Po 19 poronieniach urodziła olbrzymie dziecko

Opublikowano: 22.10.2021 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2066

6,4-kilogramowe dziecko urodziło się w szpitalu w Arizonie. Lekarze, którzy odbierali poród, byli w szoku, gdy zobaczyli noworodka. Gigantycznego chłopca urodziła 36-letnia kobieta, która była po 19 poronieniach.

Po 19 poronieniach Cary i Tim Patonai powitali na świecie swojego syna, Finley’a, który w momencie narodzin ważył 6,4 kilograma, czyli dwa razy więcej niż normalny noworodek.

36-letnia matka ponad 6-kilogramowego (14-funtowego) noworodka powiedziała, że „Finnley stał się małym celebrytą w szpitalu”. I że „każdy chciał sobie z nim zrobić selfie”. Jak dodała szczęśliwa mama chłopca: „ginekolog-położnik, który wykonał cesarskie cięcie, powiedział, że w ciągu 27 lat nigdy nie widział noworodka w takim rozmiarze”.

Finnley, który jest także wyjątkowo „długim” noworodkiem, urodził się dwa tygodnie po terminie, a lekarze już wcześniej wiedzieli, że dziecko będzie duże i konieczne będzie cesarskie cięcie.

Mimo że wiedzieli jeszcze przed porodem, iż Finnley będzie dużym dzieckiem, lekarze byli zaskoczeni, gdy go zobaczyli.

Matka Finnley’a powiedziała: „(Lekarze) mówili, ‘o mój Boże’, ‘nieprawdopodobne, że jest taki duży’. I nie mogli się doczekać, aż położą go na wagę. Gdy go zważyli, okazało się, że ma 14,1 funta. Nigdy nie widziałam tak dużego noworodka. Lekarz i jedna z najsłodszych pielęgniarek na sali, zaczęli sobie robić z nami selfie. Zapytali oczywiście o pozwolenie, ale byli bardzo podekscytowani”.

Autorstwo: Paulina Markowska
Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.