Ludobójstwo narodów Europy

Opublikowano: 01.07.2015 | Kategorie: Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 1883

Masowa imigracja to zjawisko, którego przyczyny są nadal sprytnie ukrywane przez system, a propaganda multi-kulti próbuje fałszywie przedstawiać jako nieuniknione. Tym artykułem zamierzamy udowodnić raz na zawsze, że to nie jest spontaniczne zjawisko. Co chcą przedstawić jako nieuchronny wynik współczesnego życia, to w rzeczywistości plan pomyślany przy stole i przygotowywany przez dziesięciolecia, by całkowicie zniszczyć oblicze kontynentu.

PANEUROPA

Niewielu wie, że jednym z głównych inicjatorów procesu integracji europejskiej, był również człowiek który opracował plan ludobójstwa narodów Europy. Jest to mroczny człowiek, o którego istnieniu nie wiedzą masy, ale elita uważa go za założyciela Unii Europejskiej. Nazywa się Richard Coudenhove-Kalergi. Jego ojciec był austriackim dyplomatą o nazwisku Heinrich von Coudenhove-Kalergi (z koneksjami z bizantyjską rodziną Kallergis), matka Japonką – Mitsu Aoyama. Dzięki bliskim kontaktom ze wszystkimi europejskimi arystokratami i politykami, dzięki relacjom arystokraty-dyplomaty ojca, i poruszaniu się za kulisami, z dala od świateł i rozgłosu, udało mu się zwrócić uwagę najważniejszych głów państw na jego plan, czyniąc ich zwolennikami i kolaborantami „projektu integracji europejskiej”.

W 1922 założył w Wiedniu ruch „paneuropejski”, którego celem było ustanowienie Nowego Porządku Świata, opartego na federacji krajów, pod kierownictwem Stanów Zjednoczonych. Do pierwszych zwolenników należeli czescy politycy Tomáš Masaryk i Edvard Beneš, oraz bankier Max Warburg, który zainwestował pierwsze 60.000 marek. Austriacki kanclerz Ignaz Seipel i następny prezydent Austrii, Karl Renner, wzięli na siebie odpowiedzialność kierowania ruchem „pan-europejskim”. Później swoją pomoc zaoferowali francuscy politycy tacy jak Léon Bloum, Aristide Briand, Alcide De Gasperi i inni.

ISTOTA PLANU KALERGI

W książce “Practical Idealism” (“Praktyczny idealizm”) Coudenhove-Kalergi pisze, że mieszkańcami przyszłych „Stanów Zjednoczonych Europy” nie będą narody starego kontynentu, a rodzaj podludzi, produkty mieszania ras. Wyraźnie oświadcza, że narody Europy powinny krzyżować się z azjatycką i kolorowymi rasami, tworząc wielonarodowe stado, bez żadnej jakości i łatwo kontrolowane przez elitę rządzącą.

Coudenhove-Kalergi głosi zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie eliminację narodów przy wykorzystaniu etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji. Żeby Europę kontrolowała elita, chce zamienić ludzi w jedną jednorodną mieszankę czarnych, białych i Azjatów. Ale kto tworzy tę elitę? Coudenhove-Kalergi dokładnie to opisuje: “Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską].”

Chociaż żaden podręcznik nie wymienia nazwiska Coudenhove-Kalergiego, jego pomysły stanowią główne zasady Unii Europejskiej. Pogląd, że narody Europy powinny być wymieszane z Afrykańczykami i Azjatami, żeby zniszczyć naszą tożsamość i stworzyć jedną rasę Metysów, stanowi podstawę całej polityki wspólnoty, której celem jest ochrona mniejszości. Nie z powodów humanitarnych, a z powodu dyrektyw wydawanych przez bezwzględny reżim który spiskuje największe ludobójstwo w dziejach. Europejską Nagrodę Coudenhove-Kalergi przyznaje się co 2 lata Europejczykom, którzy wyróżnili się w promowaniu tego zbrodniczego planu. Do laureatów tej nagrody należą Angela Merkel i Herman Van Rompuy.

