Po ciemnej stronie w Al Doura

Opublikowano: 06.06.2013 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Po ciemnej stronie w Al Doura

Liczba wyświetleń: 396

Historia żołnierza zniszczonego przez swą własną armię, nie wroga. Jest to coś więcej niż historia Rangersa US Johna Needhama, zostawił on za sobą swą sztukę, muzykę i surfing by stać się piątym pokoleniem swej rodziny w służbie czasu wojny. Jego sny zmieniły się w koszmary gdy był świadkiem i sprzeciwiał się zbrodniom które doprowadziły do jego własnego tragicznego rozpadu, gdy został za to zniszczony przez swych własnych dowódców i współ-żołnierzy. Oto jego historia a teraz część amerykańskiego dziedzictwa opowiedziana przez jego ojca weterana – Michaela Needhama.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.