Podpalił trzy loże masońskie w Vancouver

Opublikowano: 08.04.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1537

Mężczyzna, którego aresztowano w związku z podpaleniem 3 lóż masońskie masońskich w Vancouver, otrzymał kolejne zarzuty

42-letni Benjamin Kohlman został w zeszłym tygodniu oskarżony o podpalenie i napad na policjanta w związku z pożarem w masońskiej loży w pobliżu Rupert Street i East 29th Avenue w Vancouver jaki miał miejsce 30 marca.

We wtorek przedstawiono mu pięć kolejnych wykroczeń: dwa dodatkowe zarzuty podpalenia i trzy zarzuty włamania się w celu podpalenia.

Kohlman pojawił się we wtorek po południu w Sądzie Prowincyjnym w Vancouver za pośrednictwem łącza wideo.

30 marca odnotowano pożary w trzech halach masońskich trwające około godziny między 6:30 a 7:30 w lożach Lynn Valley i Duke of Connaught w North Vancouver oraz w Park Lodge Masonic Hall w Vancouver.

Kohlman został aresztowany tuż przed 10:00 rano w Burnaby w pobliżu North Fraser Way i Marine Way, około 20 minut jazdy od miejsca ostatniego pożaru, poinformowała policja.

Motyw jest nieznany.

Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.