Policja rozpędziła zgromadzenie na parkingu w Hamilton

Opublikowano: 21.09.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 356

Policja rozpędziła masowe zgromadzenie na parkingu w Hamilton w Kanadzie kilka godzin po tym, jak rząd prowincji ograniczył dopuszczalną liczbę uczestników zgromadzeń publicznych w tym na świeżym powietrzu i nie zawaha się postawić zarzutów w tej sprawie, śledztwo jest w toku.

Hamilton Police Supt. Will Mason powiedział, że setki ludzi, którzy zgromadzili się w rejonie Ancaster w sobotę wieczorem, rażąco lekceważyli nowe przepisy mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się COVID-19.

Mason powiedział, że śledczy skorzystaliby z nowego prawa, gdyby byli w stanie zidentyfikować organizatorów sobotniego masowego zgromadzenia.

„Absolutnie uważamy, że działania zeszłej nocy, w świetle obaw związanych z COVID-19, są odrażające” – powiedział Mason na niedzielnej popołudniowej konferencji prasowej. „Uczestnicy powinni się wstydzić, a jeśli uda nam się ich zidentyfikować i postawić zarzuty na drodze, to z pewnością będziemy to robić”.

Mason powiedział, że zespół mający na celu zwalczanie wyścigów ulicznych, został wezwany do wsparcia policji w Hamilton.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o