Policja użyła gazu przeciw protestującym!

Opublikowano: 17.05.2020 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 872

Protestujący na marszu pracodawcy i rolnicy z AgroUnii w Warszawie zostali ściśnięci i otoczeni w tzw. policyjnym kotle wywołując i prowokując nerwowe zachowania. Doszło do przepychanek. Policja użyła przemocy fizycznej i gazu przeciwko protestującym, a teraz twierdzi, że tylko się broniła. To nieprawda – sama organizacja kotła dowodzi, że pacyfikacja protestu została zaplanowana. Czyżby PiS chciał wywołać zamieszki? Protestujący nawołują już wprost do obalenia rządu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o