Pizzagate – nagrania maltretowanych dzieci

Opublikowano: 17.02.2017 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 584

Nagrania udostępnione przez satanistów na na stronie internetowej podziemnej organizacji WorldCorp Enterprises są bardzo brutalne. Wyglądają na autentyczne, trudno było by małym dzieciom udawać takie przerażenie. Nie wiadomo, czy dzieci bito i torturowano, czy także mordowano.

Nagrania zamieszczone są na stronie „podziemnej” organizacji WorldCorp Enterprises, która siebie określa jako „wielowymiarową korporacją Omni”. Zostały one umieszczone na ich stronie w przeciągu nieco ponad roku, mogą być jednak starsze.

Na stronie dostępny jest czat, prowadzony przez „prezesa” (CEO) niemal 24 godziny na dobę. Wyjaśnia on m.in. że nagrania są autentyczne, biorą w nich udział dzieci i codziennie pojawiają się nowe. Można też przystąpić do tej organizacji. Chętni muszą tylko wypełnić spersonalizowane „testy”, które zawierają bardzo dziwne pytania dotyczące np. psychotycznych zachowań czy preferencji. Organizacja działa na północnym wschodzie USA, ale członkiem może być osoba z każdego regionu świata.

Są podejrzenia, uzasadnione analizą porównawczą (patrz wideo wyżej i niżej), że głos mężczyzny masakrującego dziecko, wołającego m.in. “Od dzisiaj jestem twoim ojcem, rozumiesz?!” należy do samego Johna Podesty, doradcy prezydenta USA w latach 2014–2015, szefa personelu Białego Domu w latach 1998–2001, a ostatnio szefa kampanii prezydenckiej Hillary Clinton.

Analiza nagrań wideo wskazuje na to, że mogły być one dokonane w niesławnej pizzerni Comet Pizza.

Strona istnieje w otwartym internecie od ponad roku i najwyraźniej nie budzi zainteresowania amerykańskich stróżów prawa czy Interpolu. Dziwne jest to, że jeszcze nikt tych ludzi nie pozamykał.

Źródło i więcej linków: Monitor-Polski.pl

UZUPEŁNIENIE “WOLNYCH MEDIÓW”

Odradzam ściąganie plików nagrań ze strony WorldCorp Enterprises, gdyż odgłosy autentycznie przerażonych dzieci nad którymi pastwią się wrzeszczący sadyści mogą negatywnie odbić się na ludzkiej psychice nawet osób o silnych nerwach.

Namierzenie autora lub autorów strony, albo co najmniej jej zablokowanie, nie powinno być specjalnie trudne. Z danych rejestracyjnych domeny worldcorpo.net wynika, że została zarejestrowana w korporacji Google Inc., która ją hostuje na serwerze NS-CLOUD-E1.GOOGLEDOMAINS.COM pod adresem IP 216.239.32.110.

Domenę użytkuje międzynarodowa firma inwestycyjna Tucows Inc. z Kanady z oddziałami w Niemczech, Holandii i Singapurze, która mieści się pod adresem: 96 Mowat Avenue, Toronto, ON M6K 3M1, Canada. Kontakty – tel.: 416-535-0123, fax: 416-531-5584, Toll-free North America: 1-800-371-6992, Toll-free international: +1 800 3716 9922, email: info@tucows.com. Do domeny przypisany jest tel. +1.4165385487 i zamaskowany email: h38rbejx6rpe@contactprivacy.email (służby z odpowiednimi uprawnieniami są w stanie dojść po nim do nadawcy).

Firma Tucows zajmuje się pomocą w zarządzaniu domenami, więc niekoniecznie muszą pracować w niej osoby związane z tą stroną, albo na pewno technicy tej firmy są w stanie ustalić do kogo domena należy, lub odkryć kolejne dane pozwalające to ustalić.

Służby, które powinny zajmować się ściganiem takich ewidentnych bestialskich zbrodni, mają dwa punkty zaczepienia – contactprivacy.email i Tocows. Jeśli służby nic z tym nie zrobią, albo będą prześladować osoby nagłaśniające tę aferę, przy której Watergate to przedszkole, będzie to oznaczało, że stanowią część tej struktury przestępczej.

Maurycy Hawranek
Administrator WM

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Konter 17.02.2017 09:42

  Strona funkcjonuje od ponad roku i do tej pory nikt z nią nic nie zrobił? Oni aż tak bezkarnie się czują?

 2. robi1906 17.02.2017 10:15

  Ja odradzam ściąganie z innego powodu,
  za to można dostać zarzut posiadania i rozpowszechniania materiałów pedofilskich, jeśli strona jest pod opieką “bezpieki” (i tak raczej jest), to będziecie na widelcu.

 3. kudlaty72 17.02.2017 22:17

  @robi1906
  Masz rację

 4. agama 17.02.2017 22:21

  co to k..a jest? dlaczego nikt tego nie ściga?

 5. Czejna 17.02.2017 23:37

  Oto jak swiatle elyty buduja swietlana przyszlosc rownie swiatlym spoleczenstwom.
  A tutaj banda lemingow chce przyjmowac dzieci z innych kontynentow, krajow,
  gdy o swoje nie dbaja. Glodne, zaniedbane, odbierane polskie dzieci i handel nimi ich nie rusza, ale inne na wspolny garnuszek to ho ho ho. Ile polskich dzieci z handlu trafia na podobne torturo-rytualy elytarnych zboczencow?

 6. Sedziwoj 19.02.2017 00:12

  Czasem się zstanawiam jak nasz gatunek mógł się tak zdegenerować; zachęcam wszystkich do zgłaszania wszystkich treści pedofilskich napotkanych w sieci np w Dyzurnet
  https://dyzurnet.pl/formularz/index.php

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.