Podpisał, bo chcą konfiskować majątki

Opublikowano: 30.05.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1430

Prezydent Andrzej Duda, na konferencji prasowej wyjaśniającej, dlaczego podpisał łamiącą wszelkie normy prawa i sprawiedliwości totalitarną ustawę o utworzeniu politycznego sądu śledczego nazwanego dla zmyłki „Komisją badającą rosyjskie wpływy w Polsce”, powiedział wprost, że to wstęp do konfiskowania majątków obywatelom Polski, którzy nie popełnili żadnego przestępstwa, na zasadzie podejrzenia i domniemania winy. Np. krytykom rządu, dziennikarzom zadającym niewygodne pytania, lekarzom podważającym politykę pandemiczną, mediom ujawniającym kłamstwa proukraińskiej propagandy, związkom zawodowym blokującym zboże z Ukrainy, etc. Najpierw zniesławią takiego człowieka oskarżeniem o wspieranie Rosji, by zniszczyć go medialnie, a potem przeprowadzą pokazowy proces, po którym skonfiskują mu wszystko, co zechcą, a nawet wsadzą do więzienia na 8-30 lat.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 30.05.2023 19:16

    Już się nie muszą kryć się z prawdziwymi motywami. NIKT już im nic nie zrobi. Tylko mu jeszcze mycki na głowie brakuje…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.