Plan B – uwolnią drugiego wirusa!

Opublikowano: 01.09.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1100

https://www.youtube.com/watch?v=ILEqgkAGeCA

Prezydent Ghany ujawnia raport Fundacji Rockefellera, plan zniewolenia ludzkości poprzez zamykanie gospodarki i wprowadzenie przepustek do podróżowania dla osób z cyfrowym identyfikatorem szczepień. To co najbardziej przeraża to słowa mówiące o planie B, ma on zostać wprowadzony w przypadku masowych protestów i braku akceptacji na realizację planu A, plan B zakłada uwolnienie wirusa SARS o śmiertelności 30% co miałoby ostatecznie przekonać wszystkich do tego, że obecna pandemia Covid jest prawdziwym zagrożeniem dla ludzkości i potrzebne są radykalne środki.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Foxi
Użytkownik

Wirusa rozsiewają od roku i nic nowego w temacie nie wymyślą. Teraz uwolnią zapalnik który uczyni to co już jest rozsiane zajadle aktywnym. Zapalnik ma być w pożywieniu korporacyjnym GMO. Mówiła o tym pani, która zna się na francuskiej masonerii.

pikpok
Użytkownik
pikpok

Albo zaprezentują co potrafią nadajniki 5G.

duchtesciowej
Użytkownik
duchtesciowej

@pikpok ja pier… kolejny uczony co nie potrafi rozróżnić fal radiowych od promieniowania jonizującego… Jesteś jak współczesny “chłop” podobny niegdysiejszych, obwiniających radio ochładzanie powietrza i o zimę :/

pikpok
Użytkownik
pikpok

@duchutesciowej to skomentuj te dwa linki.
https://youtu.be/dI0l04ejI-4
https://youtu.be/82hZU5ysAB8