Pojazdy uprzywilejowane mogły przejeżdżać

Opublikowano: 19.10.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 792

Burmistrz Ottawy Jim Watson powiedział na forum Public Order Emergency Commission, że ani on, ani miasto Ottawa nie prosili o wprowadzenie ustawy o sytuacjach nadzwyczajnych.

Powiedział też, że ani nie skonsultowano się z nim, ani nie poinformowano go o zamiarze zastosowania przez rząd federalny tego bezprecedensowego środka.

Watson i kierownik służb ratunkowych w Ottawie Kim Ayotte byli jedynymi dwoma urzędnikami miasta Ottawy, którzy zeznawali we wtorek.

Chociaż Watson nie poprosił o ustawę o sytuacjach nadzwyczajnych, powiedział, że później „ją poparł”.

Ayotte zeznał, że protestujący byli z nim w stałym kontakcie i przez cały czas utrzymywali otwarte pasy ruchu dla pojazdów uprzywilejowanych.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.