Polak odkrył nową metodę leczenia raka

Opublikowano: 30.10.2015 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1142

Czy Polak za granicą może odnieść sukces? Jak najbardziej, dowodzi tego historia Stanisława Burzyńskiego, twórcy rewolucyjnej metody zwalczania raka. Jednak nawet w Stanach Zjednoczonych polski naukowiec musi zmagać się z oporem władz i biznesowych elit.

Pochodzący z Lublina lekarz i biochemik Stanisław Burzyński od 1970 roku mieszka w Stanach Zjednoczonych, ma praktykę w Houston w Teksasie, gdzie otworzył także Burzynski Research Institute zajmujący się badaniami nad komórkami nowotworowymi. W swoich badaniach koncentrował się na wykorzystaniu antyneoplastonów, które jego zdaniem są skutecznym lekarstwem powstrzymującym rozwój komórek rakowych. Tutaj jednak zaczynają się schody, gdyż wyniki badań Burzyńskiego nie są uznawane przez ogół lekarzy a jego badaniom rząd rzuca kłody pod nogi.

Antyneoplastony łączone są w terapią genową, w klinice Burzyńskiego analizowanych jest 24 tysiące różnych genów, które następnie łączy się w odpowiednimi, opartymi na węglowodorach lekami oraz dostosowaną do indywidualnych potrzeb dietą. Dzięki postępom w genetyce Burzyński jest dziś w stanie przygotować skuteczną, indywidualną dietę dla każdego.

Rosnąca skuteczność metody Burzyńskiego nie podoba się wielkim koncernom farmaceutycznym i całej branży medycznej, która z tradycyjnej metody leczenia raka uczyniła niezwykle dochodowy biznes. Oficjalnie technologia antyneoplastonów nie jest uznawana, jednak dziwnym trafem przy pomocy jednego z byłych pracowników polskiego lekarza rząd USA i firmy z branży farmaceutyczne złożyły już jedenaście wniosków o opatentowanie jego rozwiązań, w wyniku tego procesu Burzyńskiemu przedstawiono zarzuty kradzieży własności intelektualnej, ale finalnie zostały one oddalone.

Doktor Burzyński nadal pracuje nad udoskonaleniem swojej metody, prognozy są wielce obiecujące, a opór jaki napotyka może być najlepszym dowodem na to, że jest na dobrej drodze.

Filmy o dr. Burzyńskim z polskimi napisami możecie obejrzeć TUTAJ.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. jeszcze 30.10.2015 12:09

  Pieniędzy Burzyński nie potrzebuje, uwierz mi.
  No i współczuję podejścia.

 2. jeszcze 30.10.2015 14:57

  Za GcMAF zginął dr Bradstreet i kilku innych lekarzy. Znaczy musi być zagrożeniem dla farmy.
  Burzyński niby ma kłopoty, ale ciągle żyje, widocznie nie jest takim zagrożeniem.

  Na nowotwór: CBD (albo jeszcze lepiej RSO u nas nielegalny) + amigdalina + duże dawki witaminy C.

 3. jeszcze 30.10.2015 16:25

  Jedno i drugie to olej z konopii, tzw. marihuana lecznicza, CDB (kannabidiol), RSO (Rick Simpson Oil). Róznią się zawartością THC, substancji psychoaktywnej.

  http://www.spliff.pl/medycyna/item/441-przepis-na-koncentrat-z-cannabis-wg-ricka-simpsona

  Jeśli ktoś nie może dostać amigdaliny (nie polecam z Meksyku), niech kupi pestki moreli i miesza je z miodem.

 4. belfanior 30.10.2015 18:53

  @szagi3891-pseudonim88
  O znachorze nic nie wiem,ale wpisz sobie w wyszukiwarke “Janina Odwazny”
  Leczy ziolami….pomogla wielu moim znajomym…
  …(musi byc naprawde odwazna…)
  :))

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.