Płyty Prawdy – zobacz, skopiuj i podaj dalej

Opublikowano: 15.03.2009 | Kategorie: Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 4211

Na forum prawdy o świecie prawda2.info powstała inicjatywa o nazwie płyty prawdy, w skrócie polega ona na nagrywaniu i rozpowszechnianiu zebranych wnikliwie materiałów filmowych i publikacji, które są pomijane i nieporuszane przez media głównego nurtu z dziedziny zdrowia, systemu walutowego i politycznego.

Jak wszyscy wiedzą to media wychowują dzisiejszy świat, to co jest w nich pomijane odbija się w postaci powszechnej niewiedzy na dany temat. Uważamy, że informacje, którymi chcemy się podzielić z resztą społeczeństwa, są zbyt ważne, aby wiedziała o nich tylko garstka osób. Za pomocą tej akcji pragniemy dotrzeć do każdego kto ma otwarty na wiedzę umysł, a przede wszystkim do dojrzałych (psychicznie) osób, które są wstanie obiektywnie podejść do tematu, a nie miały do tej pory okazji skonfrontować się z tego typu informacjami.

Za pomocą tej akcji nie chcemy nikogo do niczego przekonywać, ani tym bardziej zmuszać, zależy nam jedynie na tym aby tego typu informacje dotarły do wielu odbiorców, tak aby każdy mógł je własnoręcznie przeanalizować i wypracować własne zdanie na zawarte na płytach tematy.

Jednocześnie jesteśmy przerażeni spadającym poziomem wiedzy wśród młodych ludzi, pomimo tego iż coraz to więcej młodych osób zaczyna uczęszczać na studia, ich poziom i jakość prowadzonej nauki znacznie się obniżył. Rezultatem tego jest nauka dla zdobywania papieru u studentów oraz nauczanie dla profitu u wykładowców, wiedza zeszła na 2gi tor.

Ludzie przestali zadawać pytania skupiając się na skutkach, a nie przyczynach chcemy odwrócić ten negatywny proces. Gwarantujemy, że filmy zaprezentowane na tych płytach nie będą zmarnowanym czasem. W materiałach postaraliśmy się umieścić min. odpowiedzi na takie pytania jak: w jaki sposób powstaje pieniądz i dlaczego mamy obecnie kryzys ekonomiczno-gospodarczy, dlaczego na świecie oraz w kraju stale rośnie liczba zachorowań, dlaczego obecna polityka polega na prowadzeniu strategii centralizacji, o co chodzi w akcjach stabilizacyjnych w Iraku i Afganistanie oraz wyjaśnić takie terminy jak GMO, NWO, Codex Alimentarius, Monsato, FED, RFID, Inside Job, Bilderberg etc.

Sprawy zaprezentowane w materiale nie są rzeczami wyssanymi z palca, wszelkie zawarte na nośniku informacje układają się w logiczną całość i są  udokumentowane, postaraliśmy się zaprezentować zgromadzony materiał w jak najczytelniejszej formie dla odbiorcy.

Celem akcji jest dotarcie do jak największej liczby osób, także tych nieposiadających dostępu do internetu, aby przedstawić im informacje o których zapewne nigdy by nie usłyszeli z innych źródeł jak media głównego nurtu. Dlatego też cały zawarty na nośniku materiał kodowany jest w formacie pozwalającym na odtworzenie go na każdym odtwarzaczu DVD z obsługą DivX.

Na przygotowanych obrazach płyt została także umieszczona informacja o tym, że jeżeli dana osoba uważa materiał ten za godny polecenia to może zrobić jego kopie i przekazać go dalej nagrywając kolejną płytę. W ten sposób wykorzystując efekt domino, materiał może dotrzeć do wielu odbiorców, nawet tych niekorzystających w ogóle z dobrodziejstw internetu.

Jeżeli zastanawiasz się, czy inni powinni zobaczyć ten materiał, obejrzyj go najpierw sam, być może dowiesz się z niego wielu ciekawych i zaskakujących spraw, które przemilczały mainstreamowe media.

Zapraszamy do materiału, który rzuca nowe światło na system społeczny w jakim żyjemy.

Przyłącz się do akcji, nagraj swoje kopie płyt i rozpowszechniaj je w swojej okolicy. Płyty możesz podarować swoim bliskim, przechodnią bądź anonimowo pozostawić je w publicznej bibliotece, uczelni lub powrzucać do skrzynek na listy tak samo jak robią to kolporterzy.

PŁYTY DO POBRANIA

Płyta o ogólnym temacie obecnego systemu społecznego.
http://simpletorrent.pl/torrent/100125/plyta-prawdy-disc-of-truth-filmy-dokumentalne-pl-lang-divx/

Płyta na temat GMO, żywności i medycyny.
http://simpletorrent.pl/torrent/100141/plyta-prawdy-o-zywnosci-medycynie-i-zdrowiu-filmy-dokumentalne-pl-lang-divx/

Jak pobrać pliki z sieci torrent? Dowiesz się TUTAJ

Autor:  Piesek
Przygotowanie płyt:  prawda2.info


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

134 komentarze

 1. Lukas 15.03.2009 10:35

  Polecam Wszystkich ! Niektóre z nich powinny być puszczane w szkołach, 🙂 jak nie wszystkie. Pozdrawiam !

 2. 8ball3r 15.03.2009 12:51

  Proponuje przeczytać ksiazke Jana van Hellsinga ‘Ręce precz od tej ksiązki”.
  I nie tracic czasu na “budzenie ludzi ktorzy chca spac”.Kazdy ma wolna wole i sam musi dojsc do wszystkiego.Jak mowia indianie konia do wodopoju mozna przyprowadzic ale zmusic go do picia juz nie.Wiec nie rzucajcie pereł pzred wieprze;D

 3. piesek 15.03.2009 13:42

  Chcesz przez to powiedzieć, że uważasz wszystkich ludzi, którzy żyją na tym świcie i nie widzą o tym zagadnieniu za wieprze.
  Chyba źle zrozumiałeś przesłanie tego cytatu, za wieprze uważam osoby, które o tych zagadnieniach wiedzą, a mimo to dalej działają na szkodę ludzką. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, nie chcesz to nie musisz tego oglądać, nie podpisałeś żadnej deklaracji przymusu w inicjatywie chodzi o coś zupełnie innego o możliwość dotarcia z tymi informacjami do osób, które po przez okoliczności z monopoilizowania mediów nie miałyby możliwości się tego dowiedzieć.
  Istnieje wiele osób, którym się te informacje co najmniej przydadzą, wiem to z własnego doświadczenia, nie jest to pierwsza akcja jaką organizujemy i osobiście mam już w tym doświadczenie.
  ja już zasiałem wiele ziaren, niektórzy nie chcą nawet spróbować zrobić czegoś pożytecznego, bo pisać to każdy potrafi.

 4. 8ball3r 15.03.2009 14:20

  To nie ja tylko Jezus tak mowił.Po drugie to jest coś takiego jak wolna wola i pewnie sam wiesz ,że nic tak nie rozwija nas jak nasze własne doświadczenie ,które sami przeżyliśmy.Dusza ludzka rodzi sie w materii po to by doswiadczać życia.I każdy z nas rozwinie sie do najwyższego poziomy swiadomosci ale w swoim czasie.Sztuczne przyspieszanie rozwoju moze zostac zle ziterpretowane i wywolać odwrotne skutki.NIe jestem za tym ,żeby nic o tym co nie mowić.Własnie powinno sie mowić jak najwiecej ale tym którzy sami sie tym zainteresuja w innym razie to właśnie rzucanie pereł przed wieprze.
  To ,ze Ty sie tym interesujesz to nie przypadek to twoj czas na poznanie prawdy.I nie martwcie sie jakimś NWO jesteśmy nieśmiertelni jak nie tu to urodzimu sie na innej planecie.

 5. Citizen of the Earth 15.03.2009 18:53

  “Własnie powinno sie mowić jak najwiecej ale tym którzy sami sie tym zainteresuja w innym razie to właśnie rzucanie pereł przed wieprze.” – Dokładnie tak 🙂 ale jak ci, którzy nie wiedzą o istnieniu różnych rzeczy mają się nimi interesować? Należy ich poinformować, pokazać, a to co oni z tym zrobią ( z ignorują lub będą dalej zgłębiać temat ) to już jest ich decyzja bo przecież mają wolną wolę. Tu nie chodzi o narzucanie komukolwiek jakiejś drogi rozwoju, lub sposobu na życie tylko o pokazanie możliwych “dróg”.

  pozdrawiam.

 6. djkl 15.03.2009 19:42

  W Matriksie było coś takiego na koniec: “Dam wolność wszystkim tym, którzy będą tego chcieli.” (piszę z pamięci)

 7. k 15.03.2009 19:57

  poprawcie lepiej – przechodnią -> przechodniom.
  Akcja ok, pozdrawiam.

 8. Tristan-C 15.03.2009 21:35

  Mam nadzieję ,że na tej płycie nie zamieściiście filmów Alexa Johnsa ,który owszem odkrywa ujawnia i jest czołową postaćie 9/11 Truth movement ale niestety stracił wiarygodność i co gorsza może być sam narzędziem w rękach tych co dążą do NWO. I jego rolą może być kontrola i inwigilowanie truth movments z Usa od środka…. A co do innych filmów to trzeba się strzec filmów w których fakty spiskowe są obdarzone dodatkami które mają na celu z dyskredytownie tego przekazu.

  Pozdrawiam Otwarte Umysły

 9. piesek 15.03.2009 21:49

  Nie niema jego filmów na płytach są dużo lepsze pozycje, które można bez problemu przedstawić nieobeznanym w temacie osobą, raczej wybrany jest akceptowalny próg wiedzy aby płyta była lekko strawna ale są za to wywiady które przeprowadzał z innymi osobami jak David Icke, czy Aaronem Russo. Wywiady są na prawdę interesujące i nie mogło ich zabraknąć.

 10. Osci 15.03.2009 21:50

  Pomysł bardzo ciekawy, sam chętnie uzupełnię swoje informacje. Jednakże zgadzam się z 8ball3r a przynajmniej częściowo – wszystkim i wszędzie dawać tego materiału nie ma sensu. Podobnie jak i On czytałem książkę Jana van Hellsinga ‘Ręce precz od tej ksiązki”. i też mam takie odczucia jak mój przedmówca. Dodatkowo mam doświadczenia w praktyce, ponieważ zajmuję się taką dziedziną, która jest przeznaczona dla stosunkowo nielicznej grupy ludzi, którą należy wyłuskać z całej masy społeczności. Trzeba mieć wyczucie i umiejętność rozpoznawania czy dana osoba jest podatna na zmiany w swoim życiu, czy czegoś szuka, ponieważ w przeciwnym razie zburzymy jej mentalny świat i wzbudzimy tylko złość, niechęć i inne negatywne uczucia. Co nie oznacza, że należy takie materiały trzymać w ukryciu.

  Tak na koniec mam kłopot ze sciągnieciem tych płyt- co robić ???

 11. piesek 15.03.2009 22:02

  @realista dla mnie nie stracił tylko, że niektórzy zaczynają się motać i oskarżać go o przynależność do NWO (niby kontrolowana opozycja) do mnie to nie trafia, bo chyba ta opozycja okazała się trochę niekontrolowana. filmy Alexa wywołały burzę przemian na całym globie i nie ma konkretnego dowodu, że należy do kliki elit NWO jak i niema też tych, że jest inaczej.
  Pomijając to skupiamy się na punkcie, a nie na całości nie obchodzi mnie tak naprawdę kim on jest, ważniejsze są czyny wg. mnie ta całe teoria o Johnsie to coś ale czy były samoloty w 9/11, czy nie, czyli it doesn’t matter, because it was an inside job – skupmy się na pełnym obrazie.

 12. Milosz 15.03.2009 22:08

  Super akcja, dzięki!

 13. nayem 15.03.2009 23:28

  Chwalebna akcja i wielkie dzięki Wam za to, że tyle materiałów zostało zgromadzonych na każdej płycie DVD.
  Dobrze że jest w torrencie, bo ten obsługuje wznawianie połączeń. Ściągne na pewno, wielkie dzięki !

 14. TheBlackMan 16.03.2009 00:15

  Poda ktoś listę filmów które są na płycie ?

  Chętnie też nagram i będę rozdawał.

  Prawdopodobnie mam już wszystkie te filmy na dysku, tyle że zastanawiam się które wybrać.

 15. Raptor 16.03.2009 00:26

  W tym poście można znaleźć listy zawartości obu zestawów:
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4042&postdays=0&postorder=asc&start=455

 16. buli 16.03.2009 08:07

  Dobre, dobre tak trzymać !

 17. konrad 16.03.2009 10:19

  To inicjatywa anarchistów, komunistów czy może faszystów? Myślę, że ludziom nie jest tak źle w tym systemie, zważywszy na to w jakim musieliśmy żyć jeszcze 20 lat temu.

 18. Znafca 16.03.2009 11:04

  Powiem tak.
  Sprobujcie dac komus taka plyte. 99% osob ani razu jej nie obejrzy. 1% ktory obejrzy wylaczy pierwszy film po 15 minutach mowiac ze to bzdury. Testowane na kilkudziesieciu osobach.

