Podpalenie polskiej szkoły na Ukrainie to prowokacja

Opublikowano: 02.06.2017 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 703

MSZ postrzega w kategoriach prowokacji skierowanej przeciwko polsko-ukraińskim relacjom próbę podpalenia szkoły w Mościskach, w obwodzie lwowskim – czytamy w komunikacie resortu.

Nieznani sprawcy wywołali pożar w polskiej szkole im. Królowej Jadwigi w Mościskach. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał — w szkole nie było uczniów, na Ukrainie trwają wakacje letnie.

“Jesteśmy zaniepokojeni próbą podpalenia szkoły w Mościskach. To kolejna prowokacja skierowana przeciwko bliskim relacjom Polski i Ukrainy” — czytamy w oświadczeniu polskiego resortu spraw zagranicznych.

MSZ poinformowało, że Polska pozostaje w stałym kontakcie z ukraińskimi władzami, które zapewniły, że robią wszystko, by znaleźć i ukarać sprawców.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Stanlley 02.06.2017 12:25

  “MSZ poinformowało, że Polska pozostaje w stałym kontakcie z ukraińskimi władzami, które zapewniły, że robią wszystko, by znaleźć i ukarać sprawców.”

  Ble ble bla ble … i więcej na ten temat….
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nieznani-sprawcy-podpalili-polska-szkole-na-dzisiejszej-ukrainie

 2. Czejna 03.06.2017 00:58

  Nie ma to jak nasze pajace,
  obojetnie z ktorej flanki.
  Naflancowano ich u nas w brod.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.