PiS przyznał się do kłamania ws. gazu

Opublikowano: 23.09.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 473

PiS przyznał się do oszukania i fałszywego uspokajania obywateli ws. kryzysu energetycznego. Oczywiście bez przeprosin, w sposób patologiczny, typowy dla notorycznych kłamców, którzy przyznają się do kłamstwa kiedy wszyscy znają prawdę i można już dłużej kłamać. Dlaczego? Polska jest jedynym państwem w Unii Europejskiej, który zaczął już zużywać zapasy gazu na zimę zgromadzone w magazynach. Analiza Krzysztofa Atora Woźniaka, który mówi wprost, że uwierzył PiS-owi i dał się oszukać jego propagandzie.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.