  Za duzo tego chcecie wladowac na jedna plyte. Myslicie ze oni to wszystko beda chcieli ogladac/? Dajcie jakis najlatwiejszy do zrozumienia i najbardziej poparty film dowodami zeby cos z tego zrozumieli.
  A wladowaliscie 20 filmow i ludzie beda was uwazac jak to zobacza za “kociarzy”

 19. buli 16.03.2009 11:56

  @konrad tak szczególnie w okresie nadchodzącego globalnego kryzysu.
  To ci powiem o kilku rzeczach, to tylko mały punkcik tego jak dużo nabałaganiły rządy:
  3/4 populacji żyje w skrajnej nędzy, z trendem wzrostowym
  od powstania ONZ świat zalewny jest potokiem wojen, które wywołuje głównie USA oczywiście zawsze w imię pokoju,
  coraz więcej osób cierpi na coraz to nowsze tzw. cywilizacyjne choroby, nikt nie zada sobie pytania dlaczego?
  wchodzimy w sterfy euro i traktatu Lizbońskiego nawet bez referendum co jest sprzeczne z naszą konstytucją, nikt się nie pytania dlaczego?
  Narzuca się ludziom coraz to bardziej grodzące prawa już bez pytania o zgodę (referendum etc)
  Media głównego nurtu są własnością tylko 6 osób, które dyktują czego nie pokazywać, a co pokazywać. Wiele faktów z globalnej areny jest pomijanych, a drugie tyle zmanipulowanych.
  Obecnie tylko kilkanaście rodzin posiada 40% wypracowanego bogactwa całej planety, z tendencją wzrostową.
  system popychania rozwoju kraju tworzony jest po przez system tworzenia długu tzw. system częściowej rezerwy finansowej.
  Dług państwowy się stale większa, przepaść pomiędzy klasą wyższą, a niższą stale wzrasta.
  I nikt nie pyta dlaczego, nikt nie chce wiedzieć dlaczego? ile będziemy pozwalać sobie aby nas okradano i oszukiwano. To co się obecnie dzieje to fala powszechnego frajerstwa.
  To, że w Polsce teraz jest ok, to nie znaczy że tak cały czas będzie tym bardziej, że obecna polityka rządu skupia się na sprzedawaniu nas zagranicy każdego dnia, na świecie bankrutują kraje nikt nie wie do czego to do prowadzi, ponieważ nigdy nie było na świecie kryzysu na skale globalną.
  Świat jest zmienny, system w którym obecnie żyjemy to pędzący w ścianę pociąg i to na wielu płaszczyznach nie tylko tej ekonomicznej.
  Czy ty w ogóle wierzysz, że nie żyjemy w prawdziwej demokracji? a bardziej totalo-demokracji, pół demokracji czyli takiemu ustrojowi gdzie lud ma władzę do puki jest to na rękę rządowi. To, że pójdziesz raz na 4 lata na wybory niewiele zmieni, bo polityka interesów jaką reprezentują osoby wybierane się nie zmienia. Lud krzyczy my was wybraliśmy, rząd na to patrzy odwrotnie – to ludzie są dla rządu, nie rząd dla ludzi.

  Co do akcji płyt jest takie powiedzenie:
  osoba która jest pazerna powie – czy to się opłaca?
  osoba która jest strachliwa powie – czy to jest bezpieczne?
  osoba która dba tylko o siebie powie – co ja z tego będę miał?
  a osoba która chce czynić dobrze powie – czy to jest słuszne?

  zacznijmy kierować się wartościami humanitarnym, człowiek jest najważniejszy nie mamona, wystarczy czasem posłuchać własnego sumienia ono kieruje nas na właściwy tor czyli rzuca pytanie – czy to jest słuszne?

  Dlatego też uważam tę akcje za świetną inicjatywę. Pokażmy innym jak wygląda moneta z 2ch stron.

  @Znafca a spróbowałeś chociaż kiedyś, widzę że każdy ma na ten temat już wyrobione zdanie nawet nie próbując. Skąd macie w sobie te zdanie, może zostało ono wcześniej zaprogramowane przez kulturę, TV etc..
  Zobaczcie ten film: http://tv.wolnemedia.net/?p=63

 20. Maatzey 16.03.2009 11:57

  Wszystko fajnie, ale NIE ISTNIEJE obiektywna prawda 🙂 To znaczy ona istnieje, ale przekaz zawsze jest zabarwiony emocjami osoby przekazującej (znane z zasady nieoznaczoności Heisenberga) Więc nikt nie ma monopolu na prawdę. Dobrze jednak poznać ‘drugą’ stronę – jednak poznając ją powinniśmy mieć gardę uniesioną tak samo wysoko jak podczas poznawania oficjalnej ‘prawdy’ Pozdrawiam i zapoznam się…

 21. Elzbieta Gawlas 16.03.2009 13:32

  Istnieje obiektywna prawda.

  A prawda jest taka, ze Plyty Prawdy staly sie moim dzieckiem. Zrodzily sie z “Sierpniowych wspomnien”, w ktorych przez 7 lat na e-politicus, res-politicus, a teraz na forum Polski Walczacej zamieszczalam wiedze, ktora z trudem dotarla do Polski.

  Za moje pisanie od 7 lat nie pobieram zadnych gratyfikacji, poza obelgami, kasowaniem lub blokowaniem.

  Czasami zdarza sie przyjazne slowo.

  SIERPNIOWE WSPOMNIENIA

  Jest pisany krwią, buntem, zawiedzionymi nadziejami. Krzykiem i rozpaczą. Bezsilnością niknącej tradycji. To tekst będący kopalnią niechcianej wiedzy. Wiedzy wypieranej przez współczesną, taktyczną sklerozę. Opisujący rzeczywistość oglądaną z niezafałszowanej pozycji naocznego świadka. Obserwatora tamtych, strajkowych, sierpniowych dni. Szczegółowy, lecz nie nudny, bo fascynujący to zapis. To dokument przeznaczony dla historyków. I nie tylko: dla ludzi wrażliwych, dla tych, co jeszcze wiedzą, co to niefarbowana miłość do kraju ojczystego. Co to honor.
  Nie jest to zwyczajny tekst. To jest zapis chwil minionych i skwapliwie zapomnianych. Wadą dla ludzi młodych, przyzwyczajonych do tekstów krótkich, powierzchownych, by nie rzec – lakonicznych, jest jego DŁUGOŚĆ wymagająca intelektualnego wysiłku. Natomiast długość jego, dla mnie jest zaletą.

  Dla obecnie młodych ludzi, ludzi wychowanych z dala od samodzielnego myślenia, od samodzielnego kojarzenia faktów i wysnuwania logicznych wniosków z przeszłości, tekst ten jest już niestrawny, egzotyczny, nie do przyjęcia, zawiera bowiem informacje sprzeczne z ich NOWOCZESNYMI poglądami, treści „niekompatybilne” z oszalałym, szczurzym pędem ku Zachodowi.

  Polecam tekst Pani Elżbiety Gawlas, materiał do zastanowienia się nad sobą, pisany z myślą o naszej przyszłości (kto chce się z nim zapoznać, powinien zajrzeć TU: (musialam usunac adres, bo zostal uznany za spam).

  Marek Jastrząb

  2008-04-30

  Przez 7 lat prosilam: Przeczytaj, podaj dalej. Sugerowalam o zamieszczenie przebgatego materialu na dysku.

  I stalo sie. Cud ten sprawil Pan Jurek z Bielska i “moje ukochane Bielskie Dzieci”

  Dziekuje Wam.

  Elzbieta Gawlas

  Toronto

  16 marzec 2009

 22. Velevit 16.03.2009 13:52

  Witam wszystkich,

  Przeczytałem wszystkie komentarze i po prostu nie mogłem się powstrzymać by dorzucić i moje własne przemyślenia.
  Po pierwsze, chciałbym zwrócić uwagę użytkownikowi 8ball3r, że nie każdy wierzy w to, że ludzie są nieśmiertelni i nie ma żadnych przesłanek, nie wspominając nawet o argumentach, ku temu by w to wierzyć. Ja osobiście będąc przekonany, że mam tylko jedno życie chciałbym wykorzystać je możliwie jak najlepiej, i z pewnością będę się przeciwstawiał każdemu kto spróbuje odebrać mi prawo i możliwość egzystencji wedle własnej woli.

  Druga sprawa którą skomentuje jest kwestia pana Alexa Jonesa i wielu innych mu podobnych speców od propagandy.
  Również moim zdaniem pan Alex to farbowany lis, podobnie jak twórcy słynnego “Zeitgaista” czy “Esoteric Agenda”. W wymienionych produkcjach faktycznie wiele jest faktów, ale nie brak też doczepianych ideologii. Proszę zwrócić uwage na konstrukcję “Zeitgaista”, pierwsza część ta o Jezusie w ogóle nie pasuje do reszty filmu, co więcej przedstawia sporo naciąganych a nawet nieprawdziwych informacji, które zostały tam umieszczone celowo. Dominującym na świecie światopoglądem, religią jest chrześcijaństwo. Pomyślcie jaka jest reakcja np. katolika na zeitgaista, już po obejrzeniu pierwszych kilku minut filmu stwierdza że całość jest bzdurą, bo przede wszystkim jest niezgodna z jego poglądem o świecie, a po drugie film ten ut5wierdza go w tym fakcie gdyz serwuje całą mase nadużyć i bzdur na temat religii. Wystarczy wejść na wikipedie i poczytać sobie o religiach które są wymieniane w filmie by stwierdzić, że wszystkie tzw. zbieżności w nim przedstawione są nieprawdziwe. A teraz zadajcie sobie pytanie czy możliwe jest że autor świadomie umieścił tam te ściemy, oczywistym jest że tak, że dzięki takiej właśnie konstrukcji przekonał większość widzów, że najprawdopodobniej cały film to oszustwo. Przeciętny chrześcijanin po obejrzeniu pierwszej części doszedł do wniosku, że skoro pierwsza część to stek bzdur, to nie ma powodu by dąć wiary całej reszcie. Z kolei Pan Alex Jones głosi bardzo kontrowersyjne, apokaliptyczne ideologie, o których niby skąd wie. Najzabawniejszy dla mnie jest jego materiał rzekomo nagrany w lesie bohemian grove, PRZECIEŻ TO JAKAŚ BZDURA. Pan ALex pokazuje nam: “patrzcie to są wasi oprawcy, źli ludzie, to poganie i sataniści P: Czy wśród was na prawdę jest ktoś kto wierzy w to że elita polityki czy finansjery bankowej tańczy wokół ogniska i gigantycznej sowy gdzieś w środku leśnej dziczy, BŁAGAM!!! Oni wyznają tylko jedną religię, której głównymi filarami są władza i pieniądze, kropka. Z pewnością nie jest to wielka sowa, Gaja czy Perun 🙂
  Religia od zarania dziejów to główne narzędzie propagandy, pomyślcie o tym.

  Jeżeli interesują was filmy związane z poruszoną w tym artykule tematyką to zapraszam gorąco na mopjego nowego bloga (adres skasowany z powodu naruszenia regulaminu – Redakcja). Sam przeszukuję sieć i wybieram najbardziej wiarygodne (moim zdaniem) materiały. Na razie mało tego bo blog dopiero od tygodnia istnieje, ale z pewnością szybko przybędzie nań treści. Sztandarowym filmem na mojej stronie jest “Wezwanie do przebudzenia”, zmieniłem nazwę na Czerwona pigułka po wycięciu z niego części materiału alexa jonesa P: 🙂 bo kurna zal mi było to na swoim blogu publikować. Zależy mi na dobrym wizerunku heh

 23. Jeżyk 16.03.2009 14:02

  Czyli zastosowałeś cenzurę w trosce o Twój wizerunek? Tym samym go utraciłeś. Nie odwiedzę Twojej strony, bo stosuje cenzurę z powodów ideologicznych.

 24. Znafca 16.03.2009 14:13

  buli

  Wlasnie probowalem rozdawac te plyty i wiem co ludzie o tym mysla. Mowa oczywiscie o tych co maja komputery/dvd . Wiekszosc nawet nei zobaczyla co na nich jest a jesli juz to po kilku minutach wylaczyl bo taka ilosc materiału ich przeraza – wola zyc tak jak teraz.

 25. Elzbieta Gawlas 16.03.2009 14:30

  Prosze sie nie zrazac. I dzialac dalej.
  Przed laty, kiedy napisalam 10 zdan, byl nieopisany krzyk, ze to za duzo.
  Ludzie naucza sie czytac, Myslec, dzialac.
  Niektorym zabiera to duzo czasu.
  Po latach slysze: “Wtedy mowilas nam.” Uplynel 29.

 26. W. 16.03.2009 14:32

  Czyli co, najlepiej usiąść i nic nie robić? Nawet jeśli tylko 1% ludzi obejrzy filmy i zastanowi się nad nimi, będzie to krok w dobrym kierunku, bo oni będa o tym rozmawiać ze znajomymi.

