Policja użyła gazu przeciw protestującym!

Opublikowano: 17.05.2020 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 271

Protestujący na marszu pracodawcy i rolnicy z AgroUnii w Warszawie zostali ściśnięci i otoczeni w tzw. policyjnym kotle wywołując i prowokując nerwowe zachowania. Doszło do przepychanek. Policja użyła przemocy fizycznej i gazu przeciwko protestującym, a teraz twierdzi, że tylko się broniła. To nieprawda – sama organizacja kotła dowodzi, że pacyfikacja protestu została zaplanowana. Czyżby PiS chciał wywołać zamieszki? Protestujący nawołują już wprost do obalenia rządu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o