Pogłaskać kozę 5

Opublikowano: 16.02.2023 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 2916

Właśnie zaledwie kilka tygodni temu ukazała się piąta część animacji z serii „I, Pet Goat”. Animacja z tej serii nawiązuje do obecnych wydarzeń społecznych politycznych i religijnych na świecie. Filmowa animacja nawiązuje również do wątków biblijnych, apokaliptycznych jak i mitologicznych. Do chwili obecnej powstało pięć filmów z tej serii. Zajmiemy się tutaj piątym z kolei filmem, którego treść jest najbardziej aktualna do obecnych wydarzeń na światowej scenie. Poniżej znajduje się moja interpretacja tego filmu, w której mogę się mylić, jak również nie dostrzegać ukrytych przekazów. Bazuję na filmie zamieszczonym w serwisie internetowym „YouTube”…

Film rozpoczyna się sceną ukrzyżowanego Mesjasza, ale w pierwszej chwili widzimy również ukrzyżoszwaną na odwrocie krzyża postać z rogami przypominającą Bafometa. Obraz powoli się obraca wokół krzyża i widzimy Mesjasza, a nad jego głową napis „Fałszywy Mesjasz”. Fałszywym Mesjaszem mogą być Stany Zjednoczone, Ukraina lub obydwa kraje razem wzięte, co widać w końcowych scenach filmu I, Pet Goat V”. USA kreuje się na światowego żandarma dbającego o pokój na świecie i demokrację, aktualnie rękami Ukrainy. Tymczasem jest zupełnie odwrotnie, gdzie pojawia się USA ze swoją polityką, przelewa się niewinną krew i wybuchają wojny. Szczególnie fałszywy Mesjasz staje się prawdziwą postacią w perspektywie operacji fałszywej flagi opisanej poniżej.

Następnie obraz filmu przesuwa się w lewy narożnik i widzimy przesuwający się pod krzyżem tytuł filmu „I, Pet Goat”, gdzie cyfrę 5 zastępuje pentagram – pięcioramienna gwiazda. Następnie zmienia się kąt padania światła i z litery „t” słowa „Goat” mamy literę „f” i cień pentagramu. Symbolika ta nawiązuje do następnej sceny filmu. Litera „f” oznacza „false”, a pentagram do Pentagonu. Czyli następna scena, jaką zobaczymy w filmie, będzie tak zwaną operacją fałszywej flagi przeprowadzoną przez Pentagon. Ciekawostką jest również to, że pentagram z wrysowaną weń głową Bafometa stanowi tak zwaną pieczęć Kościoła Szatana.

Co zatem kryje następna scena filmu „I, Pet Goat V”? W scenie tej widzimy pulpit z czerwonym przyciskiem odpalającym rakiety z głowniami nuklearnymi. Na przycisku tym na krótką chwilę pojawia się ponownie symbol pentagramu – Pentagonu. Oznacza to, że za kolejnymi wydarzeniami pokazanymi w filmie stoi Pentagon, realizując swoją operację fałszywej flagi.

Dalej widzimy dłoń mającą wcisnąć przycisk odpalający rakiety z głowicami nuklearnymi. Dłoń ta waha się czy wcisnąć przycisk i rozpocząć atomową apokalipsę. Oznacza to Rosję, która nie chce rozpętać atomowej pożogi III wojny światowej.

Następnie widzimy osobę w mundurze z rosyjską flagą na rękawie, a w tle stosy popiołu i szkielety spalonych ludzi jak w wyniku ataku atomowego. Może to oznaczać, że Rosja w wyniku operacji fałszywej flagi zostanie zaatakowana bronią atomową i sprowokowana do nuklearnego odwetu.

Kolejna scena może być myląca. Widzimy na niej Prezydenta Rosji z posępną miną zdającego sobie sprawę w tego, co robi, wciskającego przycisk odpalający rakiety z głowicami atomowymi w odwecie na operację fałszywej flagi Pentagonu. Co ciekawe, mundur, który ma na sobie Putin, wygląda na amerykański! Czy będzie to faktycznie Putin, czy Pentagon lub Ukraina, która na przykład przejmie zdalnie kontrolę nad rosyjską bronią nuklearną i odpali rakiety, obarczając winą Rosję? Czy to potwierdzenie operacji fałszywej flagi Pentagonu, aby winę zrzucić na Rosję? W tle widzimy ponownie stosy popiołu i szkielety spalonych ludzi.