  Osobiście uważam, że lepsza byłaby gazeta, bo ludzie wezmą np. do poczytania z nudów w autobusie. Aby obejrzeć film, to trzeba specjalnie włączyć komputer i zarezerwować sporo czasu. A gazetę można poczytać, odłożyć, znów wziąść i poczytać…

 27. Velevit 16.03.2009 14:40

  w pewnym sensie masz rację Jeżyk, z tym że ja nie propaguje żadnej ideologii. Film o którym napisałem to na prawdę dobry materiał, ale dopiero po usunięciu z niego ideologii P: Twórcy tego typu filmów stosują fakty w celu propagowania swojej ideologii, mnie interesują TYLKO fakty i uważam że widz powinien dostawać tylko fakty, a ideologie sam sobie opracować. Umieszczając na moim blogu film przedstawiający ideologię, prawie na pewno zostałbym z ową ideologią skojarzony, a to mi nie pasi 🙂

  bdw, To, że nie wejdziesz na moją stronę mam w d… Link podałem dla tych, którzy chcą nań wejść P:

 28. buli 16.03.2009 14:56

  @Znafca to może złe osoby obrałeś, poszukaj tych inteligentniejszych metod jest wiele. jak ktoś wcześniej powiedział z tym jest jak z grą w statki, być może kijka kul stracisz ale jak kolejna pierdyknie to trafiony zatopiony 🙂 Patrz na nas bez tej wiedzy sami byśmy byli takimi ignorantami, gdyby każdy myślał, że nic nie wypali to pewnie dalej byśmy siedzieli w jaskiniach lub inna w zniewolonym PRLu.
  Zobaczcie co robią aktywiści w stanach, oni jakoś potrafią działać: http://www.youtube.com/watch?v=FEpilHES_tI
  a do tego przy kryzysie do ludzi łatwiej dotrzeć, bo na to pytanie także odpowiada ta tematyka.
  btw. Nie wierze w religie katolicką ale razi mnie to, że każdy katolik przyczepia się do tego Zeitgeista właśnie z przyczyn obalania teorii chrześcijaństwa, dla mnie to jest sekta ponieważ zniewala umysł i jak mam wybierać wolę już buddyzm, tam cenią otwartość umysłu.

 29. Velevit 16.03.2009 15:18

  buli chyba niedokładnie przeczytałeś mój komentarz 🙂 Jesteś jak mniemam ateistą (ja również), więc pewnie pierwsze wrażenie jakie miałeś po obejrzeniu tej części o jezusie było dobre ALE!!! Jak już wspomniałem materiał tam przedstawiony jest nieprawdą. Ja jeżeli chciałbym przedstawić podobieństwa między chrześcijaństwem a innymi religiami, powiedziałbym np, że chrześcijaństwo jest hybrydą Judaizmu i zaratustranizmu: stary testament – judaizm, nowy testament – zaratustra i cała jego religia z wszystkimi aspektami: raj, otchłań – niebo, piekło; bóg, szatan – ahuramazda, aryman, dualizm, motyw sądu ostatecznego itd. I tego nie da się podważyć, to jest argument. Natomiast historyjki o rzekomych motywach 12 apostołów ukrzyżowań , zmartwychwstań itd pojawiajacych się we wszystkich religiach to przesada tak wielka, że śmiało można mówić o kłamstwie. Jestem pewien że autor filmu zdawał sobie z tego sprawę, i celowo umieścił w filmie łatwo podważalne teorie, na których poparcie nie natrafisz w żadnej literaturze czy innych źródłach. Mówiąc wprost FILM ZOSTAŁ TAK ZROBIONY BY CHRZEŚCIJANIE NIE UWIERZYLI WE WSZYSTKO CO PRZEDSTAWIA!!! CELOWO, kontynuując myśl, film ten nie miał przekonać społeczeństwa do siebie i przedstawionych weń faktów, FILM TEN MA BYĆ NIEWIARYGODNY Z ZAŁOŻENIA. Został zrobiony przez “klikę” 🙂

 30. buli 16.03.2009 15:19

  Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat. – David Icke.

 31. Raptor 16.03.2009 15:48

  @Velevit

  No cóż, rzeczywiście troche przynudza Zeitgeist w sprawach religijnych i zbędnie uzasadnia fałsz religii. Wystarczyłoby na początku powiedzieć “the bible is bullshit” i przejść do rzeczy żeby zaoszczędzić czasu widzowi. Za to druga część “Addendum” jest bardziej konkretna, a samego J. Fresco bezwzględnie podziwiam za to co swoją twórczością i myślą reprezentuje.
  Mam jednak nadzieję, że na swoim blogu dokładnie udokumentujesz swoje stwierdzenia co do kłamstwa w kwestii porównań chrześcijaństwa z innymi starożytnymi religiami. Sam na to czasu póki co nie traciłem, bo nie ma to dla mnie znaczenia, ale z chęcią przyjrzę się innej opinii. BTW, Jordan Maxwell czy David Icke serwują podobną wersję chrześcijaństwa, co Zeitgeist.

 32. Velevit 16.03.2009 16:47

  “Zeitgaist addendum” skupia się głównie na systemie finansowym, i ogólnie jest git ale, heh , zawsze muszę się do czegoś przyczepić… Mianowicie nie brak tam ideologii, i to dość fantastycznej, mam na myśli “Venus Project” 🙂 Jak dla mnie utopia.

  Odnośnie religii to siedzę trochę w tym temacie, jak wcześniej wspomniałem wystarczy poczytać na wikipedii by obalić pierwszą część zeitgaista. W wielu wymienionych tam religiach w rzeczywistości nie pojawiają się motywy o których wspomniałem. Zachęcam oczywiście do głębszego zainteresowania tematem (nie tylko wikipedię), zwłaszcza katolików. Co się zaś tyczy mnie, to raczej nie zdarza mi się polemizować z oponentami chrześcijaństwa, bo sam nim jestem, robię to tylko w w szczególnych przypadkach :), gdy czuję smród ! Na swoim blogu poruszam nieco bardziej aktualne kwestie aniżeli starożytne religie, ale prowadzę go od niedawna i z pewnością poszerzę zakres materiału, z pewnością poruszę kwestie religii.

  Jeżeli idzie o dokumentację to żeby takową przedstawić musiałbym jeszcze raz oglądnąć zeitgaista i wgłębic się w temat od nowa, każdy zainteresowany powinien zrobic to we własnym zakresie. Pamięta, że pojawił się tam nawet Dionizos z mitologi greckiej, autor przydzielił mu 12 apostołów, ukrzyżował i ożywił P: Każdy kto czytał popularną “Mitologię” Parandowskiego na pewno zdziwił się oglądając zeitgaista. Podobnie jest w przypadku innych religii, pojawiał się tam mitraizm, chyba hinduizm, nie pamiętam z resztą. W religiach tych można znaleść zaledwie kilka podobieństw o których mówi zeitgaist, i to na siłę”.

  Wersja chrzescijaństwa jako religii kosmologicznej czy solarnej jest również moim zdaniem autentyczna, wskazuje na to cała symbolika, tu nie mam żadnych obiekcji.
  Zawsze myślełem D. Icke jest chrześcijaninem 🙂

 33. piesek 16.03.2009 17:00

  Dam linka na wykop ponieważ nie wszyscy wiedzą, że akcja się kręci o tym właśnie tam.
  WYKOP: http://www.wykop.pl/link/156468/plyty-prawdy-zobacz-skopiuj-i-podaj-dalej

 34. Raptor 16.03.2009 17:07

  Gdyby Icke był chrześcijaninem, to nie mówiłby, że Jezus jest postacią fikcyjną 🙂 Co najwyżej posądza się go o związki z new age i o antysemityzm, bo utożsamiają słowo lizards z jews 🙂 (ciekawe czemu).

 35. piesek 16.03.2009 17:11

  @Velevit nie spamuj tutaj, ta inicjatywa ma trochę wyższy cel niż reklama jakieś strony. Lepiej zalinkuj informacje o akcji na inne portale 🙂

 36. Prawdziwy 16.03.2009 17:56

  To jest dobre dla zapalencow internetowych , a czlowiek zyjacy praca, domem, dziecmi i majacy lakka nadwyzke czasu wolnego , nie przeznaczy go na podobne nic nie budujace pseudo fakty. Dodatkowo- jak zauwazyl pan mietek, prosty czlowiek pamietajacy lata powojenne- ” …i tak to nic nie zmieni, tamci zawsze robia swoje ”

  Uwazam podobnie jak ten cytat od góry.

 37. Velevit 16.03.2009 18:03

  O new age, to by się zgadzało, widziałem kiedyś na youtubie stary filmik w którym młody David Icke występował w jakimś wywiadzie telewizyjnym i stwierdzał, że jest prorokiem czy kimś w tym stylu, gadał o rychłym nadejściu nowej epoki, i ogólnie wszyscy mieli z niego bekę. Cóż… Ja też tego nie kupuję.

  Lizards? To chyba w takim samym kontekście jak “gady” w języku polskim? P:

  @piesek, moja inicjatywa i cel bloga są identyczne 😉 Tyż działam w ruchu oporu hehe
  Nie będę już spamować, idę “linkować info o akcji” 🙂

 38. Velevit 16.03.2009 18:17

  @prawdziwy, ową nadwyżkę czasu mozna by wykorzystać no obejrzenie przynajmiej kilku filmów z tego pakietu, zamiast marnotrawić go na ogladanie np. wiadomości w telewizji, które to właśnie faszerują was “pseudo faktami”. “Tamci” robią swoje bo mają kontrolę nad mediami i co za tym idzie nad durnym społeczeństwem które łyka każdą najbardziej nawet irracjonalną bzdurę jaką wyprodukują.

 39. coyote 16.03.2009 18:26

  Aż miło zobaczyć, że pojawiła się alternatywa do tego co prezentują nam media głównego nurtu. Miejmy nadzieje, że dzięki tej akcji coraz więcej osób zacznie poznawać świat w którym żyje. Brawo dla Redakcji Wolne Media za umieszczenie tej informacji!

 40. 8ball3r 16.03.2009 21:38

  Wszelka dyskusja nie ma sensu .Każdy jest na innym poziomie rozwoju i inaczej interpretuje fakty.Wystarczy zobaczyc co dzieje sie gdy nastepuje np wypadek .IIu jest swiadkow tyle opinii na jego temat.Kazdy widzi co chce.
  Co do nie smiertelności to polecam zaznajomic sie z hipnozą regresyjną i pogadać z ludzmi których nazywa sie potocznie medium. “Takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczyma” jak mawiali starozytni.Ludzie my jesteśmy tu po to aby sie uczyć nie tylko przezyc za wszelka cene.Jak mowił Jezus aby oddzielic ziarno od plew.I nie wazne w co wierzycie w Mahometa, Jezusa czy jestescie ateistami samo to ,ze tu dyskutujemy juz oznacza ze my jako ziarna nie spadliśmy na jałowa glebe.

 41. piesek 16.03.2009 22:34

  Powiem krótko dlaczego warto te materiały obejrzeć: Prawdę możemy wsadzić w cudzysłów, prawda zawsze leży w złotym środku ale, żeby ten środek wyznaczyć potrzebne jest nam spojrzenie z obu stron medalu. Poza tym zawsze warto wiedzieć więcej i myślę, że akcja kierowana jest do tych osób co cenią wiedzę – to najcenniejszy skarb.

 42. Raptor 17.03.2009 02:38

  Przerost formy nad treścią… że tak powiem 🙂

 43. Michal 17.03.2009 02:45

  filmy z płyt prawdy do obejrzenia online
  http://www.czasotworzycoczy.site40.net/

  jak i recenzje z linkami do pobierania
  http://www.czasotworzycoczy.site40.net/stara.htm

 44. Raptor 17.03.2009 03:41

  Mimo, że zastanawiam się czy nie przydałby się w tym przypadku test Turinga, to jednak coś w tym jest poruszającego. Rzeczywiście religijności nie da się oceniać miarą przynależności do danej instytucji. Ale nie jestem pewien, kto jest bardziej uzależniony, czy to my od Boga, czy Bóg od nas. Logicznie powinno to działać w obie strony, w innym przypadku by nas tu nie było.

 45. W. 17.03.2009 05:06

  Wiara i religia to dwie różne sprawy. Ateiści również są osobami wierzącymi. Wierzącymi, że wszystko da się wytłumaczyć racjonalnie, że istoty duchowe nie istnieją, ani zjawiska paranormalne. Ta wiara objawia się równie wielkim fanatyzmem, jak fanatyzm wyznawców którejś z religii. Odrzucane są kontrowersyjne odkrycia archeologiczne, które nie pasują do wiary w darwinizm, a także dowody na przydatność radiestezji. Np. w Warszawie posypały się gromy na Hannę Gronkiewicz-Waltz, która zleciła radiestecie odpromiennik na jednym z najniebezpieczniejszych skrzy żowań, gdzie dochodziło do mnóstwa wypadków. Po pracy radiestety, nagle wypadki się skończyły, ale racjonaliści ataków nie skończyli, mimo że skutki budowy odpromiennika widać w statystykach. Dlaczego? Bo to dla nich obelga, że jakiś radiesteta kupką kamieni dokonał czynu, którego racjonaliści nie potrafili swoim rozumem dokonać.

 46. Velevit 17.03.2009 10:36

  Na peruna, katole już próbują indoktrynować wszystkich wokół P: Może wejdźcie sobie na opoke albo cos w tym stylu i tam wciskajcie ciemnote. W ramach wyjaśnienia….

  Religia to wiara w boga, ateiści nie wierzą w boga, więc nie można tu mówić o wierze religijnej, sama fraza “wiaqra religijna” nie ma właściwie sensu logicznego podobnie jak “bóg”, ateista może wierzyć co najwyżej w siebie i bliskich, ale nie ma to nic wspólnego z wiarą o jakiej mówicie.

