PiS w Sejmie odrzucił odrzucenie Senatu

Opublikowano: 03.12.2022 | Kategorie: Audycje, Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 656

Sejm odrzucił odrzucenie przez Senat ustawy Lex Czarnek 2.0. Odrzucenie odrzucenia nie dziwi, ponieważ to rutynowa praktyka polityczna koalicji rządzącej, która posiada w Sejmie bezwzględną większość. Według najnowszych doniesień przekazanych przez rzecznika ministerstwa spraw zagranicznych Ukrainy, Ołeha Nikołenki, kijowskie konsulaty i ambasady otrzymały zakrwawione paczki, w których znajdowały się oczy zwierząt. Czy to rosyjska akcja zastraszania, czy też ukraińska operacja propagandowa w celu wzbudzenia zainteresowania udzieleniem wsparcia Ukrainie?

Źródło: YouTube.com

6

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.