Plandemia II – InDOKTORnacja

Opublikowano: 09.10.2020 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 3242

Druga część filmowego dokumentu „Plandemia” z maja 2020 r. miał premierę w sierpniu 2020 r. Kierując się skrupulatną pracę dr Davida E. Martina „Plandemia II – InDOKTORnacja” pokazuje m.in. trop finansowy prowadzący bezpośrednio do kluczowych graczy stojących za pandemią COVID-19. Film łączy wiele „kropek” pokazując manipulacje mediami masowymi, przenikanie się świata farmaceutycznego, polityki i sektora finansowego, demaskując konflikty interesów, poddani są Ci, którzy zarządzają obecnym kryzysem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o