  Jeżeli idzie o miłość do boga, to nawet gdyby okazało się (ku mojemu wielkiemu zdziwieniu) , że istnieje to przy spotkaniu z nim napluł bym mu w twarz P:, co najmniej wyśmiał, bo z pewnością nie byłby godnym nazywania go istota doskonałą.

  Kim jest ten bóg? Koleś który stworzył wszystko co istnieje, zje…ał robote , i teraz ukrywa fakt swojego istnienia przed wszystkimi bo mu wstyd ? czy jak, bo nie kumam P: Czy może po prostu go nie ma, i tylko chcielibyśmy by istniał bo marzy nam się wieczne życie????

  Katolicy zawsze w ramach uzasadnienia swoich dyrdymałów pytają : “jaki sens miałoby ludzkie życie gdyby kończyło się w momencie śmierci”?…
  A ja pytam: ” Jaki sens miałoby życie wieczne, gdzieś tam w niebie, i czym zajmowały by sie tzw dusze przez całą wieczność, obok boga faszysty, którego zasad należałoby przestrzegać przez całą wieczność pod groźbą strącenia do piekła P:” A gdzie wolna wola ?

  “Ludzie stworzyli boga na swoje podobieństwo”

 47. buli 17.03.2009 10:36

  Zapraszam do dyskusji na temat akcji rozdawania płyt w swojej okolicy na forum: http://wolnemedia.net/forum/viewtopic.php?id=40

 48. W. 17.03.2009 11:11

  Ateiści cechują się identycznymi, jak religie, cechami:
  1. Mają swoje niepodważanle dogmaty (wiara w darwinizm, która do dziś nie został udowodniona)
  2. Prowadzą działalność “ewangelizacyjną” (szerzą ateizm nawet w sposób agresywny i irracjonalny)
  3. Są zaślepieni (tzn. są zamknięci na świat, który jest sprzeczny z ich wyobrażeniami)

  Przykład dogmatu? Dowody w książce “Zakazana archeologia”.

  Przykład działalności “ewangelizacyjnej” i inkwizycyjnej? Np. akcja na rzecz skreślenia zawoodu radiestety z listy legalnych zawodów.

  Przykład fanatyzmu? Mimo udowodnienia, że odpromiennik radiestety sprawił, że liczba wypadków drogowych na opisanym skrzyżowaniu w Warszawie nagle spadła, nie przyjmują tego do wiadomości i dalej naskakuja na Gronkiweicz-Waltz “Jak ona mogła zatrudnić radiestetę?! Przecież to ośmieszyło urząd Prezydenta Warszawy!” To, że ludzie już nie giną, ich nie obchodzi. Ważna jest ich wiara, że radiestezja to bzdury i trzeba ją tępić dla dobra ludzkości.

 49. Dorosły 17.03.2009 11:41

  Czy wy myslicie ze dorosły chlop ktory przykladowo ma dobrze platna prace, zone, dwojke dzieci, wezmie taka plyte ze skrzynki na listy, wlozy do DVD zacznie ogladac i sie zmieni? Nie sadze.
  Zobaczy na to , pomysli “bzdury kociarzy” wylaczy i wyrzuci.
  Tak zrobi wiekszosc ludzi. Nie ma co marnowac pieniedzy na te plyty. Jak juz chcecie promowac to promujcie w internecie na stronach torrent, warez itp.

 50. buli 17.03.2009 12:04

  @Dorosły widocznie nie jest ta płyta do niego kierowana, nie każdy jest takim chłopem, który ma w tym momencie symbolizować ciemnotę. Przestańmy zglobalizować miedzy nami żyją różni ludzie, różne charaktery nie ma tak, że wszyscy są tacy albo tacy.
  Niech sobie ludzie wreszcie uświadomią, że globalizacja pojęcia to skrót myślowy, określając wszystkich jednym słowem idziemy na łatwiznę z naszymi procesami myślowym. Osoby znające się na odczytywaniu psychologi nadawcy zauważą, że taka osoba dająca werdykt odgórny nie pomyślała i nie przeanalizowała informacji tylko poszła na skróty.
  Umysł ludzki lubi się nie przemęczać wstawiając wszędzie metki i ogólniki ale nie jest to słuszne droga używanie tego do postrzegania wszystkich ponieważ z założenia jesteśmy w błędzie nie dostrzegając zróżnicowania. Metkujemy jedną nazwą koloru wszelkie odcienie i oczekujemy, że będą one z reagować tak samo innymi barwami.
  Tylko praktyka może pokazać, czy akcja się uda!

 51. Dorosły 17.03.2009 12:18

  Dodam jeszcze ze na prózno zamieszczacie kilkanascie filmow na plytach. Wystarczy jeden, max 2 za to takie ktore sa podparte najlepszymi dowodami. Oczywiscie nie mam na mysli Zeitgeist bo za duzo bzdury w nim.

 52. Velevit 17.03.2009 13:17

  P: Polemika w waszym wykonaniu polega na ataku, który wynika z całkowitego braku argumentów i logicznego motywowania swoich poglądów. Ja podważyłem w swojej wypowiedzi powyżej teorię istnienia boga, w reakcji na co padłem ofiara ataku (przynajmniej tak to zinterpretowałem). Bo ateiści to, tamto, sramto P:

  @W. to co tam nawypisywałeś to zwykłe wypociny… Ewolucja Darwina jest udowodnionym faktem, nawet Karol Wojtyła się z nia zgadzał, i wielu katolików i chrześcijan również, tylko najbardziej ortodoksyjne, tkwiące w ciemnocie i zabobonie nieuki podważają tę sprawę…

  Natomiast cechy i praktyki, które przedstawiłeś, jak nietolerancja dla innego swiatopoglądu, inkwizycja czy zamkniety umysł, czy “nawracanie” innych… Nie ma potrzeby wskazywać, kto w tych kwestiach prowadzi w rankingu !!!

  Polemika katolika z jehowym P:?! To jak kłutnia oto co jest fajniejsze np: królik wielkanocny czy latające renifery

 53. Nowy 17.03.2009 13:21

  Polecam pododawanie tej informacji o plytach do roznych portali (np ONET CYNK pod nazwa: Teorie spiskowe itp)
  Czemu taka nazwa? A bo w mediach nikt nie walnie na glowna strone ze to wszystko prawda. Teorie spiskowe moga napisac bo wkoncu o tym tu mowa.
  Takze

  POROZSYLAJCIE TE WIADOMOSCI GDZIE SIE DA!

 54. Velevit 17.03.2009 13:51

  @victor P:

  Nieistnienia matrixa, tartaru czy nawii, leśnych skrzatów, latających reniferów czy smerfów też nie udowodniono…

  Właściwie to nie wiem czemu Cię komentuję, powinienem to przemilczeć P:

 55. Raptor 17.03.2009 14:47

  Heh, Victorze, chyba już przestała mi przeszkadzać forma Twoich wypowiedzi, myślę, że nauczyłem się czytać treść pomijając formę 😉 Trochę się myliłem co do Ciebie na początku. Pozdrawiam.

 56. Raptor 17.03.2009 15:00

  Victor napisał: “Bo prawda jest taka te tak zwane religie czy tak zwane sekty to są organizacje ateistyczne i zwodzi się ludzi i ich się straszy ponieważ głowy tych organizacji to po prostu przebierańcy bo niema tam prawdziwego autorytetu tylko spekulacje na temat BOGA innymi słowy to wszystko jest polityka i aby wypaść w polityce i podlizać się zadowi którzy maja kontrole nad tym biznesem.”

  Oto wielka tajemnica religii.

 57. Raptor 17.03.2009 16:12

  Ogólnie to wygląda tak, jedni ateiści (kościelni) naganiają w jedno miejsce ludzi, którzy odczuwają w jakiś sposób istnienie sił pozamaterialnych, wtłacza im do głowy głupoty wypaczające rzeczywistość (tak, żeby stawali się pośmiewiskiem w oczach ludzi bardziej wykształconych), a potem nasyła się na nich z drugiej strony drugą grupę ateistów, która zaczyna ich ośmieszać, obrzucać błotem itd. Ciągła walka i ciągłe gnębienie ludzi. Do niczego to nie prowadzi, ale maszyna dzięki temu sprawnie działa, bo bez zagrożeń i wojen, ludzi w posłuchu utrzymać nie idzie. Dziel i rządź razy tysiąc.

 58. Velevit 17.03.2009 16:55

  Dobra, dobra, poddaje się 🙂

  Może faktycznie jestem opryskliwy, drażni mnie trochę gdy mówi się, że ateiści są tacy a tacy, że wszędzie ich pełno i wszystkich nawracają.

  Nie wiem jak wy ale, mi mocno wydaje się ze zyjemy w katolickim kraju, gdzie wiekszość społecze3ństwa to katolicy, i to oni mają siłę przebicia. Ortodoksja w rodzinach katolickich jest tak duża, że rodzice gotowi są wyrzekać się własnych dzieci jeżeli te mają inny pogląd. W szkole, w telewizji wszędzie wkręca się katolicyzm, wszedzie wiszą krzyże, a katolicy czują się zdominowani przez ateistów, coś wam się pomyliło….

  @phalanx zauważ, że politycy w naszym kraju wykorzystują do swoich celów właśnie katolików, jako, że ci stanowią większość społeczeństwa, ateistami nikt się nie przejmuje bo jest ich może z 5% i są absolutnie dyskryminowani.

  Jeżeli partia czy polityk chce wygrać wybory to wystarczy że powie o wierze w boga wartościach chrześcijańskich i juz wszyscy wiedzą gdzie postawić krzyżyk. Polityk ateista nie ma szans wygrać wyborów z powodów ideologicznych
  Tusk przed samymi wyborami dopiero wziął ślub kościelny, jak myślisz dlaczego?!

  Dla jasności ja nigdy nie zagłosowałem na polit6yka czy partie kierując się wyznawaną przez nich religią czy ideologią, a Tuska gdybym mógł, spaliłbym na stosie P:

 59. Tax 17.03.2009 17:27

  Prosze sie nie zrazac. I dzialac dalej.
  Przed laty, kiedy napisalam 10 zdan, byl nieopisany krzyk, ze to za duzo.
  Ludzie naucza sie czytac, Myslec, dzialac.
  Niektorym zabiera to duzo czasu.
  Po latach slysze: “Wtedy mowilas nam.” Uplynel 29.

  potwierdzam. Działąc, działac i jeszcze raz dzialac ….

 60. Raptor 17.03.2009 17:35

  W katolicyzmie nie chodzi o wiarę, czy jakieś wartości. Dla władzy, która nad nim sprawuje pieczę, jest to po prostu pewna siła o określonym potencjale, sile nacisku, wartości materialnej. Było tak od samego początku. Bajki są dla ludzi, żeby nie zastanawiali się kto, jak i dlaczego pociąga za sznurki. Kontrola rozprzestrzeniła się w takim stopniu, w różnych dziedzinach, że każdy z nas wierzy w jakieś bajki, nie ma co do tego wątpliwości. To samo tyczy się ateistów, czy racjonalistów, którzy mają prawo nie wiedzieć, kto pociąga za ich sznurki. Sposób, w jaki ktoś odbiera świat, można bardzo łatwo wykreować (szczególnie we wczesnej fazie życia), nakierowując na kogoś strumień informacji o konkretnym zabarwieniu. Potem każdemu się wydaje, że jest taki jaki jest, z własnej woli, w ogóle nie mając świadomości tego, pod jakimi wpływami się znajdował i co jego mózg wchłaniał podświadomie kiedyś. Kto kontroluje edukację i systemy filozoficzne tj. religie, ten ma w ręku narzędzie do produkcji podziałów u młodych ludzi.

 61. Velevit 17.03.2009 19:21

  No tak ale ateizmu nie uczą w szkołach, ateiści raczej nie są wykorzystywani też w celach politycznych bo stanowią zbyt nieliczną grupę, założenia ateizmu są zbyt nieatrakcyjne by prze3konać doń większą grupę ludzi, stąd wniosek, że raczej nikt nie prowadzi indoktrynacji w tej dziedzinie światopoglądowej dla własnych celów, bo to zwyczajnie jest nieopłacalne i nieskuteczne. Ateiści nie jednoczą się w grupach, jak to jest w przypadku religii.
  Osobiście nie przejąłem tego też od rodziców, którzy są katolikami podobnie jak cała rodzina P:

  Nie zabrzmi to z pewnością skromnie ale… Uważam, że ateizm to najmniej podatny na wpływy i manipulację światopogląd,
  Ludzie docierają doń przy pomocy logiki, a nie wpływów z zewnątrz, indoktrynacji.

  Na prawdę celem tej wypowiedzi NIE była chęć prowokacji środowiska religijnego 🙂

 62. Raptor 17.03.2009 19:32

  @Velevit: “Ateiści nie jednoczą się w grupach, jak to jest w przypadku religii.”

