PiS wie, że przegiął i teraz „kombinuje”

Opublikowano: 14.11.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 2019

Będą dymisje za akcje policji na Marszu Niepodległości 2020. Policjanci popełnili wiele przestępstw strzelania i bicia ludzi, którzy nie byli manifestanci. Reportera, przypadkowych, cywilów czekających na peronie na pociąg, w tym aktora i kobiety. Wiedzieli, że brutalnie katują (nawet całym kordonem policji) i atakują przypadkowych ludzi, którzy nie brali udziału w marszu i nie zachowywali się agresywnie. Popełniali przestępstwa napaści porównywalnych z napaściami bandytów wpływając na wizerunek całej formacji i policja zaczyna budzić strach społeczeństwa. Władze wiedzą, że przegięły i szukają kozłów ofiarnych by odwrócić od siebie gniew społeczeństwa. PiS zwołał pilne posiedzenie komitetu prezydium politycznego PiS-u (a nie rządu!). Zapomnieli, że wielu zwolenników PiS-u bierze udział w Marszach Niepodległości…


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.