydarzeniami pracownicy izraelskiej firmy Odigo, której amerykańska siedziba mieściła się kilka przecznic od budynków World Trade Center. Na co najmniej dwie godziny przed atakiem na wieżowce, wymieniali pomiędzy sobą informację poprzez tzw. sieć natychmiastowej komunikacji (Instant Messages), informującą przed rozbiciem się pierwszego samolotu, o mających nastąpić zamachach. “Dziwnym” zbiegiem okoliczności główne biuro Odigo, Inc. znajduje się na przedmieściach Tel Awiwu, w Herzliyya, gdzie mieści się słynny i wpływowy ośrodek tzw. studiów nad terroryzmem, o nazwie Institute for Counterterrorism – ICT. Informacja o ostrzeżeniu jakie otrzymali nowojorscy pracownicy izraelskiej firmy Odigo na dwie godziny przed wbiciem się pierwszego samolotu w wieżę WTC-1, potwierdzona została przez szefa firmy, Micha Macover, i opublikowana w izraelskim piśmie “Haaretz”.

Wiele innych firm izraelskich działających w Stanach Zjednoczonych, prowadzi szpiegowską działalność. Jedną z ważniejszych jest firma Comverse Technology, Inc. (CMVT), będąca siostrzaną izraelską firmą Amdocs. Firmy te zajmują się zaawansowanymi technologiami komputerowymi. W 1997 roku pracownicy firmy Comverse przyłapani zostali na podsłuchiwaniu, mającej uchodzić za super-bezpieczną, telefonicznej sieci Białego Domu. Niezależni dziennikarze, powołując się na z trudem zdobywane fragmenty rządowych raportów i na wypowiedzi niektórych rządowych przedstawicieli, ustalili powiązania pracowników firm izraelskich Comverse, Amdocs i Odigo, z wydarzeniami 11 września 2001 roku.

Firma Amdocs jest mało znanym lecz potężnym i niemal monopolistycznym potentatem na rynku amerykańskim, w dziedzinie kompletnego tzw. Billing System, czyli prowadzenia ewidencji wszystkich rozmów telefonicznych sieci lądowej, satelitarnej i komórkowej. Każda rozmowa telefoniczna zainicjowana z terenu USA przechodzi przez system firmy Amdocs, w której rejestruje się dane dotyczące połączenia. Firma Amdocs działa w ponad 130 krajach świata, w tym i w Polsce.

Tygodnik “American Free Press”, jest wydawanym w Waszyngtonie periodykiem piszącym z pozycji libertariańskich, skupiającym się na zagadnieniach dotyczących niebezpieczeństwa dla wolności słowa. Z tego względu zajmuje się tematyką m.in. wielu organizacji żydowskich – tradycyjnie walczących z wolnością słowa; globalizacją; od wielu lat prowadzi raporty dotyczące kolejnych spotkań Klubu Bilderberga, Komisji Trójstronnej i innych organizacji planujących wprowadzenie Nowego Porządku Światowego. Na łamach pisma pisali m.in. Joseph Sobran, Paul Craig Roberts i Ron Paul. Pismo określane jest przez organizacje żydowskie, w tym Ligę Przeciwko Zniesławieniu (Anti Defamation League) bezpodstawnie jako “antysemickie”, co dla goszczących na łamach tak znamienitych polityków, przysparza im jedynie zaszczytu.

Opracowanie: LM
Na podstawie: Dave Gahary, 9-11 Cop Breaks Silence, American Free Press (23.09.2011 r.)
Źródło: Bibuła


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

20 komentarzy

 1. upior 24.09.2011 13:47

  No i wszystko jasne.

 2. peakoil 24.09.2011 16:35

  Znaczy takie drugie Pearl Harbor,
  “każdy wiedział nie powiedział”
  W wierze rąbnęli terroryści z Al Kaidy, ale Stany lub/i Izrael nie zareagowali / nie podjęli środków zaradczych żeby nieć pretekst do działań wojskowych na terenie bliskiego wschodu.

  Pamiętacie z historii Japończycy zaatakowali Pearl Harbor,
  o planach ataku prawdopodobnie wiedzieli Brytyjczycy z Churchill’em na czele nie ostrzegli Amerykanów żeby Ci przyłączyli się do wojny.
  skutek USA bije nazistowskie Niemcy mimo że na pierwszy rzut oka nie ma w tym zbytniego interesu.

