Plaga zgonów na UAM w Poznaniu

Opublikowano: 20.05.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 4072

Trup ściele się gęsto wśród pracowników Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odchodzą nie tylko seniorzy, ale wielu młodych ludzi! Przed rokiem 2021 liczba zgonów była o wiele mniejsza, a teraz kadra wykrusza się w zastraszającym tempie i uczelnia ledwo nadąża z publikowaniem nekrologów. I nikt oficjalnie nie wyjaśnia, dlaczego. A co się dzieje na innych uniwersytetach?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. pikpok 20.05.2023 08:33

    Pod pozorem pandemii pasożytdy pozbywają się elity na świecie, a pozostawiają jedynie ,,bydło” hodowlane ? Wielki Reset.

  2. Krisnow 20.05.2023 10:33

    Niestety tym nieszczęśnikom którym zabrakło instynktu samozachowawczego trafiła się ‘mocniejsza’ seria zbawczej szprycy :/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.