Po szczepieniach na COVID-19 liczba urodzeń spadła o 14%

Opublikowano: 16.09.2022 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1160

Ukazał się nowy raport UKHSA dotyczący skuteczności szczepień z 1 września 2022 r. Raport ten „dotyczy Anglii”. Zawiera on bardzo złe wieści. Od maja 2022 r. liczba żywych urodzeń spadła w Anglii o 14%, a spadek wydaje się pogarszać i nie wraca do normy.

Poniższa tabela pokazuje spadki urodzeń z roku na rok (porównując na przykład maj 2022 do maja 2021).


Należy pamiętać, że wskaźniki urodzeń są zawsze sezonowe. Większość rodziców woli mieć „wiosenne dziecko”, co często kończy się „letnim dzieckiem”, ponieważ poczęcie zajmuje więcej czasu niż oczekiwano. Dlatego nigdy nie należy porównywać sąsiednich miesięcy, ponieważ gwarantuje to dramatyczne zmiany, które są po prostu związane z sezonowością, a różnice są powtarzalne na przestrzeni lat. Proszę porównać tylko miesiące jednego roku z tymi samymi miesiącami innego roku. Dla potrzeb niniejszego artykułu porównano maj 2021 i maj 2022.

Zwykła roczna zmienność płodności wynosi 1-2%. Oto zrzut ze strona ONS dotyczącej urodzeń w 2021 r. (warto też zwrócić uwagę na złowieszczy wzrost liczby martwych urodzeń o 10% w 2021 r.).

Widać więc, że w poprzednich latach nie działo się nic ekscytującego. Rok 2022 to zatem duża i bardzo niepokojąca aberracja.

Przyczyną jest szczepionka przeciw COVID-19. Wszyscy wiemy, co się działo 9 miesięcy przed styczniem-majem 2022 roku. Wielka Brytania była zajęta szczepieniem płodnych i ciężarnych kobiet twierdząc, że „szczepionka COVID-19 jest bezpieczna dla ciąży”. I teraz wiemy, skąd się wziął 14% spadek wskaźnika urodzeń.

Autorstwo: Igor Chudov
Na podstawie: Assets.publishing.service.gov.uk, ONS.gov.uk
Źródło zagraniczne: IgorChudov.Substack.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

13

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.