Polacy napadli na Rosję?

Opublikowano: 09.06.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1022

Obecność polskojęzycznych żołnierzy w jednostkach ukraińskich, nie jest już żadną tajemnicą, ale po raz pierwszy pojawiły się one na międzynarodowo uznawanym terytorium Rosji. A przynajmniej ktoś chciał, byśmy tak pomyśleli. W „Raporcie z frontów” także analiza pozostającej nieco w ukryciu postaci z zaplecza Wołodymyra Zełenskiego. Czy Andriej Jermak jest kluczem do zrozumienia konfliktu na Ukrainie? Zapraszają: Mateusz Piskorski i Tomasz Jankowski.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.