  Owszem, jednoczą się – PSR 🙂 Chciałem się tam kiedyś zapisać, ale coś mi powiedziało NIE 🙂

 63. Velevit 17.03.2009 20:09

  Hehe, racja też myślałem o przystapieniu do tej organizacji, ale to tak na prawdę jest kułko wymiany poglądów i wzajemnej adoracji, ich działalność pozostawia wiele do życzenia.

  btw. racjonalisci to nie tylko ateiści, w psr jest wielu agnostyków np. 🙂

 64. W. 17.03.2009 20:16

  Żeby było jasne – nie jestem ani ateistą, ani członkiem żadnej z religii. Doświadczyłem na własnej skórze wielu paranormalnych zjawisk, jak telepatia, duchy i jasnowidzenie. Więc wiem, że istnieją. Darwinizm nie został udowodniony, do dzisiaj jest to tylko hipoteza. Zaobserwowano co prawda u wirusów zdolność do adaptacji (odporności na atybiotyki), ale nie zaobserwowano tego u wyżej złożonych organizmów.

  Kilka błędów ewolucjonizmu:
  1. Skoro nowe zmutowane formy wypierają stare, to dlaczego do dzisiaj żyją na Ziemi ślimaki, pierwotniaki i inne proste organizmy? Dlaczego istnieją równocześnie goryle, ludzie i szympansy?
  2. Skoro ludzie pojawili się na Ziemi niedawno, to skąd się wzięły odciski ludzkich stóp w tej samej warstwie skamieniałego mułu co odciski dinozaurów?
  3. Dlaczego mimo wielu lat poszukiwań, nie odnaleziono tzw. “zaginionego ogniwa”?

  Podobnych pytań można trzaskać na pęczki…

  Jestem otwarty na wiedzę, bo wiem, że nie odkryto jeszcze wszystkich tajemnic świata i to co wydaje się tzw. racjonalistom bzdurą, może kiedyś okazać się prawdą. To oni mówili kiedyś, że Troja to tylko mit i miasto to nigdy nie istniało, to oni mówili, że uniesienie się w powietrzu obiektu cięższego od powietrza jest niemożliwe, a dziś twierdzą, że podróżowanie szybsze od prędkości światła jest niemożliwe (odnośnie wizyt kosmitów na Ziemi), chociaż fizycy teoretycy dopuszczają taką możliwość (tachiony, tunele podprzestrzenne, itd.).

 65. Velevit 17.03.2009 21:09

  @W ale głupoty wypisujesz, piszesz o tematach o których nie masz pojęcia:

  Wirusy zawsze były odporne na antybiotyki, antybiotyki stosuje się na bakterie (czyli tzw. biotyki) P: I to bakterie uodparniają się na antybiotyki. wirusy załatwia się lekami antywirusowymi 🙂

  Nikt nie mówił, że nowe formy gatunku wypierają stare. Każdy organizm kształtuje się inaczej w zależności od tego w jakim środowisku żyje. Istnieje np. ptak który się nazywa zięba, i w różnych miejscach na swiecie w zależności od tego czym się żywi ptak ten wykształcił różne kształty dzioba. Jak wyjaśnisz fakt wystepowania u człowieka tak niepotrzebnych podmiotów jak: kość ogonowa, wyrostek robaczkowy, kły w uzębieniu, paznokcie. To wszystko pozostałości po milionach lat ewolucji.
  Wszystkie organy jakie posiadamy są identyczne z tymi co maja wszystkie kręgowce, wszystkie palczaste stworzenia na ziemi posiadają po pięć palców, nawet skrzydła ptaków są wyposazone w pięć palców, jak wyjaśnisz fakt wystepowania kilku chyba tysięcy odmian gołębi które hodowcom udało się uzyskać z zaledwie kilku. Sam fakt ze człowiek potrafi skrzyżować ze soba dwa różne gatunki by uzyskać nowy jest niezbitym dowodem na istnienie procesu ewolucji.

  Nigdy nie znaleziono odcisków człowieka i dinozaura w tej samej warstwie mułu, kiedyś w polskim National Geographic pojawił się taki artykół z okazji Prima aprilis. Obecnie artykół ten wykorzystuje się w radiu maryja i tv trwam w celu szerzenia ciemnoty

  Nie zaginionego tylko brakującego, bądź pośredniego ogniwa z tego co mi wiadomo 🙂 Czyli gatunku którego mozna by uznać za “granicę” między małpą a człowiekiem: nie mam pojęcia czemu go nie odnaleziono i czy w ogóle istniał

  W duchy nie uwierzę dopóki tez nie zobaczę i doświadczę 🙂

 66. Velevit 17.03.2009 21:22

  oO …Co ja tu robię?! P:

 67. Raptor 17.03.2009 21:25

  Co do odcisków stóp człowieka, W miał na myśli to co zawarte jest w książce Cremo, “Zakazana archeologia”, która opisuje wiele ciekawych niewyjaśnionych w pełni znalezisk archeologicznych. Tutaj jest o tym artykuł:
  http://wolnemedia.net/?p=1018

  Co do ewolucji, to przy odpowiednim poziomie wiedzy i doświadczeniu w genetyce, można wziąć pewna pulę genów i stworzyć odpowiednie stworzenie, które posiada cechy osobników o niższym stadium rozwoju. Gdyby w taki sposób udało nam się stworzyć człowieka, to co by nam to powiedziało na temat ewolucji człowieka? Że możliwe są inne sposoby niż ewolucja?
  Jeśli w roślinach GM znajdujemy pewne właściwości pochodzące od owadów, bo mają wrzucone ich geny, to czy powiemy, że prawdopodobnie ta roślina wyewoluowała od danego gatunku owada? Ktoś kiedyś tak może stwierdzić, jeśli nasza cywilizacja utraci współczesną wiedzę i będzie ją odbudowywać.
  To tylko takie swobodne myśli, bo nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem teorii ewolucji. Myślę, że może ona koegzystować z innymi metodami i mechanizmami, co mogłoby tłumaczyć pewne anomalie.

 68. Velevit 17.03.2009 21:28

  Proces ewolucji zauważono u złożonych form życia, takich jak np. zięby o których wspomniałem. Oczywiście nie jest to proces tak gwałtowny jak u bakterii z racji właśnie złożoności. Im mniejszy i mniej skomplikowany organizm, tym szybciej dokonują sie w nim zmiany, w tych bardziej zaawansowanych proces trwa odpowiednio dłużej, to logiczne 🙂

 69. Velevit 17.03.2009 21:36

  @raptor ewolucja jest procesem, mechanizmem, który z pewnością można rozgryźć, nauczyć się, dowodem na to jest właśnie genetyka. Gdyby człowiekowi udało się rozszyfrować cały mechanizm, zapewne mógłby on go naśladować, być może nawet przyspieszyć, zmodyfikować. Uważam zatem, że inne sposoby są możliwe.
  Zaraz zabieram się za artykół który podałeś 🙂

 70. W. 17.03.2009 22:10

  O ziębie nie słyszałem, ale słyszałem o gołębiach. Selekcjonowano gołębie, uzyskano w sztuczny sposób gatunek o innym kolorze piór, a gdy dwa osobniki o tym samym kolorze piór doczekały się potomstwa, było ono normalne. Zadział mechanizm wsteczny.

  PS. Ciekawych artefaktów archeologicznych jest znacznie więcej, ale są olewane przez świat naukowy (bo to niemożliwe!). Ślady dinozaura w tej samej warstwie co ślady człowieka pokazywali w filmie dokumentalnym na Discovery Channel.

 71. Velevit 17.03.2009 22:33

  Nom, przeczytałem ten artykuł o zakazanej archeologii, przyznam szczerze, że troche namieszał mi w głowie. Kosmiczna sprawa, jakim cudem wcześniej nie trafiłem na podobny materiał. Trochę rozbawiło mnie gdy mowa była o rzekomym neandertalskim pochodzeniu wielkiej stopy cz yeti, ale ogólnie materiał uznaję za mocny,
  swoja drogą to zawsze uważałem, że aborygeni wyglądają neandertalsko jakoś 🙂 Kurna, metalowe kulki sprzed 2,8 miliarda lat, to jak by zdzielić pałą w łeb całą współczesną archeologię… szok

  Doświadczam właśnie uczucia, którego bardzo nie lubię, mianowicie niepewności: kto mnie robi w hu…a??!!

 72. Elzbieta Gawlas 17.03.2009 22:35
 73. Velevit 17.03.2009 22:45

  @raptor tak sobie przeczytałem twój ostatni komentarz w ramach… 🙂
  Myślisz, że naszą planetę odwiedzają kosmici ?! heh, pytanie może dziwne, ale odniosłem wrażenie, że zapodajesz takie właśnie ukryte sugestie, może się mylę .

 74. Velevit 17.03.2009 22:47

  Nie trawię Alexa Jonesa, kolo jest podejrzany

 75. Marek S 17.03.2009 22:47

  victor: powiedz mi jakiego rodzaju dragi zażywasz, chętnie spróbuję.
  Poza tym drogi panie victor, rozumiem że słownik języka polskiego jest bardzo grubą książką i czytanie go może nie jest najciekawszym zajęciem, ale tobie na prawdę się to przyda, powiem szczerze, że takiego bełkotu a właściwie steku bezsensownych słów jeszcze nie czytałem, gdyby były mistrzostwa na najdłuższy potok nonsensów – zdobyłbyś pierwsze miejsce.

 76. Velevit 17.03.2009 22:48

  Co się czepiasz chłopaka ? 🙂

 77. EnergyFlow 17.03.2009 23:03

  Victor, kompromitujesz siebie samego oraz starą tradycję indyjskiego vaisnawizmu, która w tym bełkocie bez ładu i składu przybrała obraz jakiegoś majaczenia po kokainie. Nie dość, że sama filozofia jest już nieco outdated, to jeszcze taki cios z twojej strony. Poczytaj trochę słowników jak kolega powyżej radził, a potem łaskawie przeczytaj co raczyłeś spłodzić i nie katuj nas taki dziełami. Pleeease.
  …a tak w ogóle, to cytowana mantra oznacza w tłumaczeniu transliteracji sanskryckiej zupełnie coś innego niż cytujesz.

 78. Raptor 17.03.2009 23:10

  @Velevit: “Myślisz, że naszą planetę odwiedzają kosmici”

  To już długa historia, i nie powiem tak, ani nie, bo nie mam niepodważalnych dowodów 🙂 (tylko logiczne).
  Nie wykluczam i nie sugeruję tego celowo. W moim komentarzu to był tylko przykład na względność jedyności teorii ewolucji w procesie rozwoju życia. Poza tym nie wiem, czy to jest pierwsza cywilizacja. Pytań jest dużo, bo dużo interesujących materiałów można znaleźć, które pobudzają ciekawość, ale nie dają ostatecznych dowodów. Wnioski są już kwestią osobistych przemyśleń podczas układania klocków.

  Jak chcesz sobie jeszcze trochę namieszać w głowie sprawą kosmitów, to zawsze możesz zajrzeć do działu Ezoteryka. Niekoniecznie polecam, jeśli miałoby się to potem kłócić z Twoim być może już ukształtowanym racjonalnym sposobem odbioru rzeczywistości. Tak czy inaczej w tej sprawie nie mam ochoty się obecnie wypowiadać bo znudziły mi się ataki na mój intelekt. Po co prowokować.

 79. Velevit 17.03.2009 23:35

  Wcale nie zamierzałem atakować Twojego intelektu, zapytałem, bo chciałem sprawdzić swoje wyczucie 🙂
  Sprawę kosmitów w dziale ezoteryka przerabiałem już dość szczegółowo i znalazłem trochę mocnego materiału…

  Pora spać 🙂 , tymczasem.

 80. piesek 18.03.2009 00:27

  Dokładnie przestaje mi się to podobać co robisz Velevit, żerujesz na tej akcji, zacznij ją lepiej promować.

  Patrzcie co się dzieje, akcja wyskoczyła poza jaką kolwiek kontrole pojawiają się na necie coraz to nowsze komentarze na jej temat, wszędzie. Patrzcie: http://prawda2.info/viewtopic.php?p=81786#81786
  nie wszystko da się od razu znaleźć, za indeksowanie stron przez google wymaga czasu. To co się dziś działo – MASAKRA!!! i tak trzymać ludzie 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 81. Elzbieta Gawlas 18.03.2009 00:37

  Drogi Panie “Komzar”.

  Przed chwila doczytalam sie, ze jest Pan pomyslodawca Plyt Prawdy.

  Na forum suwerennosc.com napisal Pan Jurek z Bielska o tej inicjatywie, ze
  wyrosla na moich “Sierpniowych wspomnieniach”. I taki komentarz dalam
  dzisiaj na stronie Wolne Media.

  Prosze przeczytac

  http://wolnemedia.net/forum/viewtopic.php?pid=495#p495

  http://www.polskawalczaca.com/viewforum.php?f=32

  Tymczasem jest Pan z Gdanska, wiec jestem troche zdezorientowana, a nie
  chcialabym wyjsc na klamczuche.

  Czy Pan Jurek z Bielska wprowadzil mnie w blad ?

  Pozdrawiam i dziekuje za inicjatywe

  Elzbieta Gawlas

  Toronto

  PS. Prosze przeczytac moje “Sierpniowe wspomnienia” – relacje ze strajku
  Sierpien 80.

  A potem w miare wolnego czasu wszystko na 12 stonach.

 82. Velevit 18.03.2009 08:43

  Kurczaki pieczone,
  Narozrabiałem :))

 83. Raptor 18.03.2009 18:41

  Coraz ciekawsze.