  Albo … Ameryka świadomie poświęca Pearl Harbor żeby przyłączyć się do wojny i aktywizacją przemysłu zbrojeniowego rozruszać gospodarkę.

  Albo … i co najbardziej prawdopodobne.
  Amerykańskie siły zbrojne były niekompetentne, wywiad był niekompetentny, urzędnicy zasiadający w Waszyngtonie byli niekompetentni.
  Reakcja była podyktowana tylko jedną przesłankom nie wiedzieli co robić więc zaatakowali kraj sprzymierzony z Japonią i samą Japonię.

  Teraz Izrael zstąpił w historyjce WB.
  Po co mają się bić z muzułmanami jak do tych mogą sobie strzelać żołnierze USA.

 3. taihosan 24.09.2011 19:13

  Z tego co pamiętam to republikański kandydat na prezydenta USA Thomas Edmund Dewey w 1944 roku chciał “aferę Pearl Harbor” wyciągnąć na wierzch. Służby specjalne wybiły mu to z głowy. A sam atak sprowokował celowo Roosevelt swoją polityką wobec Japonii. Dokładnie przedstawia to praca Roberta B. Stinnetta “Dzień kłamstwa. Prawda o Pearl Harbor”.

 4. oporowiec 24.09.2011 22:37

  Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie wie że zamachami na WTC, i WTC7 stoją agenci MOSADU. Dowód – nie znaleziono szczątków samolotu w Pensylwanii, który został odparowany z satelity syjonistycznego, aby ukryć dowody, satelita syjonu rozwaliłteż WTC-7 w który nie trafił samolot. WTC7 został zniszczony laserem z kosmosu. Ponadto laser z kosmosu rozwalił też budynki WTC, a dowodem jest, że 2 tygodnie po wyburzeniu WTC, znaleziono w podziemiach płynne żelazo. Tylko laser z kosmosu mógł stopić konstrukcje WTC i WTC 7 oraz odparować samolot w pensylwanii. Zwykły wybuch paliwa lotniczego nie ma takiej temperatury aby stopić żelazo, to był syjonistyczny laser z satelity syjonu z kosmosu z orbity. Mit i teoria że to rozwalili niby górale islamscy z afganistanu jest błędny, gdyż górale tamci nie mają satelitów a MOSAD ma ich kilka i mają lasery.

 5. dartan 25.09.2011 10:59

  dokąd chazarzy z talmudem pod pachą będą BEZKARNI???
  Po którym kryzysie to się wreszcie skończy?
  Jaki jest związek podpachowego talmudu ze światowymi tragediami????
  Z jakim belzebubem związany jest chazar?
  czy talmud nie jest terrorystycznym podręcznikiem?
  ….
  bigbang

  pytań “retorycznych” kontinum

 6. dartan 25.09.2011 14:49

  co chazarów z Egiptu wygnało, dlaczego tak chyżo ukiekali nazywając paniczną ucieczkę wygnaniem.
  Co zostawiają po sobie w Ameryce, dokąd będą gnać dalej, ile szkód i zniszczeń jeszcze po sobie zostawią i pod którym głazem zostawią zapisaną legendę o kolejnym … wyjściu c.d.

 7. Hassasin 25.09.2011 15:38

  @oporowiec
  Prowokujesz czy durnia udajesz ? Płynny metal w WTC to od termitu . A w Pentagon przywaliła rakieta , być może jakiś Tomahawk,stąd brak okreslonych szczątków materialnych …idż na piwo i nie twórz już taki chorych teorii 😉

 8. Hassasin 25.09.2011 15:45

  @dartan ..też zadaje sobie takie pytanie….nie życzę im tego ( a może jednak życzę ? ) ..ale ,,przegną żydzi pałę,, i się doigrają drugiego Hitlera tym razem w stanach . Obozy są ( FEMA) . Na razie żydzi prą przed siebie i zamieniają w stanach tradycyjne elity WASP na siebie samych . Na razie rozdają karty ,zagarniając coraz wiekszą ,,pulę,, władzy i majatku ….ale jak się obudzą prawdziwi anglosasi , jak odkryja prawdziwe zagrożenie w tej nacji….to może być powtórka z rozrywki .

