Policja zmusiła szefa hotelu by przyjął uchodźców

Opublikowano: 20.11.2016 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 785

Władze wielokulturowych Włoch szokują swoimi radykalnymi metodami pomagania uchodźcom. Kilka dni temu, policja siłą ulokowała migrantów w hotelu, mimo wyraźnego sprzeciwu ze strony właściciela.

Władze miejscowości Ficarolo od pewnego czasu próbowały przekonać właściciela hotelu Lory do “przechowania” kilkunastu młodych, czarnoskórych nachodźców. Zaproponowano nawet zapłatę w wysokości 7 euro za każdą osobę na jedną noc. 80-letni Luigi Fogli nie chciał ugościć przybyszów w swoim hotelu, więc do akcji wkroczyła policja.

15 października, na miejscu zjawili się uchodźcy wraz z policją. Właściciel obiektu, w obawie przed “miłującymi pokój” przybyszami, blokował drzwi i podobno chciał się nawet zabarykadować. Ostatecznie policja dostała się do środka tłumacząc, że wykonuje jedynie rozkazy. Mundurowi domagali się kluczy do pozostałych pomieszczeń i zagrozili, że mogą wyważyć drzwi a Fogli zapłaci ze swojej kieszeni za zniszczenia. Ostatecznie właściciel hotelu stracił przytomność i trafił do szpitala.

Jak podają media, podobne rzeczy dzieją się na terenie całego kraju. W wielu przypadkach, właściciele obiektów sprzeciwiają się narzucanym propozycjom władz w obawie o swoje zdrowie i życie. Podobna konfiskata mienia miała miejsce w Weronie, gdzie właściciele hotelu Castello zabarykadowali wejście.

Obecna sytuacja, związana z masowym napływem uchodźców powoduje, że mieszkańcy coraz bardziej buntują się i sprzeciwiają polityce premiera Matteo Renziego, który absolutnie popiera przyjmowanie uchodźców i chętnie udziela im schronienia tam, gdzie to tylko możliwe.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: dcclothesline.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. adambiernacki 20.11.2016 17:51

    Dodam tylko, że naziści też wykonywali tylko rozkazy a ci nie różnią się od nich niczym no może większym tchórzostwem godnym najbardziej bojaźliwej prostytutki. Powstaje jeszcze jedno pytanie czy oni są jeszcze Włochami bo moim zdaniem nie są.

  2. BrutulloF1 22.11.2016 22:46

    O ..rwa, ale dramat. Faszyzm wraca pod płaszczykiem neoliberalizmu, pedalstwa i multikulti.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.