Policja użyła armatek wodnych i gazu łzawiącego na protestach

Opublikowano: 24.01.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1989

W niedzielę policja użyła w Brukseli armatek wodnych i gazu łzawiącego, aby rozproszyć protestujących przeciwko „szczepieniom” i restrykcjom covidowym.

Marsz nastąpił po sobotnich demonstracjach w innych europejskich stolicach, które również przyciągnęły tysiące ludzi protestujących przeciwko paszportom covidowym i innym wymogom, które nałożyły europejskie rządy w nadziei na zakończenie „pandemii koronawirusa”.

W Brukseli demonstranci podczas marszu skandowali hasło „Wolność!”.

Policjanci w białych hełmach starali się później rozproszyć protestujących, którzy zignorowali instrukcje nadawane przez głośniki, że demonstracja została zakończona i demonstrujący mają się rozejść.

Policja użyła armatek wodnych i granatów z gazem łzawiącym. Gęste kłęby dymu i wijące się smugi gazu wypełniały powietrze w stolicy Belgii.

Źródło: LegaArtis.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Baltazar Bombka 25.01.2022 10:41

    Europejska wolność słowa…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.