Podatek od oszczędności i majątku

Opublikowano: 18.02.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1061

PiS bardzo mocno potrzebuje pieniędzy obywateli, dlatego chce opodatkować majątki. Zatrudnił ekspertów do wymyślania, co i jak można jeszcze opodatkować. Możliwe, że pojawi się podatek katastralny, być może nazwany solidarnościowym, który de facto będzie podatkiem wywłaszczeniowym, oraz podatki od posiadania samochodów i pieniędzy na kontach bankowych. To oczywiście będzie świństwo, które doprowadzi ludzi do nędzy, ale będzie zgodne z planem Wielkiego Resetu.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 3 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. najzwyklejszy 18.02.2021 19:12

  Zastanawiałem się jak najbogatsi chcą odebrać ludziom posiadane mieszkania, domy, samochody. A to takie proste, przepraszam, nie przeklinam ale… jp.
  Na pewno nie tylko ja, chociaż osobiście po raz pierwszy.
  Proszę najwyższe władze WP, generałów, o jak najszybsze działanie. Proszę o Sąd wojskowy nad zbrodniarzami tj. członkami rządu za świadome mordowanie narodu polskiego, proszę o wyrzucenie w kosmos eksperymentu medycznego nazwanego przewrotnie “szczepionką”, proszę o danie lekarzom możliwosci leczenia covidu-19 wg znanych i istniejących środków leczniczych bez nakazów w postaci procedur i “tylko” dozwolonych lekarstw (istnieją minimum trzy niedozwolone i zwalczane przez ww. morderców pt.”Morawiecki i Spółka”, już sprawdzone praktycznie, wszyscy je Państwo znacie, jak amantadyna) o co od miesięcy w liście do Prezydenta RP bezskutecznie wnioskuje Jerzy Zięba. A realizacja jednego postulatu, bo faktycznie jest jeden, wniosek o zmianę w ustawie, spowodowałoby natychmiastowe zniknięcie covidu-19 bo to najzwyklejsza i mniej od grypy groźna choroba. Do tego całkowicie łatwo wyleczalna a groźna w późnym stadium i tylko dla niewielkiej grupy ludności. Nie, nie moje słowa a wielu znamienitych znanych lekarzy. Ale ww. zabójcy nie dopuszczą do tego, cel mają nakazany “władzą światową” oczywiście pełną Żydów a dokładniej, faryzeuszy którzy przekupili także Judasza. I nadal to czynią. Kim są? Powiedział im w twarz Chrystus: “Uczynki ojca swego czynicie, diabła”. Nie zmienili się, chcą złota i skarbów nie Boga.
  Jeżeli nie sąd nad ludobójcami i c.d. które ww., to co? Niewolnictwo, śmierć, zero wolności, szczepienia, czipy, żadnej własności, łaska państwa i korporacji, bezprawie antyludzkie codziennym prawem, dążenie do wyniszczenia prawdy o Bogu i wiary oraz wyniszczenia wszelkiej prawdy. Oczywiście mordercy, nazwiska znane wszystkim, Gaets, Fauci, itd… plany mają większe, to o czym wiemy to pierwsze uderzenie, realizacja początkowa strachem. Kolejna realizacja to groźby po obsadzeniu się milionem judaszy i zapewnieniu sobie władzy nad wojskiem.
  Nie będziemy w stanie nic zrobić gdy to się rozwinie a rozwijają w błyskawicznym tempie, zaplanowane, świadome, celowe działania dla pieniędzy i ważniejsze dla nich, oni chcą władzy absolutnej.
  Wojsko dziś jedyną nadzieją, żadne strajki. W roku 1970 i 1980 niezadowolenie ludzi przybierało na sile, wybuchało coraz mocniej aż zjednoczyło prawie caly naród. Oni nie chcą do tego dopóścić, ich naukowe pieski od psychologii przeanalizowały co się stało w Polsce a w kolejnych latach w pozostałej części ówczesnego bloku wschodniego. Dlatego działają szybko i szybciej, już. Pozostaje tylko pytanie czy hasło na sztandarach “Bóg, Honor, Ojczyzna” noszą wojskowi w swych sercach. Na pewno a jednak ilu tak naprawdę? Czas na ich ruch, przecież żyją z nami, czują, widzą i więcej jak możliwe, że aktualny rząd już przyjętymi nakazami i szczepieniami zabił kogoś z ich rodziny. Mam nadzieję, że sięgają do źródeł niezależnych i czerpią wiedzę o nie istniejacej pandemi z naukowych i potwierdzonych badań, ujawniających całkowity fałsz oficjalnych mediów, podległych władzy rządowej i koncernom prywatnym.
  Oczywiście do niczego nie namawiam, jestem szarą myszą a dokładniej jednym z milionów szarej masy 🙂 i nikt mnie nie słyszy, nawet te myszy znajome. Pomimo, może przypadkiem jeden generał z sercem i głową, w Polsce urodzony i przysięgający bronić granic i narodu. Do niego kieruję powyższe prośby. Tak, niech porozmawia jak chłop z chłopem z tym antypolskim i antynarodowym rządem RP. Rozmowy przecież dozwolone.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.