Pod domem Kaczyńskiego znów niespokojnie

Opublikowano: 01.11.2020 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1938

W pobliżu domu Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu wczoraj po raz kolejny zebrali się protestujący przeciw orzeczeniu TK ws. aborcji.

Organizatorzy dzisiejszego protestu przeprowadzili pod domem Jarosława Kaczyńskiego specjalny happening pod nazwą Dziady na Mickiewicza. Happening zorganizowano w bloku naprzeciw willi prezesa PiS. Jego uczestnicy stawali w oknach bloku i wykrzykiwali hasła protestu.

„W dzień, w którym kiedyż nocą odprawiano w Polsce obrzęd Dziadów zapraszamy na DZIADY Mickiewicza na warszawski Żoliborz. Z inicjatywy mieszkańców ulicy Mickiewicza powstał performans oparty na tekście polskiego wieszcza. Duchy z drugiej części DZIADÓW wracają̨, żeby dostać́ to, czego zabrakło im za życia. I niektóre to dostają̨. Inne zamiast dostać to, czego chcą̨, dostają̨ to, czym same szczodrze obdarowywały innych i czego wcale nie chciałyby doświadczyć́ na własnej skórze. Karma is bitchy” – napisano w opisie wydarzenia na Facebooku.

W proteście pod domem prezesa PiS, który rozpoczął się ok. godz. 18:00 wzięło udział początkowo ok. 100 osób, z czasem liczba protestujących zaczęła rosnąć. W sieci pojawiły się zdjęcia i nagrania, na których widać duże siły policji w okolicy domu Jarosława Kaczyńskiego.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Kaczor3333
Użytkownik
Kaczor3333

Tyle policji pod domem jednego gościa? No ale młodzież jest nie obliczalna. A z drugiej strony to o co oni walczą? O to aby starszego pana odspawać od stołka? On już jest po 70-tce, ile mu zostało. Będzie siedział już do śmierci na stołku. O czym myślą starsi ludzie? Np; a bo przejdę na emeryturę to zaraz śmierć mnie czeka. I tak jest. Co by robił w domu, szybko by się bardziej zestarzał i zaraz odszedł. A tak jeszcze coś się dzieje. Posada ciepła, pod nos wszystko podają. Dlaczego gro ludzi na emeryturach jeszcze dorabia, na taksówkach, ochronach. Bo chcą się czuć jeszcze potrzebni, i myślą w ten sposób. A to już jest przepaść pokoleniowa nie zawsze jego decyzje są trafne. A tym bardziej doświadczenia z kobietami nie ma. A może nie wszystko o nim wiadomo.

username
Użytkownik
username

Gdyby nie ta Policja to już by był przeszłością.

hashi
Użytkownik
hashi

Pycha kroczy przed upadkiem.

Jaccyb74
Użytkownik
Jaccyb74

Fantazja nr 7 – przegłosowanie ustawy o siłowym zaszczepieniu Polaków przez lekarza lub felczera w obecmosci Policjanta, żołnierza lub strażnika.

tu jest link i polecam otworzyć plik pdf
https://monitorpolski.gov.pl/MP/2020/1003

także pod przykrywką aborcji przegłosowano w tle właśnie tę ustawę. Z ciekawości warto dodać że polskojęzyczny rząd zakupił 40mln sztuk szczepionek od firmy Johnson & Johnson które zostały wycofane po nieudanych testach.

link do artykułu :
https://wolnemedia.net/johnson-johnson-wstrzymal-testy-szczepionki-na-koronawirusa/

Koszt szczepionek został utajniony.

Także możemy tylko czekać kiedy zaczną chodzić od domu do domu i siłą szczepić. Tak sobie myślę czy aby to pozamykanie ludzi w swoich domach to właśnie nie po ty aby łatwiej było to zrobić bo przecież w tłumie byłoby ciężej to wykonać.

Wolfman
Użytkownik
Wolfman

@Admin
Kto ich teraz rozliczy i wyrzuci na bruk? Znów mamy ich oglądać za 4 lata z “nowym programem”. W pracy małe uchybienie i lecisz jako zwykły pracownik, a tu zadłużanie kraju na mld, o pozostałych rozbojach nie wspomnę.