Kolejne wydarzenie w filmie to rakieta z głowicą nuklearną startująca z wyrzutni znajdującej się jakby na Placu Czerwonym. Budynki na tym placu są przekrzywione i szare, jakby zniszczone i spopielone w wyniku ataku nuklearnego.

Wystrzelona rakieta skręca w lewo na Zachód, przyjmując północny kierunek patrzenia.

W następnej scenie widzimy głowę nieszczęśliwego człowieka, a jego oku odbija się trzymany w dłoniach tablet z literami SOS, które to litery w języku Morse’a oznaczają międzynarodową wiadomość oznaczającą wezwanie pomocy. Inna interpretacja to błąd przeglądarki internetowej 202, czyli celowe zakłócenie komunikacji między serwerami, aby ludzkość odciąć od internetu w chwili ataku nuklearnego.

Dalej widzimy tą samą nieszczęśliwą osobę, która próbuje połączyć się z internetem, a w jej oczach błysk wybuchu nuklearnego. W tle filmu po lewej stronie ekranu widzimy jedną z piramid w Egipcie, w którą uderza prawdopodobnie meteoryt lub rakieta. Podobną sceną zniszczenia piramidy w Egipcie kończy się film „I, Pet Goat II”. Nieco później osoba z tej sceny trzyma w dłoniach tablet, usilnie próbując połączyć się z internetem. Wyraźnie widoczne jest zniszczenie piramidy w Egipcie.


Następna scena nie napawa optymizmem. Widzimy Ziemię z kosmosu, której przygląda się postać w skafandrze kosmicznym. Widoczne są wybuchy atomowe. Pierwszy w centralnej Europie. Być może Ukraina (Lwów) lub Polska (w kartach „Illuminati”, na których widać wybuch i walący się budynek, przypomina on Pałac Kultury i Nauki w Warszawie). Drugi wybuch atomowy jest gdzieś pośrodku Rosji. Trzeci na Morzu Północnym lub Oceanie Atlantyckim. Jest to tak zwany scenariusz Sacharowa, który zakładał detonację bomby atomowej na Morzu Północnym, a wywołana przez ten wybuch fala tsunami zaleje północy zachód Europy, w tym także północ Polski. Wspominają w tym w swoich przepowiedniach Ojciec Klimuszko i Alois Irlmaier. Dwa kolejne wybuchy atomowe widoczne są na dalekim wschodzie. Rosja może zostać zaatakowana przez Chiny, o czym również mówią przepowiednie. Być może to nie daleki wschód, a jeszcze dalej na wschód, czyli terytorium USA. Widać również białe światło na kontynencie afrykańskim, który być może też zostanie zaatakowany w wyniku operacji fałszywej flagi Pentagonu.

W dalszej scenie widzimy również tą samą nieszczęśliwą osobę. Ma ona poszarpaną, niepełną — pustą głowę wypełnioną mediami społecznościowymi, które „wyprały jej mózg”. Osoba ta klęczy i nadal próbuje połączyć się z internetem – mediami społecznościowymi, zamiast uciekać. Widać potężny wybuch nuklearny i uciekających ludzi. Jeden z odłamków wybuchu nuklearnego niszczy podłoże, na którym klęczy ta osoba i wydobywa się z niej ogień. Opis podobnej sceny znajduje się w „Apokalipsie Św. Jana” – „I ujrzałem jakby morze szklane, pomieszane z ogniem”. Stopiony w wyniku ataku nuklearnego piasek?

