Po szczepieniu testy wykazują obecność wirusa HIV

Opublikowano: 13.12.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3874

Australia zatrzymała wart 1 miliard dolarów australijskich program opracowywania szczepionki przeciwko koronawirusowi po tym, jak uczestnicy uzyskali pozytywny wynik testu na obecność wirusa HIV.

Australijski rząd zerwał umowę o wartości miliarda dolarów na opracowanie szczepionki na koronawirusa zawartą australijską firmą biotechnologiczną CSL Limited na dostawę 51 milionów dawek szczepionki Covid-19 opracowywanej przez Uniwersytet Queensland po tym, jak kilku uczestników badania miało fałszywie dodatnie wyniki testu na HIV.

Co ciekawe, te raporty twierdzą, że testy na HIV były „fałszywie dodatnie”. Ale jeśli HIV faktycznie został wykryty, to dlaczego wynik jest „fałszywie dodatni”? Zwróć uwagę na to, że kiedy ktoś jest nosicielem koronawirusa, to nigdy nie nazywa się tego fałszywie dodatnim. Nazywa się to po prostu „pozytywnym” wynikiem lub nowym „przypadkiem” zakażenia. Zgodnie z tą logiką, osoby które otrzymały szczepionkę powinni być również określane jako nowe „przypadki” HIV.

I nasuwa się pytanie: co takiego jest umieszczane w szczepionce, że ta na tyle przypomina HIV, aby wywołać pozytywny wynik testu?

Do szczepionek przeciwko koronawirusowi celowo dodano fragmenty białka HIV. Petrovsky powiedział gazecie „The Australian”, że problem wykorzystania wirusa HIV był podany w „danych dotyczących chomików i myszy”, ale jego rady zostały zignorowane. Powiedział, że wczesne dane sugerują, że sama szczepionka jest dość niestabilna.

Białka kolców koronawirusa, podobnie jak większość powierzchniowych białek wirusowych, są dość niestabilne. Aby upewnić się, że szczepionka wywołuje właściwą odpowiedź immunologiczną, wybrany element zawiera dwa fragmenty białka występującego w HIV, ponieważ te fragmenty zapewniają szczepionce największą stabilność.

Chwileczkę… czy oni celowo używają elementów HIV w szczepionce? W rzeczy samej. I właśnie dlatego wywołuje to „pozytywne” wyniki testów na obecność wirusa HIV. Innymi słowy, w ogóle nie są to fałszywe alarmy. Wykrywają składniki wirusa HIV, które celowo są umieszczane w szczepionce przeciwko koronawirusowi.

Technicznie rzecz biorąc, należałoby stwierdzić, że szczepionka przeciwko koronawirusowi używa „fragmentów białka HIV” jako celowego składnika szczepionki. Tak więc ludzie, którzy chcą przyjąć szczepionkę na koronawirusa, równie dobrze są ochotnikami na wstrzyknięcie im fragmentów białka HIV.

Ale każdy, kto o tym wspomina, zostanie oczywiście natychmiast pozbawiony platformy na wszystkich platformach mediów społecznościowych, nawet jeśli jest to w 100% prawdziwe.

Dla każdego rozsądnego człowieka powinno być łatwo dostrzegalne, że szczepionka przeciwko koronawirusowi jest bronią biologiczną mającą na celu realizację depopulacji, poprzez uszkodzenie, zabicie lub uczynienie niepłodnymi miliardów istot ludzkich.

Autorstwo: Mike Adams
Na podstawie: TheAustralian.com.au, TheGuardian.com
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. BANDZIORkaq 13.12.2020 13:05

  Teraz rodzi się pytanie, jak to jest z tym HIV? Po co korzystają z wirusa na który brak szczepienia, żeby zrobić szczepionkę. Albo koronowirus po części składa się z HIV, co pojawiało się w “teoriach spiskowych” , albo zarówno HIV jak i covid to ściema , albo sztuczne twory mające na celu redukcję ( nie masową depopulację) niewygodnych, niemoralnych, za starych, niedostosowanych osobników w społeczeństwie, którzy w razie złapania wygenerują spore dochody(stały przez 20 lat w przypadku HIV) lub w obawie przed zarażeniem będą masowo się szczepic- spory zysk w krótkim czasie. Pewnie nigdy nie poznamy niewygodnej prawdy, tak jak nigdy nie dowiemy się kto zamordował Magdę Ż.

 2. Dandi1981 13.12.2020 13:30

  To moze ja wytlumacze.
  Test jest pozytywny bo stalea sie szczesliwym posiadaczem pochodnych hiv ale nie calego virusa. Czy w takim razie czy twoje zdrowie jest w niebezpieczenstwie , oczywiscie inaczej by nie wstrzymywali szczepien

 3. Remigiusz 13.12.2020 20:11

  No i im wyszedł hiv bezobjawowy …

 4. Remigiusz 13.12.2020 20:13

  Jak można spier$lić taki piękny plan !

 5. Stanlley 14.12.2020 09:30

  Cóż, kolejna teoria spiskowa – tym razem w wykonaniu laureata nagrody Nobla – znalazła potwierdzenie. Osławiony koronawirus zawiera białka wirusa Hiv :

  https://wolnemedia.net/odkrywca-hiv-twierdzi-ze-sars-cov-2-stworzyl-czlowiek/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.