Podżeganie do ludobójstwa jest także podstawą stałych apeli ONZ, które żądają byśmy przyjmowali miliony emigrantów by pomóc w niskich wskaźnikach urodzeń w UE. Według opublikowanego w Nowym Jorku w styczniu 2000 r. raportu ONZ pt. “Immigration replacement: A solution to declining and aging population” (“Zastąpienie imigracją: rozwiązanie spadku i starzenia się populacji”), do 2025 r. Europa będzie potrzebować 159 000 000 imigrantów.

Można się zastanawiać, jak można tak dokładnie oszacować imigrację, gdyby to nie był przemyślany plan. Pewne jest to, że niski wskaźnik urodzeń można łatwo odwrócić poprzez odpowiednie metody wspierania rodzin. To jest tak oczywiste, że wkład obcych genów nie chroni naszego dziedzictwa genetycznego, a umożliwia jego zniknięcie. Jedynym celem tych działań jest całkowite wypaczenie naszych narodów, by włączyć je do grupy narodów nie posiadających jedności narodowej, historycznej i kulturowej. Krótko mówiąc, polityka planu Kalergi była i nadal jest podstawą oficjalnych polityk rządowych w celu dokonania ludobójstwa narodów Europy, poprzez masowa imigrację.

G. Brock Chisholm, były dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) pokazuje, że dobrze przerobił lekcję Kalergi, kiedy mówi: “Wszystko co ludzie wszędzie mają zrobić, to ograniczać wskaźnik urodzeń i promować małżeństwa mieszane (między różnymi rasami), to ma na celu stworzenie jednej rasy na świecie, która będzie kierowana przez władzę centralną.”

KONKLUZJE

Kiedy rozejrzymy się wokół, plan Kalergi wydaje się być w pełni zrealizowany. W Europie mamy fuzję z Trzecim Światem. Plaga małżeństw międzyrasowych co roku produkuje tysiące młodych ludzi rasy mieszanej: “dzieci Coudenhove-Kalergiego”. Pod dwoma naciskami: dezinformacji i ludzkiego ogłupiania, promowanych przez mass media, Europejczyków uczy się wyrzekania się ich pochodzenia, wyrzekania się ich tożsamości narodowej.

Słudzy globalizacji próbują nas przekonać, że zaprzeczanie naszej tożsamości jest aktem postępowym i humanitarnym, że „rasizm” jest zły, bo chcą byśmy wszyscy byli ślepymi konsumentami. Konieczne jest teraz, bardziej niż kiedykolwiek, przeciwstawić się kłamstwom Systemu, obudzić ducha rewolucyjnego Europejczyków. Każdy musi zobaczyć tę prawdę, że integracja europejska to ludobójstwo. Nie mamy innego wyjścia, bo alternatywą jest samobójstwo narodowe.[1]

Dlatego obserwujemy osobowość o silnych postawach snobistycznych, arogancji, i, pozwolę sobie na określenie – “zdegenerowana elitarność”. Ponadto, faktem jest, że jego matka była Azjatką, być może wywoływała wewnętrzne konflikty i frustracje, coś, co może się zdarzyć u osób z takim temperamentem. Ale najbardziej decydującym czynnikiem musiała być „odpowiednia nastolatka”, która, nawiasem mówiąc, oczywiście, była przy nim, i stała się jego pierwszą kobietą (w wieku 13 lat): Żydówka Ida Roland, który później została znaną aktorką.

NAGRODA COUDENHOVE-KALERGI DLA PRZEWODNICZĄCEGO VAN ROMPUYA

16 listopada 2012, przewodniczący Rady Europejskiej, Herman Van Rompuy, został laureatem nagrody Coudenhove-Kalergi Prize, na specjalnej konferencji w Wiedniu, celebrującej 90 lat ruchu pan-europejskiego. Nagrodę przyznaje się co 2 lata czołowym postaciom za ich wybitny wkład w proces integracji europejskiej.