Dalsza scena to widok Ziemi z Kosmosu ze statku kosmicznego. Widzimy w nim przedstawiciela cywilizacji pozaziemskiej w skafandrze z symbolem gwiazdy i księżyca (herb Leliwa!) przy komputerze, który obserwuje orbitę Ziemi. W kierunku Ziemi nadlatują dwa niebieskie obiekty i jeden zielony. Zielony obiekt to być może statek kosmiczny, z którego prowadzona jest obserwacja wydarzeń na Ziemi. Widać, że przedstawiciel pozaziemskiej cywilizacji wzywa czterdzieści oddziałów „mrówek”. Mrówki w legendach Indian Hopi to sumeryjscy Anunnaki. Może to oznaczać wezwanie na pomoc ludzkości czterdziestu oddziałów Anunnaki. Ewentualnie niebieskie obiekty to mogą być „ciała niebieskie” – meteoryty, które według niektórych przepowiedni mogą uderzyć w Ziemię. Widać dalsze wybuchy atomowe na Ziemi, tym razem okolice Zatoki Meksykańskiej, a być może to uderzenia meteorytów.


Następnie przedstawiciel pozaziemskiej cywilizacji teleportuje się i pojawia się przy Putinie, powstrzymuje go od dalszych ataków atomowych na świat. Przekazuje Putinowi informację na ekranie „Nie rób tego. To plan diabła”. Na ramieniu przedstawiciela pozaziemskiej cywilizacji widać symbol wilka lub psa. Pochodzi z gwiazdozbioru Wielkiego Psa — Syriusza?W następnej scenie przedstawiciel pozaziemskiej cywilizacji w zielonym kombinezonie (aluzja do „zielonych ludzików” – „kosmitów”) przedstawia (w światowych mediach masowego przekazu?) światu przeklęte drzewa rodowe współczesnych elit wywodzących się z czasów starożytnego Egiptu z rodów dawnych faraonów. Widzimy tablicę z symbolem gwiazdy i księżyca (Leliwa) „The GreenMan News” – „wiadomości zielonego człowieka” i tablice „przeklęte drzewa rodowe” oraz dwie tablice z napisem „There Is No Good But Allah”. Czyli nie „Nie ma Boga nad Allaha”.

Po powstrzymaniu Putina – Rosji, widzimy pokazanych przez „zielonego mężczyznę” osiem przeklętych rodów, a w tle twarze współczesnych elit tych rodów. Sześć tych rodów jest zidentyfikowanych na filmie i są to, Morgan, Soros, Rockefeller, Rothschild, Windsor i DuPont. Dwa pozostałe rody nie są pokazane. Pokazany jest również demon stojący na czele tych rodów. Postacie stylizowane na dawnych egipskich faraonów klęczą i mają jakby związane ręce do tyłu. Czyżby rody te i ich przedstawiciele zostaną pojmane, obezwładnione i upokorzone przez przedstawiciela pozaziemskiej cywilizacji w zielonym kombinezonie?


Następnie widzimy cztery rody wywodzące się ze starożytnego Egiptu, których symbolem jest krzyż maltański, przekształcony w wieżę Eiffla. W tle widzimy piramidy w Egipcie i dwa sfinksy. Ciekawostką jest, że Paryż „miasto z żelazną wieżą” ma być według przepowiedni spalone przez mieszkańców tego miasta. Paryż był i jest chyba największą siedzibą tajnych stowarzyszeń kontrolujących ludzkość i świat. Czy dlatego ma być spalony?


Kolejna scena to samolot z napisem Rockefeller uderzający w WTC w sfingowanych zamachach na WTC 11 września 2001 roku przedstawia, kto stoi za tymi zamachami.


Dalsza scena informuje, kto stoi na pandemią COVID-19. Widzimy człowieka w laboratorium w masce, jakich używano w czasie epidemii dżumy, które miały chronić przed zarażeniem. Widzimy też urządzenie medyczne z napisem SARS. W tle sceny widzimy konającego w konwulsjach człowieka, a w probówce widzimy wirusa COVID-19. Na czapce człowieka w masce widzimy, kto stoi za tą pandemią — Rothschild Industrial.


W następnej scenie widzimy płaczącą muzułmańską kobietę. Czy to nawiązanie to Fatimy, córki Mahometa, która tragicznie zginęła? Kobieta z filmu zostaje zabita przez żołnierza z flagą Iranu, ale z przodu munduru widzimy żydowską menorę. Czy scena ta symbolizuje pokonanie Iranu przez Izrael lub zabicie ważnej osoby, lub grupy osób wywodzących się z rodu Mahometa?Kolejna scena to protesty na całym świecie wszystkich narodów przeciwko rodzinom globalistów po ujawnieniu prawdy, kto za tym wszystkim stoi.

