PiS „zaakceptuje kult Bandery”?

Opublikowano: 21.06.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 883

„Onet” donosi, powołując się na dwa niezależne źródła w świecie dyplomatycznym, że PiS zamierza zaakceptować kult Bandery i wyciszać w mediach zbrodnie banderowców, aby Polacy zaakceptowali ukraiński nazizm. Analiza Krzysztofa Atora Woźniaka dotyczy też znikających z internetu artykułów.

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Kruszon 21.06.2022 12:18

  Się ku..a zdziwią…

 2. Rgga34 21.06.2022 21:34

  Nigdy przenigdy.
  Pochodze z Podkarpacia okolic Przemyśla.
  Dziadka słowa mam wyryte w pamięci do dziś. Pytany jacy byli Niemcy i Rosjanie zawsze odpowiadał, że za Niemca było źle, za Ruska bardzo źle, ale byli gorsi..Ukraincy. Ci byli najgorsi, zezwierzęceni do szpiku kości.

  Dziadka nie ma od wielu lat, a ja wtedy nie rozumiałem co miał na myśli..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.