Decydującym czynnikiem, który pomógł mu wygrać nagrodę, był zrównoważony sposób, w jaki przewodniczący Van Rompuy spełniał obowiązki na nowym stanowisku przewodniczącego Rady Europy, ustanowionej Traktatem Lizbońskim. Odgrywał tę szczególnie wrażliwą wiodącą i koordynującą rolą w duchu determinacji i pojednania, bo nacisk kładło się również na jego umiejętny arbitraż w sprawach europejskich i nieugięte zaangażowanie w europejskie wartości moralne.

W swoim przemówieniu p. Van Rompuy zjednoczenie Europy nazwał projektem pokojowym. Ten pomysł, który także był celem pracy Coudenhove-Kalergiego, po 90 latach jest nadal ważny. Nagroda nazywa się od księcia Richarda Nicolausa von Coudenhove-Kalergiego (1894-1972), filozofa, dyplomaty, wydawcy i założyciela Ruchu Pan-Europejskiego (1923). Coudenhove-Kalergi był pionierem integracji europejskiej i czynnie popularyzował pomysł federalnej Europy.

Wśród laureatów nagrody znalazły się kanclerz federalny Niemiec Angela Merkel (2010) i prezydent Litwy Vaira Vike-Freiberga (2006).

Autorstwo: Riccardo Percivaldi
Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne: Identita.co
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

11 komentarzy

 1. Piechota 01.07.2015 09:49

  Czyżby Europa fundowała sobie coś gorszego od hitleryzmu?

 2. herstoryk 01.07.2015 10:51

  Stek spiskologicznych prawicowo-nacjonalistycznych rasistowskich bredni, podsycających paranoję strachu przed “obcymi”.

 3. Piechota 01.07.2015 11:08

  Większość społeczeństwa niestety jest już tak przeprana mózgowo, że nie jest w stanie nawet na chwilę odrzucić “prawd”, którymi się truje społeczeństwo poprzez media głównego nurtu.

 4. Aaron Schwartzkopf 01.07.2015 11:13

  herstoryku,
  a może jakiś merytoryczny argument byś podał, bo twój komentarz zabrzmiał jak bezsilny wytrysk jadu. Bardzo charakterystyczne dla “naukowców głównego nurtu”.

 5. agama 01.07.2015 13:04

  Ja nie popieram wpuszczanie na moje podwórko kogoś, kto mi tu swoje zasady będzie ustanawiał razem z moralnością i psychologicznym szantażem, zarzucając rasizm i nietolerancję. Normalni ludzie są wszędzie mile widziani, ale nie tacy co się panoszą, i to w dodatku nie na swoim. Ewidentnie powinna być jakaś filtracja. Np. zakaz wjazdu dla religijnych wariatów. Zlikwidowanie socjalu na początek dużo by dało.

 6. BrutulloF1 01.07.2015 14:46

  @agama.
  I będzie ustanawiał je na białych podwórkach, bo muzułmanie się nie zmienili. To my się zmieniliśmy. My już zdążyliśmy zatracić się kulturowo i religijnie, nie oni. Już podkradają nam kobiety, które lecą na tzw “egzotykę” i wielkie arabskie “interesy”.
  A ci co przyjeżdżają przywlekli już swoje archaiczne przesądy i szowinistyczne praktyki jak obrzezanie kobiet tj. wycinanie im łechtaczek i zaszywanie pochew, żeby się nie łajdaczyły, bo tylko mężczyzna w u Arabów lub afrykańskich muzułmanów ma do tego niepisane prawo.
  Jeżeli ten Kalerga chciał zniszczyć kultury poprzez ich wymieszanie to nie przewidział, że niektóre z nich są na tyle silne i agresywne jak wirus, że po prostu zaczną dominować i replikować. Nasza miękka” chrześcijańska natura nie ma z nimi szans.
  Jeżeli myślał, że w kolejnych pokoleniach różnice kulturowe zanikną to szkoda, że nie widział hidżabów z nikabem na twarzach młodych europejek pochodzenia arabskiego, podczas gdy jeszcze ich matki, przywleczone do Europy przez swoich brodatych żonkosi tych szmat nie nosiły.
  Najgorzej jest jak ktoś nieodpowiedzialny, zacznie snuć wielkie plany i tworzyć wielkie projekty nie przewidując, że coś może pójść nie tak.
  Za 30 lat będziemy mieli zgubne skutki tej krótkowzroczności w pełnej już krasie. Dobrze, że u nas jest takie dziadostwo, bo nawet jakby się zaczęli zjeżdżać to by nie mieli z czego żyć.