Dalej widzimy dwa odłamy islamu sunnitów i szyitów rywalizujących ze sobą, co symbolizują drogowskazy w odmiennych kierunkach. Zielony Człowiek – przedstawiciel cywilizacji pozaziemskich w jakiś sposób znosi tę rywalizację i zapoczątkowuje rozmowy zmierzające do stworzenia Unii Muzułmańskiej. Symbolem tej unii jest gwiazda i księżyc – herb Leliwa, również symbole narodowe Turcji.


Potem Zielony Człowiek podchodzi do człowieka w masce siedzącego na wysokim tronie. Arabski napis nad tronem oznacza prawdopodobnie tyran. Osoba zasiadająca na tym tronie zostaje zeń strącana, a zielony człowiek z wielkim szacunkiem przyklękając, ustawia na tym tronie „Koran”. Napis nad tronem głosi „bez wątpienia wysłaliśmy wiadomość i na pewno będziemy jej strzec”, który odnosi się do 44, 45 i 46 wersetu piątej sury „Koranu”.
Później zostanie utworzone Centrum Naukowe „Koranu”.

Następnie widzimy Stellę upamiętniająca zwycięstwo akadyjskiego króla Naram-Sina nad górskim ludem Lulubejów, co może symbolizować zwycięstwo Zielonego Człowieka nad przeklętymi ziemskimi rodami. Co ciekawe, w scenie tej wyeksponowane są dwie gwiazdy, a według niektórych przepowiedni na niebie mają pojawić się dwa słońca pod „koniec świata”. Być może zjawisko astronomiczne lub pojawienie się dużego statku kosmicznego pozaziemskiej cywilizacji.

Stelę tą podtrzymuje tablica z mężczyzną z rogami (Bafomet) trzymający ściśniętego w ręce węża. Scena ta pochodzi z tak zwanego kotła z Gundestrup z okresu lateńskiego przedstawiającego wizerunek rogatego boga Cernunnosa. Wąż ten „ożywa” i ucieka z tej tablicy łącząc się z Bafometem na siedzącym na postumencie z pentagramem pomiędzy białym wschodzącym i czarnym zachodzącym księżycem. Bafomet wskazuje rękoma na księżyce. Górujący biały księżyc — zwycięstwo dobra i upadły czarny księżyc – upadek zła. W mitologii sumeryjskiej występuje bóg Enki, który z racji swej przebiegłości, jak i sprzeciwu wobec woli ojca i brata uważany jest za węża i diabła. Również on kryje się za stworzeniem współczesnego człowieka i przez Kościół katolicki uważany jest także uważany za Ducha Świętego, ale to temat na inny felieton. Połączenie węża z Bafometem może oznaczać, że obydwie te starożytne postacie to ta sama istota. Proszę zwróć uwagę na głowę Bafometa połączonego z wężem. Przypomina ona trochę wyglądem ukraiński trójząb będący herbem Ukrainy!Jedna z ostatnich scen to biegnący uzbrojony zielony człowiek z oddziałem żołnierzy, a na jego tarczy widać sześcioramienną gwiazdę Dawida. Podbiega on do Bafometa i go zabija. Proszę zwrócić uwagę na to, że Bafomet jest w barwach narodowych Ukrainy oraz jego głowę, której rogi i środkowa kolumna przypominają trójząb występujący na herbie Ukrainy! Teraz już wiadomo, dlaczego nie wolno negować wojny i wydarzeń na Ukrainie. Los skazał Ukrainę na bycie narzędziem w rękach diabła, Bafometa i samozwańczych elit globalistów.Nad głową zabitego Bafometa widoczny jest napis podobny do języka hebrajskiego lub jidisz, ale z uwagi na jakość filmu nie udało mi się odczytać tego napisu.

