Planned Parenthood ma plan

Opublikowano: 11.10.2022 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1112

Zajmująca się aborcją korporacja Planned Parenthood reaguje na jej ograniczenie w Stanach Zjednoczonych. Wzdłuż granic stanu Illinois ma wyruszyć mobilny punkt aborcyjny w postaci kampera.

37-metrowy kamper początkowo ma sprzedawać tabletki aborcyjne do 11. tygodnia ciąży, ale docelowo mają być w nim przeprowadzane aborcje chirurgiczne. Tego typu inicjatywy mają zapewnić koncernowi dochody, wobec ograniczenia aborcji w wielu amerykańskich stanach.

Kamper – jak donosi Human Life International – ma wyruszyć w trasę jeszcze w tym roku.

„Oni szukają jakiegokolwiek sposobu, żeby nadal zarabiać pieniądze, bo tam nikt aborcji za darmo nie przeprowadza. Jeśli muszą zamknąć swoje placówki, to oferują pigułkę, a skoro w wielu stanach i tego zakazano, to chcą jeździć po krawędziach stanu Illinois, żeby oferować zabicie dziecka. To jest niebezpieczne dla kobiet, ale oni się kobietami nie przejmują” – mówi Dyrektor antyaborcyjnej organizacji Human Life International Polska, Ewa Kowalewska.

Po uchyleniu przez Sąd Najwyższy USA precedensu sprawy Roe vs. Wade, część stanów wprowadziła zakaz aborcji. To zmusiło do zawieszenia lub zamknięcia ponad 60 placówek Planned Parenthood w 15 stanach USA.

Autorstwo: Paweł Kubala
Wideo: YouTube.com
Na podstawie: Radio Maryja
Źródło: MediaNarodowe.com

5

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.