 7. mr_craftsman 01.07.2015 15:04

  masakalambura –
  czy ktoś cię “dzieckiem pedofila i mordercy Mahometa” nazywa ?

  chyba nie, wiec daruj sobie tego Hitlera.
  chyba że celowo wyrażasz brak szacunku.
  w takim wypadku chorujesz na typową dla napływowych muzłumanów arogancję i bezczelność.

  to jest etap dziecięcy religii monoteistycznych – kiedy wyznawcy jedynej religii czują się nadludźmi.
  ten etap przechodził judaizm, przechodziło chrześcijaństwo, przechodzi i islam.

 8. jarek bb 01.07.2015 15:21

  Zdjęcia z przeszłości i aktualne mówią same za siebie.
  Co tu komentować. To jest po prostu smutne i nie ma nic wspólnego z postępem i tzw. demokracją.

 9. BrutulloF1 01.07.2015 15:51

  @mr_craftsman.
  Przecież Hitler się mocno kumplował z muzułmanami – Arabami. Zwłaszcza Palestyńczykami, bo łączyła ich wspólna sprawa – nienawiść do żydów.
  Nasz uczony (prawdopodobnie konwertyta) mógłby być określany jako dziecko Hitlera, gdyby się nie wygadał kiedyś, że bardzo ceni, żydów. Prawdopodobnie chyba za te pieniądze i sprzęt dla Al Kaidy w Libii i Al Nusry w Syrii.
  A tak poza tym, jak im źle to zawsze słowo wytrych to rasizm i hitleryzm. Spróbuj im coś zarzucić…

 10. herstoryk 02.07.2015 12:33

  Artykuł został przetłumaczony z włoskiego i jest najnowszą publikacją z marginalnej i marginesowej witryny włoskiej, gdzie pojawił się ……11 grudnia 2012 r. (!!)
  Sądząc po śladowo nielicznych pozostałych jej publikacjach, ma ona zdecydowanie rasistowski charakter, jest tubą zwolenników białej supremacji i nikt nie wysilił się tam na nic nowego przez 3 lata.

  @Aaron
  Z publikacjami poniżej pewnego poziomu nie mam zwyczaju dyskutować. Powyższa nie zawiera żadnych faktów ani danych, poza spiskologicznym bełkotem.
  O kwestii muzułmanów w Europie już pisałem, w oparciu o rzetelne badania opinii publicznej i statystyki:
  http://wolnemedia.net/polityka/spoleczenstwo-otwarte-i-jego-najwieksi-wrogowie/
  http://wolnemedia.net/polityka/refleksje-po-ataku-na-charlie-hebdo/

  Jeśli ktoś woli wyssane z palca, ale podpierające uprzedzenia, jego sprawa.

  PS. Na insynuacje na temat wiary i pochodzenia nie odpowiadam, nie dyskutuję na tematy osobiste.

 11. aZyga 02.07.2015 15:52

  Nie po to Sobieski Turków przegonił, żebyśmy ich sami teraz ściągali. Pisząc Turków mam na myśli ogólnie muzułmanów, bo obecnie to Turcy są chyba najbardziej cywilizowanymi muzułmanami.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.