Następnie mamy zbliżenie na ramię zielonego mężczyzny, którym widać gwiazdozbiór Wielkiego Psa, którego największą i najjaśniejszą gwiazdą jest Syriusz. Według niektórych starożytnych przekazów za stworzeniem współczesnego człowieka stoi cywilizacja Syriusza i Oriona. Symbol psa pochodzi z wcześniejszego okresu, kiedy gwiazdę tę identyfikowano z bogiem o głowie szakala Anubisem. Z Syriusza otrzymamy pomoc i ratunek.

W końcowej scenie filmu w gwiazdozbiorze Wielkiego Psa z Syriusza spada na Ziemię białe światło, na Półwysep Arabski i światło to zmienia się w anioła obejmującego swoją opiekę ludzkość i Ziemię.
Patrząc na obecne wydarzenia na świecie i wojnę na Ukrainie sytuacja nie napawa optymizmem. Ile nam zostało do tych wydarzeń? Kilka lub kilkanaście miesięcy? Alois Irlmaier powiedział „Widzę trzy cyfry: dwie ósemki i dziewiątkę, ale nie wiem, co one oznaczają ani w jakim czasie je umieścić”. Suma tych cyfr to 25 – rok 2025? Nostradamus w kolei wskazał, że wojna Antychrysta (z ludzkością?) będzie trwała 27 lat. Jeśli jako jej początek przyjmiemy rok 2001, kiedy dokonano „zamachów” na WTC i doliczymy 27 lat, to otrzymamy rok 2028. Inny możliwy rok to 1995, kiedy dokonano zamach na budynek w Oklahoma City. Wówczas, po dodaniu 27 lat, otrzymujemy rok 2022. Inne możliwe daty początku 27-letniej III wojny światowej to pierwsza i druga wojna w Zatoce Perskiej (Iraku). W pierwszym przypadku otrzymujemy 2018 roku, a w drugim 2030 rok. Ciekawostką są różne plany samozwańczych elit, które mają być zrealizowane do 2025 – 230 roku. Jeśli tak to czasu pozostało niewiele. Jednak kierowanie się w przepowiedniach precyzyjnymi datami i latami jest mało dokładne. Ostatecznie zapanuje pokój, ale na pewno nie obędzie się bez ofiar. Dla tych, co oczekują zbawienia, napiszę tak. Zbawienia nie będzie! Będzie wybawienie spod rządów samozwańczych elit uciskających ludzkość. Wybawienie dla tych, co przeżyją nadchodzące wydarzenia. Końca świata nie będzie. Ziemia przetrwa. Ludzkość niekoniecznie. Szczególnie bez pomocy z zewnątrz — cywilizacji pozaziemskiej.

Autorstwo: Chrobatos
Źródło: WolneMedia.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Admin WM 16.02.2023 08:29

  Trzeba pamiętać, że film nie jest przepowiednią, a co najwyżej planem jednej z rywalizujących o władzę nad światem grup. Niewątpliwie za filmem stoją muzułmanie lub inne środowisko, które chciałoby, aby islam stał się światową religią. NWO może zostać wprowadzone podstępem, aby ludzkość myślała, że po obaleniu elit wygrała, o czym mówi film „Szach-mat dla ludzkości”. Według niego elity mają być obalone (a właściwie pokazywane w mediach pacynki), a jej miejsce zajmie kontrolowana opozycja, która zdradzi ludzkość powołując rząd światowy (który będzie służył planiście NWO, który poświęcił wspomniane pacynki).

  Kolor zielony jest utożsamiany nie tylko z kosmitami (zielonymi ludzikami), ale również z islamem.

 2. No Comply 16.02.2023 08:34

  Orientuje się ktoś może czy są dostępne jakieś podsumowania rzeczy ukazanych w poprzednich częściach, które się faktycznie sprawdziły?

 3. Fenix 17.02.2023 08:38

  ” Osoba ta klęczy i nadal próbuje połączyć się z internetem – mediami społecznościowymi, zamiast uciekać. ” 🙁 Gdzie uciec, by to miało sens ? Czerwona czy niebieska pigułka.

 4. MasaKalambura 19.02.2023 00:30

  1. Startujemy od uznania Chrześcijaństwa jako fałszywej doktryny.
  a. jako imperium Judeo-Chrześcijańskie
  b. jako tyranii z Anty Mesjaszem
  c. jako powstałej na naszych oczach komitywy dwu Bestii, z czego
  – jedna to stara czyli człowiek
  – druga to nowa, Bestia z Ziemi.
  – obydwie jako antyczłowiecze, kierujące człowieczeństwo do zniszczenia w Gehennie,
  – obydwie udomowione przez nietypowego Kozła.

