Podpalił się pod KPRM. Nie żyje

Opublikowano: 22.06.2013 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 498

Mężczyzna, który kilkanaście dni temu w akcie rozpaczy podpalił się pod Kancelarią Premiera zmarł w szpitalu. Nie udało się wybudzić go ze śpiączki farmakologicznej.

Jak wynika z informacji „Super Expressu” mężczyzna zmarł przedwczoraj późnym wieczorem w szpitalu przy ul. Szaserów. Lekarze informowali, że jego stan był bardzo ciężki, mężczyzna miał poparzone 60 proc. powierzchni ciała.

Mężczyzna podpalił się przed KPRM w połowie czerwca. Jeden ze związkowców, którzy od kilku dni prowadzą tam protest, mówił później, że podszedł on do nich i skarżył się na rząd. 56-latek miał powiedzieć, że został oszukany, że stracił mieszkanie. Przed siedzibą premiera spędził kilkadziesiąt minut, na koniec oblał się jakąś substancją i podpalił zapalniczką.

Autor: pł
Na podstawie: Super Express
Źródło: Niezależna.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10 komentarzy

 1. ninjas84 22.06.2013 12:48

  Smutne że ludzie doprowadzają się do takiego stanu, ale swoją drogą nie mógł podpalić się z całą tą kancelarią skoro i tak postanowił odebrać sobie życie ? ( joke 😛 )

 2. Luk 22.06.2013 13:29

  Smutne jest też to że boisz się napisać powyższą wypowiedź bez “( joke 😛 )” by komuś nie wpadło do głowy ścigać Cię za mowę nienawiści, podżeganie do przemocy albo inny paragraf.

 3. egzopolityka 22.06.2013 13:43

  Będzie tego dużo więcej, czekajcie w następnych miesiącach. Dwa dni temu w Rzymie w koloseum była duża demonstracja antyrządowa przeciw cięciom budżetowym obniżającym płace na stanowiskach państwowych. Nie zdążyłem tego zobaczyć bo akurat miałem samolot w tym dniu.

 4. Outlaw 22.06.2013 14:13

  @egzopolityka, już jest kolejny przypadek: http://niezalezna.pl/42622-kolejarz-podpalil-sie
  Smutek mnie ogarnia doczego muszą się uciec ludzie, których te barany w ogóle nie słuchają. Podpinając pod to jeszcze pomysły Vicka R. o monitorowaniu wszelakich przepływów pieniędzy przez fiskusa (poczta, agencje, ubezpieczenia, banki itp.) oraz przykręcanie kolejne śruby – fala takich desperackich wystąpień, moim zdaniem będzie eskalowała i oby nie w tempie logarytmicznym.

 5. ZIWK 22.06.2013 14:35

  Wszystko jest winą Tusku i PeŁO…
  Od ludzkich błędów czy niezaradności aż do światowego kryzysu gospodarczego…
  przy najmniej tak wynika z obrazu przedstawianego przez siły podkopujące Państwo Polskie i wszystkie jego organy.

  Można mieć poważne wątpliwości czy na marne nastroje społeczne w poważnym stopniu nie wpływają napaści medialne na wszystkie przejawy działania instytucji państwowych…

  Może na poczuciu krzywdy jednego człowieka o przerośniętym ego – sami sobie kopiemy grób?

 6. jestemtu 22.06.2013 16:35

  @ZWIK
  Są ludzie mniej lub bardziej odporni psychicznie, ale niema ludzi niezniszczalnych.
  Jeden zaciśnie pięści i ruszy z miejsca, inny podpali się z rozpaczy.
  A obarczanie tego nierządu, czy innego. Przecież oni niszczą ten kraj świadomie, może nie 100% posłów czy senatorów, ale większa ich część, więc trudno powiedzieć że obecny stan państwa to wina niezaradnych obywateli, lub nie umiejętność odnalezienia się w realiach.

  Ten i jak wszystkie przed nim prowadzą politykę anty Polską, wyprzedają majątek, podnoszą obciążenia finansowe od lat. Więc kryzysy, bieda i takie sytuacje to jest ich wina.
  ———————————————-
  Jak już wspomniano nastąpi eskalacja takich zachowań, ludzie którzy stracą cały majątek, możliwość zarobkowania, i masę mniejszych problemów, gdy skupią się w tym samym czasie, to nie wielu ludzi będzie na tyle silna by z tym walczyć.
  Obecna polityka i przyśpieszenie NWO, tylko spotęgują takie zachowanie i desperację wśród ludzi. Sam fakt nadchodzących podwyżek kredytów i kradzieży przez pastwo pieniędzy oszczędzanych w bankach, jak i przez banki, nie jednego doprowadzi na granicę, po przekroczeniu której nie ma odwrotu.

 7. aZyga 22.06.2013 16:46

  @jestemtu z kim chcesz dyskutować przecież to propaganda rodem z TV co On wypisuje

 8. ninjas84 22.06.2013 17:25

  @luk nie boję się tylko to był żart…..skąd znasz moje motywy wypowiedzi??

 9. jestemtu 22.06.2013 17:36

  @aZyga
  może wyłączył tv i zacznie sam kombinować 🙂

 10. jestemtu 23.06.2013 09:27

  @kret
  Ale powinniśmy przeprowadzić referendum nad rodzajem użytej substancji, lub jakiś przetarg zrobić. Tak demokratycznie 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.