Polak z Kijowa o przygotowaniach do wojny

Opublikowano: 26.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 799

Gościem audycji jest Artur Latosiewicz mieszkający w Kijowie. Para uwięziona w Tajlandii. Drogie wakacje z COVID. Ukraina. Życie w zagrożeniu. Wojna w całym kraju? Zielone ludziki. Donbas. Nastroje społeczne. Spadek wartości hrywny? Przygotowania firm do wojny? Co robi Prezydent? Ukraina vs Polska. Imigracja. Jak zdobyć broń? Podział Ukrainy? Bogate ziemie. Jaka pomoc z Polski, Europy lub USA? Najgorszy scenariusz? To tylko prowokacja? Import na Ukrainę. Jakie cło? Jaki biznes. Media o Polsce. Oligarchia. Reformy wolnościowe na Ukrainie. Kryptowaluty. Stosunek do Rosji. Kto chce wojny? Język polski i rosyjski na Ukrainie. Obywatelstwo. Blokada jedwabnego szlaku. Stosunek do Białorusi. Cyberataki jako nowa forma wojny. Pobór do wojska, w tym kobiety. Czy ludzie chcą walczyć? TVP najpopularniejszą stacją. Emigracja w mediach.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. mail925 26.01.2022 21:25

    Co za dno. Nie dość, że włączają się hałasujące przeszkadzajki związane z wpłacana kasą które powodują, że nie wiadomo co rozmówcy powiedzieli to powodują też odchodzenie od tematu. Rozmówcy nie przygotowani do rozmowy, cedzą, jąkaja sie i używają wypełniaczy typy yyy. Widać, że zastanawiaja sie nad wypowiedzią w tym momencie, zamiast uszykować się jak profesjonaliści by rozmowa toczyła się wartko i utrzymywała uwagę słuchacza na wysokim poziomie. To nie wymaga wielkiego nakładu pracy. Nigdy więcej takiego badziewia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.