 9. onelove 25.09.2011 17:38

  @Hassasin
  Tak ale trzeba sobie uswiadomic ze nie wszyscy zydzi sa tacy jak i wszyscy katolicy nie sa swieci 🙂 Co jesli zyda ktory szedl przez zycie z 10 przykazaniami dopadla by wlasnie taka reka sprawiedliwosci… najlepiej to wyrzucic ten caly smietnik z glowy ktory nazywamy historia chodzby na chwile i popatrzec jak sie rzeczywiscie sprawy maja czyli ludzie zabijaja ludzi o ziemie zamiast zamieszkac miedzy soba w pokoju… ale tak to jest jesli sie zaprogramuje czlowieka wbijajac mu do glowy ze jest zydem czy kimkolwiek i sie z tym utozsami pewnie wiesz o co mi chodzi… to jest walka ktora ma swoj poczatek w umyslach tych ludzi bo gdyby usiedli miedzy soba bez tych podzialu to by powiedzili chej czlowieku co u Ciebie 🙂

 10. oporowiec 25.09.2011 18:51

  @Hassasin 25.09.2011 15:38 @oporowiec
  Nie prowokuję. Wyjaśnij mi mondralo skąd niby w samolocie pasażerskim miałby znaleźć się termit, albo termat? To na pewno nie od termitu czy termatu, bo żaden gural z afganistanu nie miał takich dużych bagaży aby go załadować na pokład. ponadto termit, czy tam termat nie spowodowałby odparowania innych samolotów. To musiałbym kosmiczny laser syjonistycznego MOSADU. Od początku wiedziałem że za atakami na USA stoi MOSAD a nie górale. Akcja była tak dobrze przygotowana, że żaden góral by tego nie umiał zrobić. Zresztą nie znam górali co umieją latać samolotami.

 11. S. 25.09.2011 22:29

  @oporowiec
  mam jeszcze cichą nadzieję że to jednak prowokacja bo mi ręce opadają… 🙂

 12. dartan 25.09.2011 22:43
 13. dartan 25.09.2011 22:57

  zamiast samolotów były hologramy samolotów i dlatego nic nie musiało odparowywać – dlatego samolotów nie mogli znaleźć. Sprytne połączenie obrazów wyburzanych budynków WTC i owych hologramów dało podstawę do walki z terroryzmem i dzicz hazarska mogła się tylko radować!!!

 14. dartan 25.09.2011 23:32

  to co pokazywały WIADOMOŚCI tego dnia to piewsze 10s. tego właśnie filmu, który powtarzały notorycznie do końca trwania tej modnej wtedy PROPAGANDY.
  Zauważyłem, że znikało skrzydło, ale nikt uwagi na TO nie zwracał.
  Wszyscy pobiegli wtedy jednogłośnie na połów NATYCHMIAST NAMIERZONEGO Billadena 😀
  Technika poszła bardzo do przodu a my czekamy na jakieś dotacje….

 15. dartan 25.09.2011 23:34

  hm – i jeździmy benzyniakami.

 16. dartan 26.09.2011 00:05

  gdzie tu jest samolot?
  http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=SXr_sGrUFO4
  bo ja nie widzę

 17. dartan 26.09.2011 00:19

  tutaj widać jakiegoś wpadającego myśliwca, miał wpaść boening
  http://www.youtube.com/watch?v=YFjjmvu5ei8&feature=related
  niepodobny

 18. dartan 26.09.2011 05:14
 19. dartan 26.09.2011 08:50

  (Komentarz usunięty – naruszenie regulaminu punkt 7)

 20. Raptor 26.09.2011 19:27

  @dartan, @oporowiec
  Może niekoniecznie hologramy, co materiał tv został uprzednio edytowany graficznie, co sugeruje np. autor serii “September Clues” na swoim kanale: http://www.youtube.com/user/simonshack

  W budynki mogły uderzyć zdalnie sterowane pociski, jak to miało miejsce w przypadku Pentagonu, gdzie w oficjalnych fotografiach widać jeden silnik odrzutowy w zgliszczach, w środku dziury, którą wywalił, oraz w okolicach Shanksville, gdzie pocisk uderzył w ziemię. Relacje świadków z okolic WTC są rozbieżne i część z nich opisuje mały nieoznakowany, szary samolot odrzutowy bez okien.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.