„Podziemne miasto Ozyrysa” pod Gizą

Opublikowano: 01.08.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 64

Dlaczego rok 1935 był tak bogaty w odkrycia na terenie Egiptu? Jakie tajemnice zawiera 10 tomowy raport z wyprawy archeologicznej, który przetrzymywany jest w British Museum? Jak wielkie jest odkryte “Podziemne miasto Ozyrysa”? Dlaczego ludzie w pewnym momencie historii Ziemi zeszli pod ziemię? Co odkryły nowoczesne obrazujące skanery laserowe? Kiedy NASA przebada tajemniczy kulisty przedmiot o charakterze zaawansowanej technologii, który otrzymała do badań z podziemnego miasta? Czy piramidy to potężne elektrownie zasilające podziemne miasta, gdzie światło wydobywa się z tajemniczych tub już od 8000 lat?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o