 84. EnergyFlow 18.03.2009 21:41

  Victor, ja już Cię lubię chłopie. Taki koloryt swoisty tu wprowadzasz. Tylko że my o czym innym. Bo wiesz, ważne sprawy się dzieją wokół…. dzisiejsza Kurukshetra.

  a jak koniecznie chcesz, to przeczytaj wydanie Bhagavadgity takie bez komentarzy, wiesz prywatniej będzie i bez zbędnych obciążeń różnych guru, i skup uwagę na: sarva dharman parityajya… etc. – resztę sobie sam doczytasz.

 85. Elzbieta Gawlas 18.03.2009 22:56

  Bhahavadgita to kabala i lepiej trzymac sie od niej z daleka.

 86. Raptor 18.03.2009 23:26

  No cóż, to było zabawne 🙂

 87. Elzbieta Gawlas 19.03.2009 00:10

  Sa tacy, ktorzy kochaja !

  http://nasza-klasa.pl/profile/1685516

 88. Raptor 19.03.2009 00:24

  Nie omieszkałem zajrzeć 🙂

 89. qazsew 19.03.2009 02:11

  Viktor, ja sobie ściągam uTorrentem, pod artykułem są PŁYTY DO POBRANIA klikasz na pierwszą z lewej strony masz Plik Torrent klikasz w ten napis wyświetli się okienko otwieranie (ja mam firefoxa nie wiem jak inne przeglądarki) klikasz na ok wyświetli się pobieranie plików w oknie klikasz dwa razy na tę płytę i już w programie uTorrent ok i się ściąga . Ja już prawie ściągnąłem całość.

 90. Nowy 19.03.2009 15:37

  victor naucz sie pisac

 91. Magda Śliwińska 19.03.2009 15:49

  victor to jakaś marna prowokacja, troll.
  Prawdziwy buddysta czy zwolennik kultury wschodu by takich rzeczy nie pisał, by nie potępiał ludzi, a starał się ich naprostować.
  To jakiś sekciarz albo prowokator, innego wytłumaczenia nie mam.
  Tak czy siak albo ktoś sobie jaja robi albo wypuścili z wariatkowa nie do końca wyleczoną osobę i teraz ona katuje nas swoimi przemyśleniami oświecie 😉

 92. piesek 19.03.2009 17:04

  Magda Ś., czy ja Cię nie znam przypadkiem , nie siedzisz teraz w Londynie :>

 93. Velevit 19.03.2009 19:35

  victor korzysta z na prawdę skutecznej pralni P:

 94. Velevit 19.03.2009 19:38

  ludki zajrzyjcie tutaj:
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4531

  Mocny materiał-konfrontacja .zeitgaist, alex jones, david icke i inni.

  Filmiki są po angielsku, ale komentarze też jak najbardziej godne polecenia,
  ogólnie chodzi o zdystansowanie się nieco do produkcji wyżej wymienionych autorstw… 🙂

 95. Marecki 19.03.2009 20:25

  Victor: no no, niezły bełkot, opanuj się chłopie.

 96. Marecki 19.03.2009 20:58

  a nawiązując do filmów z tej płyty, konkretnie chodzi mi o zeitgeist 1, miałem pewne wątpliwości co do prawdziwości wypowiadanych tam tez, więc zacząłem sprawdzać. Na początek polecam wszystkim program Stellarium – jest to ‘real-time photo-realistic sky generator’, dedykowany pod KDE ale pod Gnome też działa (linux). W tym programiku jest uwzględniona precesja i można zobaczyć jak niebo wyglądało np w 0 r.n.e. lub jak będzie wyglądać w 2012. Można też wybrać sobie dowolne położenie na ziemi, z którego chcemy obserwować niebo.W każdym razie jest to dobre narzędzie do sprawdzenia tego co panowie w zeitgeist mówią. I rzeczywiście ileś tam lat przed chrystusem (nie pamiętam, w filmie jest podane) była era byka, później era barana, od około roku 0 n.e. do teraz jest era ryb, za około 100 lat bedzie era wodnika. Tylko że panowie w filmie nie podali, że słońce znajduje się na tle tych gwiazdozbiorów (odpowiednio byka za czasów mojżesza, barana za czasów przed chrystusem, ryb teraz , a następnie wodnika) dokładnie w dzień równonocy wiosennej czyli mniej więcej teraz, czyli 17-21 marca. Jest to dość istotna informacja, o której autor zeitgeista zapomniał. Chodzi o to, że nie zachodzi taka (jak to sie tam nazywa) koniunkcja, np 25 grudnia, do której to daty się przyczepił autor.Sprawdziłem też jak będzie wyglądać niebo 21.12.2012 i nie widzę tam żadnych rewelacji w stylu ‘ wszystkie planety, słońce i orion w jednej linii’. Jedna rzecz natomiast mnie zastanowiła, że rzeczywiście, jak wspomniał autor, w czasie, gdy rzekomo narodził się chrystus, najjaśniejszą gwiazdą wskazująca ‘narodziny słońca’ około 25 grudnia był syriusz, a za nim widnieją trzy gwiazdy z pasa oriona, uważane za tych trzech króeli czy czarowników. Ale moi drodzy. to ,że autor umieścił w swoim filmie fakty, które można sprawdzić nie jest niczym nadzwyczajnym, gorzej gdyby umieścił kłamstwa łatwo sprawdzalne. Natomiast jeżeli chodzi o podobieństwa chrześcijaństwa do wcześniejszych religii, tutaj np mit o mItrze jest bardzo zbieżny z mitem j.chrystusa natomiast cała reszta jest, jakby to powiedzieć, trudna do zweryfikowania, niektóre rzeczy się zgadzają a inne sprawiają wrażenie jakby trochę naciąganych. Zreszta najlepszą rzecza jaką możecie zrobić jest próba własnoręcznego sprawdzenia wszystkich faktów. Ja korzystałem głównie z wikipedii, nie interesował mnie ten temat aż tak żeby głębiej pogrzebać. Mit o chorusie sprawdzę niebawem, gdyz właśnie zaczynam czytać mity egipskie. Pozdrawiam.

 97. Marecki 19.03.2009 21:06

  sprawdziłem – stellarium jest dostępny również pod windowsa. miłej zabawy.

 98. Marecki 19.03.2009 22:49

  nie chcę być niegrzeczny Victor, ale to co piszesz to po prostu spam. temat artykułu, przypomnę, to : ‘Płyty Prawdy – zobacz, skopiuj i podaj dalej’ a twoje wywody są, delikatnie mówiąc, NIE NA TEMAT. Takie wypowiedzi jak twoje są , bez obrazy, typowe dla forum typu onet.

 99. Raptor 19.03.2009 23:25

  Ja bym raczej powiedział, że są bardzo nietypowe 🙂

 100. piesek 20.03.2009 00:20

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Rozkręcamy akcje na następny poziom, czytajcie: http://prawda2.info/viewtopic.php?p=82191#82191
  Akcja cały czas przybiera na sile super ludzie, że jeszcze potrafimy działać wspólnie dla dobra sprawy,
  nie zmarnujmy tej okazji 😉

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 101. Marecki 20.03.2009 00:47

  Ja nie jestem aż takim entuzjastą, aczkolwiek gratuluję inicjatywy. Jeszcze nie do końca mi się ściągnęły płytki, chociaż większość z tych filmów już widziałem. Najpierw obejrzę wszystkie filmy i przeczytam artykuły z płytek, następnie zweryfikuję tezy tam głoszone i dopiero wtedy, jeżeli okażą się słuszne, chętnie włączę się w tę akcję. Ale na pewno nie mam zamiaru uczestniczyć w akcji, której nie sprawdziłem, to chyba jasne i logiczne 😉 pozdrawiam

 102. Marecki 20.03.2009 04:46

  ta… hmm… tego… więc o czym to ja…. a tak -‘ Izyda (matka Horusa) przez wielu badaczy jest uważana za protoplastkę Maryi, matki Jezusa Chrystusa w religii chrześcijańskie’ (źródło – wiki)

 103. W. 20.03.2009 04:51

  Przestań zasypywać WM tym bełkotem religijnym. Co to ma być? Piszesz to pod wpływem halucynogenów? Nie umiesz pisać, jak normalny człowiek? Pisz na temat, a nie wiecznie o BOGU i NAJWYŻSZYM PANIE, czy jak tam zwiesz swojego ALLACHA, ABBĘ czy kogo tam innego, bo czytać się nie da. Daj sobie spokój albo idź na jakieś forum religijne. Tam będą zachwyceni.

 104. Velevit 20.03.2009 18:51

  A ja lubię o religii podyskutować heh 🙂
  @marecki odnośnie izydy to może protoplasta, ale cała historia horusa przedstawiona w zeitgaiście raczej nie pokrywa się z tą biblijną o jezusie.
  Horus został poczęty przez izydę w wyniku kazirodczego stosunku z ozyrysem, którzy to byli rodzeństwem.
  Zmartwychwstał zaś właśnie Ozyrys, a nie horus z tego co mi wiadomo.
  Poza tym całą historyjkę o horusie w zeitgaiście oparto o rysunek na ścianie jakiegoś grobowce, który według mnie można dowolnie zinterpretować P:

 105. Marecki 20.03.2009 21:22

  odłączcie tego kolesia od respiratora please. @Velevit no więc jak mówiłem trochę się to kupy nie trzyma, moim zdaniem autor zeitgeista założył, że przeciętny widz uwierzy ja baranek idący na rzeź. A co sądzisz o zeitgeist adendum?

 106. Marecki 20.03.2009 21:44

  zapraszam do dyskusji na temat prawdziwości zeitgeistowych informacji:
  http://wolnemedia.net/forum/viewtopic.php?id=50

 107. janusz 20.03.2009 23:04

  (Komentarz usunięty z powodu naruszenia regulaminu: Zakazy, punkt 4, o treści “Zakaz nadużywania wulgaryzmów, zniesławiania, pisania wyzwisk i inwektyw.”

  Masz prawo głosić swoje poglądy na WM, ale masz obowiązek robić to merytorycznie i kulturalnie. Tak bardzo chwalisz się patriotyzmem i polskością, a pokazujesz brak kultury i dobrego wychowania. Jak widzę takie zachowania rodaków, to wstydzę się, że w moich żyłach płynie polska krew.

  PS. Te same siły, które wprowadzają NWO na świecie są odpowiedzialne za doprowadzenie do wyprzedaży Polski i kryzysu.

  Redakcja)

 108. Marecki 20.03.2009 23:43

  niech zgadnę – młodzież wszechpolska ??
  “główny cel to sianie dezinformacji, opluwanie chrześcijan i ludzi mających odmienne zdanie” a ja mam odmienne zdanie to czemu mnie opluwasz?
  “Bo przy władzy ciągle jest ta sama banda okupantów, co zaraz po wojnie wybiła naszą inteligencję, nauczycieli, księży etc…” lol wątpię, zakładając, że ci co byli u władzy po wojnie, mieli najmniej 35 lat wtedy, dziś mieliby po 100 lat. A księża mają się dobrze dziś i ‘dzięki’ konkordatowi odprowadzają pieniądze podatników do watykanu. Pozatym.

 109. Velevit 21.03.2009 12:45

  @Marecki, moim zdaniem założeniem i celem filmu jest konstrukcja która nie przekonuje chrześcijan, i celowo wstawiono weń łatwo podważalne “argumenty”. Pisałem tu już o tym we wcześniejszych komentarzach, poruszaliśmy także temat addendum 🙂
  Zaraz lukne sobie na link który podałeś.

 110. janek 21.03.2009 13:08

  (Komentarz usunięty z powodu naruszenia regulaminu: Zakazy, punkt 4, o treści “Zakaz nadużywania wulgaryzmów, zniesławiania, pisania wyzwisk i inwektyw.”

  Z powodu ponownego wklejenia usuniętego komentarza i nie zastosowania się do regulaminu, autor otrzymuje częściowego bana, który pozwala mu czytać. Na WM tolerujemy różne poglądy, ale nie tolerujemy braku kultury i ubliżania innym.

  Od banu mozna się odwołać pisząc list z wyjaśnieniami na adres redakcji.

  Redakcja)

 111. piesek 21.03.2009 13:45

  Wszystko fajnie tylko piszecie o filmie którego nie ma na tych składankach! Tak samo nie ma tam filmów Alexa J., dla którego tez macie ostnio bezpodstawne powody by nie lubić, a jedynie jego 2 wywiady z Davidem Icke i Aronem Russo. Wiec po co zaśmiecacie temat tym katolickim bełkotem dla ludzi którzy wiedzą, że religia to jedynie system przekonań taka ewangelizacja jest irytująca. Może pewne osoby po prostu zrozumiały, że KK to największy na świecie zniewalacz umysłów działający tak samo jak sekta (czt. metodami strachu egzystencjalnego) – to jest ta część prawdy z którą będzie się ciężko okiełznać religijnemu maniakowi. To, że ktoś nie wieży w system wierzeń kościoła katolickiego nie znaczy, że jest złą osobą, tylko, że tak tłumaczy to sam KK. jesteśmy my albo oni i znowu mam podziały.

