Pizzagate – 2

Opublikowano: 09.12.2016 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Seks i płeć, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1639

David Icke wypowiedział się wczoraj na swoim kanale na temat afery Pizzagate. Nie jest to dla niego nowość, o satanistycznych praktykach elit wie już od 20 lat. Jak twierdzi, jest jeden wielki pedofilski krąg. Wszystkie mniejsze kulty są połączone. Nie jest przypadkiem, że afery pedofilskie, które wychodzą w różnych częściach globu mają bardzo podobny przebieg i podłoże. Rdzeniem jest pedofilski satanistyczny krąg, gdzie dokonuje się mordów rytualnych na dzieciach. Pedofilia i mordy rytualne są przejawem tego samego kultu.

Jeśli chodzi o USA, to Waszyngton jest wielkim centrum pedofilii i satanizmu. I tak np. znanym pedofilem sadystą jest George Bush Sr. Jest na ten temat film na YouTube.

Jak dotąd to nie wychodziło na jaw, gdyż zarówno ofiary, które przetrwały oraz członkowie, którzy próbują ujawnić, są wyśmiewani i niszczeni. David Icke przyznaje się, że on sam jest personifikacją tego co mówi, z uwagi na to jak był atakowany przez lata za ujawnianie tego typu informacji.

Icke zarzuca tym, którzy wyśmiewają badaczy Pizzagate, że działają podobnie jak satanistyczna cenzura i media, powodując blokadę informacji. Nie jest to przypadkowe, bowiem trolle są połączeni z satanistycznym kręgiem, który dysponuje także bardzo zaawansowanym, zmilitaryzowanym systemem.

W 1998 roku Icke wydał książkę „Największa Tajemnica” (Biggest Secret), w której podał m.in., że były Edward Heath premier Wielkiej Brytanii jest pedofilem-satanistą. Padły też i inne nazwiska znanych polityków, ale działania policji wzmogły się po tym jak wyszły na jaw przerażające, wieloletnie satanistyczno-pedofilskie praktyki przyjaciela Margaret Thatcher Jimmy Saville. Saville był też blisko powiązany z rodziną królewską, co do której wiele wskazuje, że stosuje praktyki satanistyczne.

Icke zwraca uwagę na książkę Kathy O’Brien z 1995 roku „Transformacja Ameryki”. Kathy była ofiarą programu kontroli umysłu (mind control) ściśle związanego z kręgiem pedofilsko-satanistycznym. Poprzez sztucznie wywołaną traumę tworzy się u takich dzieci wiele osobowości i dzięki temu mają wymazaną pamięć o przeszłości.
Kathy, której udało się odzyskać pamięć tego co się działo gdy była uwięziona, pisze m.in. o straszliwej brutalności Clintonów, Bushów, Dicka Cheneya i wielu innych z czasów administracji Reagana i Bushów. Ci ludzie dopuszczali się nie tylko pedofilii, ale tortur z podtekstem seksualnym. Jak wiadomo z filmu Conspiracy of Silence i książki senatora stanowego Nebraski Johna DeCamp’a Franklin Cover Up, były także mordy rytualne. Ludzie ci wydawali rozkazy bombardowania innych krajów, gdyż są całkowicie pozbawieni empatii.

Icke uważa, że im więcej ludzi się tym zajmie, tym lepiej, ale że obowiązkiem każdego dziennikarza relacjonującego Pizzagate jest dokładne sprawdzenie podawanych faktów. Jest to obowiązek wobec ofiar, by sprawa była bezbłędnie nagłośniona i by nie było elementów dyskredytujących dochodzenia dziennikarskie. Przede wszystkim należy dojść do źródła, gdyż w internecie często dochodzi do sytuacji, że fakty, co do których uważa się, że są oczywiste, nie są weryfikowalne. Może bowiem dojść do sytuacji, że pewne „fakty” są celowo podawane by zdyskredytować wszystko inne co jest prawdziwe.

W aferze Pizzagate są pewne elementy, co do których nie ma wątpliwości, jak kody, którymi posługują się pedofile. E-maile ujawnione przez “Wikileaks” są doskonałym źródłem informacji, a niektóre z maili znanych polityków zawierają właśnie te kody. Powinno być przeprowadzone dochodzenie dlaczego akurat te słowa jak „pizza” czy „hot dog” są tak często używane w e-mailach i to w kontekście zupełnie nie pasującym do ich znaczenia.

Kolejną rzeczą, która budzi wątpliwości jest, jak w przypadku Johna Podesty, bardzo dziwny gust, jeśli chodzi o sztukę. Ma on całą kolekcję grafik Biljany Đurđević przedstawiających przerażone dzieci, na innych są one powiązane, a jest i obraz przedstawiający martwe dzieci na dnie basenu. Jego brat z kolei jest dumny z repliki wykręconych zwłok bez głowy – ofiary masowego mordercy – ludobójcy Jeffreya Dahmera. Podobną kolekcję, Graham Ovendena, miał jeden z polityków pedofilów, o którym Icke pisał w swojej książce. Zresztą Graham Ovenden sam znalazł się w więzieniu za pedofilię.

Icke nie ominął też przyjaciółki Podesty Mariny Abramovic, która organizuje słynne „Gotowanie Dusz” („Spirit cooking”) czy też miliardera Jeffreya Epsteina, który został skazany za pedofilię. Epstein jest przyjacielem m.in. księcia Andrzeja, Billa Clintona, Woody Allena, ale także Donalda Trumpa. Abramovic maluje ściany krwią, sama często się kaleczy i zaleca biorącym udział w jej „seansach” samo okaleczanie i picie krwi. Jej pseudo sztuka przedstawia m.in. zmasakrowane zwłoki w wannie, które się je odcinając po kolei członki i różne części ciała.

Icke wysłuchał wielu relacji ofiar rytuałów pedofilsko-satanistycznych, twierdzi, że satanizm i pedofilia są niemal jawne, jeśli się temu dokładniej przyjrzeć. Każdy aspekt naszej rzeczywistości jest nimi przesiąknięty! A to, że o tym nie słyszymy na co dzień jest wynikiem całkowitego przesiąknięcia agentami tej mafii wymiaru sprawiedliwości i mediów., które z premedytacją dyskredytują każdego kto to ujawnia.

Jeśli wyszła by prawda o skali nękania seksualnego dzieci, tortur jakie się na nich dokonuje, czy wreszcie zabijania ich w satanistycznych mordach rytualnych z udziałem najbardziej znanych polityków, to cały system by upadł, gdyż ukazała by się społeczeństwu prawdziwa siła, która je kontroluje. Jak na razie wszelkie dochodzenia w tym temacie są ośmieszane przez media, a prowadzący śledztwa giną lub nagle umierają na raka.

Na podstawie: youtube.com
Źródło: Monitor-Polski.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. polach 10.12.2016 00:49

    Czas tych sił się kończy a ich siła słabnie karma zaczyna wracać i odpowiedzią za każde dziecko po 100kroć, za każda ich łzę i każdy strach, traumę i za każde odebrane życie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.