Policja rozpędziła zgromadzenie na parkingu w Hamilton

Opublikowano: 21.09.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 69

Policja rozpędziła masowe zgromadzenie na parkingu w Hamilton w Kanadzie kilka godzin po tym, jak rząd prowincji ograniczył dopuszczalną liczbę uczestników zgromadzeń publicznych w tym na świeżym powietrzu i nie zawaha się postawić zarzutów w tej sprawie, śledztwo jest w toku.

Hamilton Police Supt. Will Mason powiedział, że setki ludzi, którzy zgromadzili się w rejonie Ancaster w sobotę wieczorem, rażąco lekceważyli nowe przepisy mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się COVID-19.

Mason powiedział, że śledczy skorzystaliby z nowego prawa, gdyby byli w stanie zidentyfikować organizatorów sobotniego masowego zgromadzenia.

„Absolutnie uważamy, że działania zeszłej nocy, w świetle obaw związanych z COVID-19, są odrażające” – powiedział Mason na niedzielnej popołudniowej konferencji prasowej. „Uczestnicy powinni się wstydzić, a jeśli uda nam się ich zidentyfikować i postawić zarzuty na drodze, to z pewnością będziemy to robić”.

Mason powiedział, że zespół mający na celu zwalczanie wyścigów ulicznych, został wezwany do wsparcia policji w Hamilton.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o