 112. Velevit 21.03.2009 14:33

  @piesek,
  “(…)Wszystko fajnie tylko piszecie o filmie którego nie ma na tych składankach!(…)” – racja, nieco zboczyliśmy z tematu 🙂

  “(…)Tak samo nie ma tam filmów Alexa J., dla którego tez macie ostnio BEZPODSTAWNE powody by nie lubić, a jedynie jego 2 wywiady z Davidem Icke i Aronem Russo.(…)” – Istnieją pewne podstawy by “nie lubić” A.J, pisałem we wcześniejszych komentarzach o jego reportażu z Bohemian Grove, gdzie jak każdy używa on religii w celu indoktrynacji, A. J jest katolikiem z tego co mi wiadomo, niektórzy uważają go nawet za agenta Watykanu P: (nie skomentuję tego bo nie bardzo mnie to obchodzi szczerze mówiąc).
  W skrócie rzecz ujmując, bajki w myśl których panowie z nwo to sataniści czy poganie to po prostu… bajki :), materiał z lasu bohemian grove jest do bani, przypomina “blair witch project”, to ściema, a rzekoma obecność A.J w lesie bohemian to jeszcze większa ściema. Nie można od tak sobie wejść tam i nagrać film, teren ten jest bowiem dokładnie strzeżony przez uzbrojoną w broń palną ludzi. Kilka osób odstrzelono tam, a jeszcze więce3j trafiło do pierdla za próbę wdarcia się do ów lasu. Infiltracja lasu Bohemian Grove przez A.J to bujda. Ale jeżeli ty lubisz pana Alexa, to mi to wcale nie przeszkadza 🙂

  “(…)Wiec po co zaśmiecacie temat tym katolickim bełkotem dla ludzi którzy wiedzą, że religia to jedynie system przekonań taka ewangelizacja jest irytująca(…)” – Stanowczo sobie wypraszam tego typu pomówień, NIE jestem katolikiem, ani nawet chrześcijaninem P:

  I tak przy okazji… Naucz się czytać ze zrozumieniem zanim zaczniesz wyciągać wnioski z czyichś wypowiedzi 🙂

 113. znajomy 21.03.2009 14:55

  Forum Prawie Prawda2 to forum agentów wpływu, główny cel to sianie dezinformacji, opluwanie chrześcijan i ludzi mających odmienne zdanie. Krytykują żydów, a i owszem, bo teraz takie trendy, żeby się uwiarygodnić, ale nie krytykują tych, co to jak szarańcza rozkradli nasz kraj, bo sami należą do jednej z tych opcji. Prawie Prawda2 to typowa stara komuna, wystarczy przejrzeć starsze wątki, przechwalanie się niektórych z tego forum, że było się w komisjach wyborczych, wiele mówi. Dlaczego nie napiszą co dzieje się w Polsce? Naprawdę co się dzieje! Nie tylko obgadywanie syjonistów z Pisu, czy mafie z PO którzy udają, że są w opozycji do siebie. Są w opozycji chyba wtedy, gdy chodzi o pokrojenie większego kawałka tortu co się zwie Polska. Niech napiszą, jak realizowany jest program wyzbywania się, wszystkiego, co polskie i cicha eksterminacja polaków, by zrobić jak najwięcej miejsca dla syjonistów z Izraela i tych, co siedzą w Polsce pod fałszywymi nazwiskami. Dlaczego nie wymienią prawdziwych nazwisk polityków udających polaków? Bo to dla nich teoria spiskowa! Koń by się uśmiał. Wszystko inne to prawda o świecie! Co kogo obchodzi Ameryka? Kiedy Polska może przestać istnieć! To wszystko ma nas oddalić od tego, co dzieje się u nas w kraju. Zastępcze tematy w TelAwizji i zastępcze tematy w Prawie Prawdzie2! Panie cenzorze! Nie pisz, że to siły NWO rozkradły Polskę! Bo za moment okaże się ze to zrobiły krasnoludki. Odpowiedzialnych mamy tu w kraju, na miejscu i znamy ich nazwiska, począwszy od okrągłego stołu, aż do teraz. Więc nie pisz pan bzdur. Płyty z Prawie Prawdy2 to zlepek ściągniętych filmów z netu z ich napisami, o tematyce NWO, 9/11 i spisku bankierów, jest w nich trochę prawdy, tylko kto stoi za reklamowaniem tej prawie prawdy? I jest to nie nasza prawda, nie o to chodzi, zapytajcie się, dlaczego nie ma nic, o tych którzy mienią się polakami i niszczą nasz kraj, oddając w ręce niemieckie i francuskich etc… nasz dorobek wspólny. Dlaczego brak opisu co jest na tych płytach? Bo jest wielkie nic! Jest wielka Prawie Prawda! Nic co dotyczy naszego kraju, a prawda jest taka, że trzeba zacząć ludzi uświadamiać, jakim zagrożeniem dla polaków, są synowie i córusie żydobolszewickich morderców realizujący plan judeopolonii na naszej ziemi.

  Forum Prawda2 to jeszcze jedno forum dezinformacji w internecie, jakich jest wiele. No i maja takich grzecznych piesków na swoje usługi, by głosili Prawie Prawdę, odwracając uwagę od tego co dzieje się w kraju. No i przypadkiem, grzecznie oplują kilku chrześcijan, zapominając, że kościół opanowany jest przez z duchownych żydowskiego pochodzenia w 1/3 i to oni w większości stoją za demontażem wiary w naszym kraju. Google – KOŚCIÓŁ A MASONERIA

  Przeredagowałem komentarz, choć wątpię aby nie został usunięty, bo kiedy widzę takie wpisy: “jak widzę takie zachowania rodaków, to wstydzę się, że w moich żyłach płynie polska krew.” to już wiem z kim mam do czynienia.

 114. Velevit 21.03.2009 15:36

  Za dużo Henryka Pająka P:

 115. znajomy 21.03.2009 16:03

  “Za dużo Henryka Pająka P:”
  Nie sądzę.

  Polecam Google – “Stenogram z tajnego referatu tow. Jakuba Bermana wygłoszonego na posiedzeniu egzekutywy komitetu żydowskiego w kwietniu 1945 roku”

 116. Velevit 21.03.2009 16:18

  Władze w Polsce przejmą nie Żydzi, tylko socjaliści z Unii Europejskiej z momentem ratyfikowania Traktatu Lizbońskiego,

  Wszelkie obawy związane z rzekomymi ambicjami przejęcia władzy w naszym kraju przez Semitów można myślę odłożyć na tzw. drugi plan 😉

  ( podkreślam, że wypowiedź ta ma charakter ironiczny, i nie podzielam poglądów pana Znajomego 🙂

 117. cenzura 21.03.2009 17:55

  Twoja wypowiedz dowodzi jakim jesteś ignorantem, próba ośmieszania mnie bez przedstawienia jakichkolwiek kontrargumentów, to znany zabieg socjotechniczny, który jest już ograny, zmień melodie synek, teraz jest w modzie krytyka żydów, bardzo często robią to sami żydzi dla zachowania pozorów i wyprowadzaniu w pole rozmówcy, więc zachowuj pozory, bo pomimo merdania ogonkiem i podlizywania się, może to zostać źle odebrane i jeszcze wykluczą cię, ze wspaniałego grona piewców prawdy. (zgadnij, czy to była ironia) I nie myl prawdziwych Semitów, którzy giną obecnie na terenach Palestyny z chazarskimi przybłędami wychowanymi na naukach Talmudu, którzy nazywają siebie Żydami, ale nimi nie są. To tylko potomkowie chazarskich wyznawców judaizmu, nie mających nic wspólnego z Semitami.

  Baw się dobrze

  Cenzura nie przysporzy wam popularności.

 118. Velevit 21.03.2009 18:26

  P:, “tatuś” sam nie przedstawiłeś żadnych argumentów na to, że np. żydzi rzekomo przejmują władze w Polsce. Ja przedstawiłem Ci argument w myśl, którego robią to socjaliści; po wprowadzeniu w życie Traktatu Lizbońskiego cała władza w naszym kraju, i nie tylko będzie należała do biurokracji europejskiej, i nawet jeżeli stanowiska w naszym rządzie będą zajmowali żydzi to i tak będą mieli gówno do gadania P:

  Myślałem, że prawdziwi Semici są nomadami 🙂 Izraelici giną na ziemi, którą zajęli siłą i ustanowili na niej faszyzm, nazywając ją ziemią obiecaną im przez boga P:, co z resztą uważają za prawdę także chrześcijanie. Mały szczegół, że ziemię tzw. kanaan, którą nazywają obiecaną podbijali przez 2 stulecia mordując nań pasterzy i rolników, których później przedstawili w znanej alegorycznej historyjce jako wielkiego zbrojnego Filistyna Goliata, siebie zaś jako malućkiego Dawida uzbrojonego w procę, hah. W rzeczywistości było zupełnie na odwrót. Ale może Ty masz inny obraz całej sprawy i nie mam zamiaru się z toba kłucic bo to Ty jesteś specem “od Żydów”.

  Mówię to wszystko by wykazać, że nie jestem ani sympatykiem ani entuzjastą żydów bez względu na ich pochodzenie, to nacja jak każda inna.

  A tak przy okazji to nie mam zwyczaju podążać za trendami i nie identyfikuję się z żadnym “gronem piewców prawdy”, z pewnością nie wstąpie też do grona które Ty reprezentujesz.

 119. znajomy 21.03.2009 22:37

  Velevit.

  Gdzie napisałem, że władze w Polsce przejmują żydzi? Oni ją mają od dawna! Wszyscy którzy chcą, o tym wiedzą, tylko nie Ty?

  Oto co napisałem:
  “Nic co dotyczy naszego kraju, a prawda jest taka, że trzeba zacząć ludzi uświadamiać, jakim zagrożeniem dla polaków, są synowie i córusie żydobolszewickich morderców realizujący plan judeopolonii na naszej ziemi.”

  A Ty, zmieniasz sens tej wypowiedzi i dopisujesz wygodną historyjkę, jesteś nieudolnym manipulatorem, udającym bezstronność ateistą, ale wystarczy poczytać twoje posty, by wywnioskować kim naprawdę jesteś.Ten wątek jest tego przykładem. Cwanie chcesz tu zasugerować, że w Polsce żydzi nie maja władzy, ale właśnie zostałeś przyłapany, robisz dokładnie to samo, co na forum Prawie Prawda2, siejesz dezinformacje! Nie pomyliłem się w ocenie twojej osoby, udajesz kogoś kim nie jesteś.

  Ps.
  Ateiści twierdzą, że Boga nie ma.
  Ludzie nauki, a wielu z nich to ateiści, sami twierdzą, że harmonia jaka panuje we wszechświecie, nie może być dziełem przypadku.
  Przemyśl to sobie.

  Porozmawiajcie o Polsce, nie o dupie Maryny, bo to jest właśnie cel dezinformatorów.

 120. myślący 21.03.2009 23:12

  “Płyty prawdy” ? A czyjej prawdy ? bo jeśli to “prawda” rodem z forum prawda2,info,to bardziej była by uprawniona
  nazwa “Płyty dezinformacji”albo “Piramidalne brednie zrodzone w umysłach tepaków” .
  “Znajomy” ma 100% racji,to co powiedział to właśnie “prawda” a nie to gówno zdziałane na prawdzie2 info.

 121. Raptor 21.03.2009 23:14

  @znajomy
  Porozmawiajmy o Polsce zatem. Podaj listę osób do zabicia, zdrajców narodu, Żydów i innych wykolejeńców (dzieci też trzeba się pozbyć, bo będą zagrożeniem w przyszłości). Zastanów się jak to brzmi.

  Jedyną dezinformacją i manipulacją jest od wieków spłycanie każdego problemu do jednej konkretnej grupy etnicznej, czy wyznaniowej. I każda grupa jest napuszczana na inną grupę, żeby się tłukli w nieskończoność bez litości. Po prostu padłeś ofiarą innych manipulacji, innych środowisk wy-zysku, o których nie wiesz. Uproszenia, nienawiść i fanatyczny sposób zachowania w oczywisty sposób demaskują pewien poziom prania mózgu.

  Co do Chazarów, jestem świadom tego, że ich potomkowie od wieków podszywali się pod biblijnych Żydów, i w Europie, Rosji, czy USA praktycznie ze świecą można szukać “Żydów” pochodzenia semickiego, szczególnie wśród bankierów, przemysłowców, arystokracji i myślicieli. Wszystko to ludzie pochodzenia Kaukaskiego, z których duża część uważała się i uważa za prawowitych spadkobierców tradycji Izraela i właścicieli tych ziem. Owszem, nic bardziej mylnego, nie mają z Izraelem nic wspólnego poza religią, która do nich przywędrowała. A, że byli sprytniejsi i lepiej zorganizowani niż inni, to efekty widać do dziś. Ale to nie oznacza, że wszyscy z nich należą do agendy, a tym bardziej nie oznacza, że to jest jedyna siła jaka walczy o dominację.

  Siejąc uogólnienia dotyczące Żydów, sieje się dezinformację, bo trzeba mówić o konkretnych ludziach, a nie grupach narodowych (narody nie mają tu nic do rzeczy). Jeśli chcesz naprawdę pomóc, to pomagaj w ujawnianiu ich działalności, a nie wrzeszcz używając takich haseł i nie obrażaj ludzi osobiście, nazywając ich głupcami (jeśli ktoś o czymś nie wie, nie znaczy, że jest głupcem, tylko, że nie ma wiedzy – i co z tym robisz, szczujesz go?). W ten sposób sprawiasz, że ci, których nie lubisz, i którzy szkodzą już wygrali z założenia.