  2. Gwiazda to znak Dawidowy:
  – Pięcioramienna przywoływania i odwoływania duchów zwanych w Islamie Dżinnami. Istotami z bezdymnego ognia obdarzonymi jak ludzie, Wolną Wolą. Jej odwrócenie odwraca kierunek zgodny z Intencją. Lub przeciwny Intencji.
  – Sześcioramienna to Rozkaz jej/jemu wydany. Ujawnienie Intencji.
  – Siedmioramienna to Błogosławieństwo. Akt Miłosierdzia. Najwyższa z Form Dobrotliwego Światła.
  Lub, jeśli Intencja taka, Błysk Innych Prawd Światłości. Wszak zawsze budujących. Nieskalanych.
  3. Wojna start powszechny ma w myślokształtach Rosji i USA. Dwu potęg w gronie Potęg Nuklearnych. Ukraina jest jednym z punktowych frontów. I frontów liniowych nieuzbrojona w Njuki.
  Ktoś tę wojnę zaczął i w najlepsze trwa od poprzednich I Pet Goatów.
  4. Sprane netem mózgi dzieci nadal wsiąknięte pozostają w WWW. Obecnie oficjalnie 666.
  5. Ogniowa Sauna Widziana jest z Orbity przez Zielonego świadka. I w sieci też szeroko komentowana.
  6. Kosmiczny Iwent w postaci rozświetlenia kosmosu nienaturalnymi zielonymi blaskami z naszej pozycji Mlecznej Drogi. 40 pracowitych mówek pozostało przy życiu i w działaniu
  7. Spodziewany Har Magedon może zostać zatrzymany, tylko “niewielkie” straty. A winni zamieszania ujawnieni i osądzeni. Wielki czerwony krzyż i Paryż.
  8. Wojna z terroryzmem. Z wirusem. Sija-Sunni

  https://flixtor.id/movie/the-lady-of-heaven-yjwj0/1-full

  9. Porozumienie w świecie Islamu. Ustalenie dialogu 73 islamskich sekt z Drogą Prostą obecną pośród nich.
  10. Obalenie Ludzkiego Tyrana i powrót do Księgi jako Zwierzchnika Imperium Księżyca i Gwiazdy zwróconej ku Górze.
  11. Koran Sura 5. Al-Ma’idah – Zastawiony Stół.
  https://quran.com/5/44?translations=85,21,20,22,18,17,84
  http://e-koran.pl/sura-5-zastawiony-stol/

  wers 44. My zesłaliśmy Torę, w której są wyraźne znaki postępowania. Na mocy Tory, całkowicie poddani (Bogu) prorocy byli sędziami dla wyznających judaizm. Rabini i uczeni w prawie mężowie także sądzili według tego, co zostało zapisane w księdze Boga, byli jej świadkami. Dlatego nie bójcie się ludzi, a bójcie się Mnie. Nie sprzedawajcie Mojego Prawa za mizerną cenę. Ci, którzy osądzają nie według tego, co nakazał Bóg, są niewierzący.
  12. Ten Instytut ma z 12 ramion.
  13. Odwieczny Przeciwnik, opisywany gęsto i gęsto czczony, przybiera na mocy i sile i wychodzi z cienia będąc Ciemnością Intencji oddzielonych od Światła. Mroczna Gwiazda przysłaniająca część Gwiazdy w tle.
  14. Intencja Dobra powala Złego. Z rozkazu na Zielonej tarczy gwiazdą sześcioramienną, wołającą! I powala mieczem Słowa Prawdy z konstelacji Lupus, gwiazdozbioru Wilka.

  https://powerrangersfanon.fandom.com/wiki/Lupus_System
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazdozbi%C3%B3r_Wilka

  15. Niechaj modlitwa z centrum w Arabii wzniesie się do Światła i z Światłem pozostaje dla naszego bezpieczeństwa. Do Jedynego Boga. Allah.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.