W 2005 r. mówiono o uwolnieniu wirusa zmieniającego DNA

Opublikowano: 29.04.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 840

https://www.youtube.com/watch?v=HRndHNUg1GQ

Urzędnicy Departamentu Obrony Narodowej USA w kwietniu 2005 roku omawiali plan opracowania i wypuszczenia wirusa zmieniającego strukturę DNA człowieka. Powyższy film przedstawia zapis spotkania (od czasu 4:15). Wirus ten może być przenoszony poprzez szczepienia i ma na celu modyfikacje zachowań, poglądów, wierzeń człowieka. W tym przypadku omawia się usunięcie tzw. „genu Boga” (VMAT2) odpowiedzialnego za przeżywanie doznań religijnych, intensywnych przekonań czy pragnień. Naukowcy w filmie dostępnym TUTAJ wypowiadają się o projekcie Pentagonu.

Badania naukowe w tej sprawie przeprowadzono w 2007 roku (PDF). Oto część tego, co mówią dokumenty: „Nowo zaprojektowany wirus zawiera typowy genom VSV, region homologiczny do VMAT2 i gen z adenowirusa, który umożliwia przyłączenie do receptora Coxsackie-adenowirusowego (CAR) na komórkach gospodarza. Ten projekt pozwala wirusowi zainfekować ścieżkę oddechową w miejscu zakażenia cytolitycznego następuje, a następnie dyfuzja przez barierę krew-mózg w celu zainfekowania komórek mózgowych”. „W strefach niezwiązanych z walką skuteczność można zmierzyć zmniejszeniem liczby osób uczestniczących w czynnościach religijnych, takich jak modlitwa”. „Celem tej fazy projektu ID 149AZ2 jest przygotowanie wektora wirusowego, który będzie hamował/zmniejszał ekspresję VMAT2 w populacji ludzkiej”. „(…) wirus przenoszony drogą powietrzną, który ma zdolność infekowania układu oddechowego oraz komórek mózgowych”. Nazwa wirusa to wirus pęcherzykowego zapalenia jamy ustnej 287 lub VSV287.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.