  Masz teraz do wyboru, zniszczyć człowieka, za to, że Cię podważa, albo powstrzymać swoje emocje.

 122. Velevit 22.03.2009 13:19

  @Znajomy “(…)Gdzie napisałem, że władze w Polsce przejmują żydzi? Oni ją mają od dawna! Wszyscy którzy chcą, o tym wiedzą, tylko nie Ty? (…)”

  Nie “zmieniłem sensu” Twojej wypowiedzi celowo, wpisałem frazę którą zasugerowałeś bym sprawdził w googlach i poczytałem trochę o temacie, gdzie pojawiały się także opinie w mysl których rzekomy proces przejmowania władzy przez żydów wciąż trwa. Najwyraźniej źle Ciebie zrozumiałem, poza tym główna puenta Twojej wypowiedzi pozostała nienaruszona. Mówiąc wprost wykorzystałeś przejęzyczenie jako podstawę by mnie obluzgać i najwyraźniej po raz kolejny zaniechałeś ujawnienia jakichkolwiek argumentów.

  Ja też wykorzystam konstrukcję Twojej wypowiedzi i powiem, że nie wierzę w to co CHCĘ, jak to zasugerowałeś, lecz w to co podlega argumentacji P:

 123. Velevit 22.03.2009 14:01

  A tak na marginesie, to kim jestem? Powiedz to głośno 🙂 Podziel się z nami swoim odkryciem hehe

 124. Velevit 22.03.2009 18:09

  Władza od zarania dziejów rozgrywa na naszych tyłkach partię pokera, a to że gracze są żydami, niemcami, rosjanami czy polakami nie ma znaczenia, władza nie ma narodowości.

  Gdy prezydentem był Kwaśniewski, żyd z pochodzenia było nie fajnie, roztrwaniano nasz majątek narodowy na prawo i lewo.
  Teraz mamy Kaczyńskiego za prezydenta, człowieka z partii deklarującej się jako katolicka, o zapędach antysemickich, której członkowie głoszą podobne frazesy co Znajomy. I co, lepiej mamy? Stoimy o krok od następnego rozbioru Polski, i nie stoją za tym żydzi jak to opisał np. Henryk Pająk w swojej książce “Piąty Rozbiór Polski”, stoi za tym władza, po prostu. Jest to ta sama władza która podpisała traktat rozbiorowy w 1772 roku, ta sama która sprzedała nas w targowicy, egoistyczna władza, która za nic ma demokrację i dobro społeczeństwa, za nic ma patriotyzm, tradycje, przynależność kulturową i narodowość. To jedyny termin jaki trafnie określa całe to zjawisko: nie żydzi, nie socjaliści, nie faszyści, nie oligarchowie, nie demokraci, nie republikanie, nie chrześcijanie, nie katolicy….. To WŁADZA, której zależy na czerpaniu profitów dla siebie z racji tego, że jest władzą.

 125. :( 25.03.2009 08:03

  nuda i tyle, nie warto ściągać

 126. Elzbieta Gawlas 26.03.2009 02:29

  Nikt z redakcji nie ma odwagi odpowiedziec, jaka jest prawda o powstaniu Plyt Prawdy ?

  Re: WALKA O PRAWDE

  Postprzez Gracjusz » 07 Lut 2009 17:19

  Wlasnie powstala wspaniala inicjatywa “plytek prawdy”. To “dzieciaki” pewnej Pani z Kanady produkuja dziesiatkami plyty DVD z filmami obnarzajacymi zydowskie przekrety. I najwazniejsze. Fama poszla w Polske. Akcja spontaniczna, instynktowna a sporo z tych wspanialych Rycerzy wlasnie przechodzi swoj pierwszy chrzest bojowy.

  Kiedys tez sie odwazylem na chwile refleksji i opisalem na tym forum kilka wlasnych inicjatyw. I od razu na wstepie obelga zem zyd. Najprawdopodobnie tak musi byc i nie powinnismy sie obrazac tylko robic swoje. To, co kazdy potrafi najlepiej. Ziarno do ziarna.
  Aha w zeszla niedziele, podczas poobiedniej pogadanki otrzymalem wspanialy komplement od swojego …. tescia – zem szowinista polaczony z nacjonalista !!!

  Z serdecznymi pozdrowieniami
  Jurek z Bielska

 127. piesek 26.03.2009 14:07

  wdf?? jacy żydzi, proszę o nie wkręcanie w akcje żadnej ideologi, ponieważ tworzenie podziałów nie jest jej celem, tylko przedstawienie alternatywnego spojrzenia na świat, którego boją się panicznie pokazać media. Dużo osób dziś chodzi z klapkami na oczach nie dostrzegając medialnej i społecznej iluzji, być może dzięki tym materiałom część ludzi otrząśnie się z letargu i zobaczy gdzie obecne status quo ich prowadzi i zacznie myśleć i analizować informacje niezależnie od mądrości stada by massmedia. i nic na siłę każdy ma wolny wybór i robi co chce.
  Osoby które podjęły się zorganizowania akcji to osoby ponad podziałami. Łatwo wskazać jedną grupę etniczną i powiedzieć to ich wina, trudniej zobaczyć własne winy. Żydzi, komuniści, politycy, czarni, biali, niebiescy to wszystko podziały, które tylko prowadzą do nienawiści miedzy ludzkiej, a do której tak bardzo przyzwyczaiła nas nasza TV.
  Czas chyba skończyć z wygodnym obwinianiem grup społecznych za wszystkie problemy tego świata i zacząć interesować się co naprawdę je wywołuje, co jest ich źródłem, zamiast koncentrować się na przyczynie. Jeżeli chcecie naprawiać ten świat zacznijcie od siebie samych, na płytach niema żadnych antyżydowskich, czy antyludzkich materiałów. Obecny światowy problemem leży znacznie wyżej i jest bardziej złożony, globalizowanie spraw jest skrótem myślowym i nie prowadzi do niczego dobrego.
  Prawda o powstaniu płyt jest taka, że ta akcja powstała na portalu porawda2.info i nikt nic nie wie o jakich chłopaków, czy dzieciaków z Bielska Pani chodzi: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=6399

 128. nie_dotykaj_mnie 27.03.2009 11:45

  Pomysł uważam za trafiony, chodzi o to aby dotrzeć do ludzi, żeby chociaż wiedzieli czy słyszeli o tym, jakie rzeczy się dzieją na szczycie piramidy. My będziemy mieli czyste sumienie, a to od ludzi już zależy jak do tego podejdą, my swoje zrobiliśmy, nic na siłe, nie będziemy się zniżać do poziomu katolityckich metod inkwizycji. Odrzucający wiedzę motłoch obudzi się dopiero gdy nastanie rowolucja umysłów, ci zaś w panice zakopią się w norach. wtedy będzie już za późno a krew lać się będzie po rynsztokach.
  System niewolnictwa nie zniknie dpoóty dopóki maszyny nie zastąpią ludzi w fabrykach, sklepach, urzędach itp. (bądź wymyślony zostanie inny system pracy niż 3×8). Przy czym ludzie będą sprawiedliwi, chodzi mi tutaj o swego rodzaju wewnętrzną sprawiedliwość, gdzie nikt nikomu nie wchodzi w drogę & każdy czyni to co do niego wewnętrznie należy, to co jest jego powinnością.
  Skupmy się na teraźniejszości. Niewątpliwie żyjemy w ciekawych czasach. Jest i radość w podróży jak i u celu. Mając taką wiedzę możemy co zrobić? Narazie się przyglądać? Wyjść w 10 osób na ulicę? Kryszyć styropian? Rozbijać butelki? Cały ten śmierdzący patriarchat musi upaść w ogniu i krwii mieczem przelany by wyłonił się nowy ład. Zdaję mi się że mając już o tym wiedzę musimy poczekać na odpowiedni moment i wtedy uderzyć. Taka jest kolej rzeczy. Pozwólcie mi, że użyję słów słynnego paradoksu Comte de Fenixa – “Władza absolutna państwa będzie funkcją absolutnej swobody każdej jednostkowej woli.”
  Niewolnicy będą służyć.

 129. Marecki 27.03.2009 15:37

  Jeszcze nigdy rewolucyjne hasła się nie sprawdziły, zawsze prowadziły do rozlewu krwi. Jestem za pracą organiczną i pracą u podstaw.

 130. Raptor 28.03.2009 01:14

  Zgadzam się z Mareckim. Gdyby nie było inicjatywy wcześniejszej “pracy u podstaw”, to nie wyłoniłaby się raczej spod zaborów II Rzeczpospolita w takim kształcie w jakim była. Gdzieś ta świadomość wartości była utrzymywana i przekazywana, więc nie umarła pod presją, czekając na dogodny moment, żeby się wyłonić. Pozytywne (czy tam pozytywistyczne, jak kiedyś to się zwało) idee powinny być kontynuowane i rozwijane w oczekiwaniu na “dobrą pogodę”.

  Wypowiedź “nie_dotykaj_mnie” ma w sobie pewne skrajności, które nie bardzo wiem, jak ze sobą połączyć. Z jednej strony kreatywna reforma systemu, z drugiej krwawa rewolucja, która nigdy niczego nie przyniosła, bo zawsze była kontrolowana przez władze i przynosiła więcej zniszczenia i zubożenia niż konstruktywnych zmian. Kiedy każdy naprawdę obudzi w sobie tą jednostkową wolę, wtedy nikt nie będzie w stanie narzucić społeczeństwu absolutnej władzy. Gdyby to było niemożliwe, to naprawdę nie byłoby sensu walczyć ani starać się o nic… a jednak to robimy.

 131. frasobliwy 10.04.2009 13:26

  Velevit. Prowadzisz bloga? Pogooglaem. Znalazłem taki jeden w stylu matrixa. Moze to twoj?

  Jesli tak, to na twoim blogu jest link do racjonalisty, a jak sam przyznałeś Alexa Jonesa nie zamieszczasz bo to farbowany lis. Sam tak podejrzewam, ale w takim razie po kiego wrzucasz link na racjonalistę?

  Poczytaj sobie co tam piszą o Kissingerze. Same pochwały. Co piszą o konfilkcie bliskowscodnim, o 9-11, o moralności armii USA. To jest banda syjonistów, globalistów i michnikowców. Przyjeli postawę “ateistów” żeby dowalać konkurencyjnym religiom. Sporo tam krytki znajdziesz pod adresem KK i islamu. Ja to na początku łykałem bez zastrzeżen, ale później się połapałem. Tam nie ma za grosz racjonalizmu. Przynajmniej jesli idzie o redakcję, bo teksty moga być i stricte racjonalsityczne. Tak jak w Rzepie, GW, TVN, Polsacie, Fox News. Są pozycje dobre, ale linia jest wybitnie pro NWO. Po co zatem dajesz linka na racjonalistę. Page rank im chcesz nabijać?

 132. Velevit 10.04.2009 13:43

  @frasobliwy
  Tak to mój blog 🙂 Jeżeli chodzi o racjonaliste.pl to szczerze mówiąc dawno tam nie zaglądałem, powiedzmy, że poglądy religijne tam przedstawiane są mi bliskie, i to na tej kwestii skupiałem swoją uwagę na ów portalu. Odnośnie globalizmu to sam nim byłem jakiś czas temu 🙁 Tak to już jest, że wciąż zdobywamy wiedzę o świecie, w związku z czym nasz światopogląd również ulega zmianom.

  Dzięki, że zwróciłeś mi uwagę, spróbuję przyjrzeć się racjonaliscie nieco krytyczniej, być może masz rację.

 133. Velevit 10.04.2009 13:45

  Swoją drogą to szkody tym linkiem raczej nie wyrządziłem, bo ten blog ma bardzo kiepską oglądalność P:

 134. Heh! 13.04.2009 18:32

  Ludzie popatrzcie też na zeigeits czy jak to się tam pisze w obiektywny sposób. Bop ten film też został wyprodukowany po to aby coś zamazać. Wiele rzeczy dotyczących wiary (czyli tzrej królowie z filmu czy naszych tradycji w testamencie są mendrcami ze wschodu- ktoś komentuje do końca nie znając nawet tematu ale jest pewney swego) czy samych informacji przekazywanych są przekazywane przez uderzenia jakiś dziwnych obrazów czy dźwięków. Ogólnie wierze w spisek, ale spisek przedstawiony, przez akurat ten film jest ładnie znieksztrałcony aby zamzać niewygodne fakty (nie chodzi mi tu o kwestie Jezusa bo ktośmoże nie wierzyć iteż zauważyć pewne rzeczy prawdziwość filmu oceniam może na 20-30%). Ale popatrzcie na obrazy. Pojedyńcze klatki. Jakiś błyski. Wiecie co to jest przekazywanie informacji pod progiem świadomości? Na czym to polega? Wszystkie teroie spiskowe posiadają mniejsze czy większe ziarno prawdy ale albo są zniekształcone jakąś ideologią, albo ktoś ujawniłcoś co itak już mu nie zaszkodzi. A wtym filmie pokazane są tylko metody systemu a ukryte jest źródło, jakby coś mskował. Takie jest moje zdanie. Powiem coś: MYŚLCIE BO INNI MYŚŁĄ ZA WAS.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.