PiS się przeliczył i stanął w obliczu klęski propagandowej

Opublikowano: 29.05.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2560

„Świętuj dziś to słodkie szczepienie, to zbawcze ukłucie, ono zostało przygotowane dla całego świata. Dla chłopców i dziewczynek poniżej 18 roku życia także” – niewątpliwie kampania histerii szczepionkowej sięga coraz dalej i w poczet zbawionych zaszczepionych już wkrótce zaliczą się osoby poniżej 18 roku życia.

No, ale dobrze, niech i tak będzie, maszynka propagandowa promująca szczepionki na COVID-19 płynie z każdego programu mainstreamowego. A jednak pomimo tego antynaukowego potopu coraz częściej można usłyszeć: „Nie, nie, nie dla szczepionki zdecydowane nie!”. I teraz mamy dla Was doskonałą informację.

Najnowsze sondaże pokazują ogromny spadek zainteresowania szczepionkami na COVID-19. Liczba osób świadomych, co do szczepionek na COVID-19, które są EKSPERYMENTEM MEDYCZNYM, wzrosła w ostatnim czasie gigantycznie.

Portal medonet.pl donosi, że 40-50% Polek i Polaków raczej się nie zaszczepi. Portal przedstawia różnego rodzaju formy analizy przeprowadzonego sondażu, jednak reasumując możemy napisać, że to jest wartość 40-50%. Jeżeli zauważymy, że portal ten jest portalem z mainstreamu, to wynik 40-50% jest wynikiem zapewne wysoce zaniżonym. Czy tak rzeczywiście może być? To możliwe, bo portal Kontrowersje.net opublikował artykuł z informacją, że tylko 39,82% Polek i Polaków chce się zaszczepić. To całkowita klęska pandemicznej propagandy!

Rząd próbuje ratować się loterią szczepionkową (patrz wideo wyżej), licząc na pazerność obywateli, ale efekt jest kabaretowy i odwrotny od jego oczekiwań.

Źródło (pełna wersja): Salon-Informacyjny.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. kufel10 29.05.2021 14:33

  Moi znajomi w dużej mierze się poźgali, to taki narodowy test na inteligencję. Chorych na dawida w rodzinie nie było ale na serce kilku zmarło. Tak więc żryjta dalej w maklonaldach i u pana hansa w sklepie a później cyk na kanapę w bloku i 10 godzin seriali. To kolejny test na iq.

 2. Szwęda 29.05.2021 14:38

  Prawie 40% polskiego społeczeństwa chce poddać (poddało się) się eksperymentalnej modyfikacji genetycznej a w późniejszym czasie w którejś z następnych szpryc zapewne zaczipowaniu na całe życie!!! To jest klęska ale nie pisu lecz ogromna klęska narodu polskiego!!! A w niedalekiej przyszłości kiedy nastąpią, a na pewno nastąpią masowe skutki negatywne – to będzie największa tragedia narodu polskiego i depopulacja na niespotykana skalę!!!
  kufel10,
  Myślę, że tv, ścierwojadstwo i inne aberracje to jeszcze pół biedy, a wyszprycowanie się to jest jakby apogeum tego jak piszesz testu i to jest doskonały test, bo nie tylko na inteligencję (standardowy test IQ jest bardzo płytki i płaski) ale znacznie dogłębniejszy – zauważ, że wyszprycowała się również część naprawdę inteligentnych i silnie wykształconych ludzi (znam takich osobiście!), także ludzi twórczych i z otwartymi głowami – tak więc pozostaje jeszcze grupa ludzi będąca w pewnym sensie jakby ponad – może to chodzi o coś więcej, o jakiś typ samoświadomości, duchowości itd. Może ludzkość okaże się lepsza w niedalekiej przyszłości… jeżeli nie podda się dehumanizacji.

 3. kufel10 30.05.2021 00:22

  @Szwęda, dobrze powiedziane. Ale..mnie zastanawia o co w tych szczepieniach tak naprawdę chodzi. W tej chwili wszyscy spekulujemy, że czipy, modyfikacje genów, trucizna którą aktywuje jakieś 5g. A jeśli to zwykłe placebo i chodzi tylko o zarobek oraz o psychologiczne zniewolenie, być może i o podział (nas)?

 4. poray 30.05.2021 10:13

  czy Panów dyskutantów nie zastanawiają pewnego rodzaju rozbieżności statystyczne?
  chodzi o rozbieżność miedzy ilością zaszczepionych a skalą deklaracji o niezaszczepieniu.

  Na dzień dzisiejszy według oficjalnych statystyk 1 raz zaszczepiło się 13,4 mln osób a w pełni zaszczepionych zostało 6,5 mln osób, łącznie to daje 50% Polaków, lub około 56% Polaków licząc tych co w Polsce a nie na emigracji (a pewnie tacy brali udział w sondażu)

  W sumie dane te nie pasują do zestawienia sondażu mówiącego o 50-60% nie chcących się zaszczepić.
  – zatem albo dane mówiące o ogólnej ilości zaszczepionych są sfałszowane (w celu zbudowania wizerunku popularności szczepień)
  – albo należy uznać, ze sondaż jest mało miarodajny (w kwestionariusz ankiety można wpisać wszystko nawet rzeczy niezgodne z prawdą)
  – albo znaczna część osób po pierwszym szczepieniu nie chce już (prawdopodobnie wskutek objawów poszczepiennych) kontynuować szczepień

 5. kufel10 30.05.2021 22:00

  @ poray
  Zastanawia, oczywiście, ale ważniejsze dla mnie jest zbadanie samego źródła- czyli dlaczego w ogóle ludzie mają się szczepić, co w tych szczepionkach takiego jest? A to ilu chce i jak kłamią statystyki zostawiam na później. Dlaczego Polacy, a jak to wygląda w innych krajach, które kraje omija ta zacheta i dlaczego? W ogóle Kolego nieźle im uprali mózgi, że robią to dobrowolnie, pomijając zawody przymuszane, takie jak wojskowi etc.

 6. poray 31.05.2021 07:54

  Celem medyczno-społeczno-gospodarczym szczepień jest między innymi zarażanie niezaszczepionych przez zaszczepionych. Najwyższa fala zarażeń w Polsce (marzec-kwiecień tego roku) to efekt masowych szczepień. Podobne procesy widać w innych krajach
  Dlatego też (m.in) wymyślono szczepienia cykliczne, będą one wywoływać kolejne fale zakażeń i dawać pretekst do kolejnych lokdownów niszczących gospodarki i społeczeństwo. W efekcie szybciej zostanie wdrożony plan rewolucji przemysłowej 4.0 itp. doktryn.
  Co wojska i policji słyszał ktoś aby któryś z osób sprawujących tę służbę (200 tysięcy osób) zmarł po zaszczepieniu. O dziwo np pielęgniarki, lekarze i nauczyciele padali po szczepieniach jak muchy.
  Wojsko i policja dostała najpewniej placebo, być może dlatego to tak łatwo łyknęli. Dziwnym byłoby gdy rząd osłabiał szczepieniami służby, które mają go bronić.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.