Policjanci zabili go! Dzwońcie po karetkę!

Opublikowano: 03.02.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2757

Wydarzenie, które zostało uwieńczone na filmie pochodzi z Wrocławia. Udostępniamy go za kanałem niezależna telewizja Janusza Zagórskiego. Złapcie się czegoś a najlepiej usiądźcie, ponieważ to, co zobaczycie na nagraniu, przekracza wszelkie możliwe wyobrażenia. Powstaje jedynie pytanie czy to jeszcze policja, czy już milicja i ZOMO. Najbardziej brutalne zachowania od czasu 5:00 nagrania.

https://www.youtube.com/watch?v=zDScn6fZ9gw

Mężczyzna leży na ziemi, świadkowie relacjonują, że był on duszony przez funkcjonariuszy a następnie zabrany do radiowozu. W tle słyszymy okrzyki z tłumu: „Zabili go, zabili go, dzwońcie po karetkę, zabili go!”. Ktoś może zadać pytanie czy to PRL, a może komunistyczna Korea? Bo czy w taki sposób mogą zachowywać się funkcjonariusze policji, jak zachowują się na powyższym filmie? Zadajemy pytanie, co się z wami panowie policjanci stało? Jakże nisko upadliście.

Jedna strona medalu to ta ukazująca zepsucie i bezmyślność w działaniach policji, która de facto łamie prawo. Z kolei druga strona tego samego medalu to świadomość tego, dokąd prowadzi nasz kraj PiS. Kaczyński i Morawiecki utworzyli totalitaryzm w III RP. Niszczona jest polska gospodarka, niszczona jest klasa średnia, naród technikami socjotechnicznymi i psychomanipulacyjnymi przymuszany jest do przyjmowania preparatu określanego mianem „szczepionki na COVID-19”, podczas gdy preparat ten nie jest przebadany.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. drakonos 03.02.2021 12:17

  Po pierwsze to we wszystkich prawie państwach robi się dokładnie tak samo.
  Po drugie we wszystkich państwach niszczy się gospodarkę i zamyka firmy i tworzy totalitaryzm.
  Wyjątkiem jest białoruś gdzie rząd jest bardziej niezależny.

  Gdyby u władzy była PO, psl, sld to by było to samo. W Polsce nie ma polskiego rządu. Od przegrania wojny światowej polska przestała istnieć.

 2. Wolfman 03.02.2021 13:56

  Przypomina to historię przed rozbiorami. Jak to szlachta tutaj wklej dla przykładu posłów i magnateria czyli PiS sprzedawała kawałek po kawałku cały kraj a król wszystko zatwierdzał. Historia lubi się powtarzać

 3. robi1906 03.02.2021 15:32

  Podburzanie tłumu, to widać na tym filmie od tej sławetnej piątej minuty, jeden kurojeb dobrze opłacany lata z okrzykiem: ZOMOOOO, pobili, tam leżyyyy..

  Jak bym miał pałę i tam był, to od razu by dostała w ten rozwrzeszczany ryj.

 4. Szurnięty Mędrzec 03.02.2021 16:42

  @robi1906
  Silny w internecie, w akcji na pewno wymoczek. Gdybym pozwolił na walenie koś w ryj pałą, bałbym się wychodzić z domu ponieważ chcę czuć się bezpiecznie

 5. realista 03.02.2021 17:20

  lać pałą po ryjach… jakoś mi to do ciebie idealnie pasuje….. …

 6. robi1906 03.02.2021 17:56

  Doprawdy szurniętty mędrcze?, to lepiej to być napuszczanym i podpuszczanym?.

  z tym szurniętym, to ci zdecydowanie lepiej wyszło niż z tym mędrcem.

 7. zxcv 03.02.2021 21:36

  Tja….
  A ten zmarły inaczej na nazwisko nie ma przypadkiem Diduszko?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.