PiS przegłosował totalitaryzm!

Opublikowano: 28.05.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1407

Ustawa zwana „Lex Tusk” została przegłosowana w Sejmie przez PiS i jego popleczników. Powstanie komisja złożona z polityków (w praktyce koalicji rządzącej), którzy będą wydawać polityczne wyroki na niewygodnych polityków opozycji i będzie mogła zakazywać im pełnienia funkcji politycznych na 10 lat — nawet jeśli oskarżony nie popełnił żadnego przestępstwa. Komisja będzie równocześnie oskarżycielem, śledczym, sędzią i wykonawcą wyroków. Czegoś takiego nie było nawet w PRL i ZSRR. Ten totalitaryzm jest na razie przegłosowany wyłącznie wobec mniejszości społeczeństwa — osób publicznych — aby ludzie nie protestowali i myśleli, że to ich nie dotyczy. Ale nie łudźcie się, gdy tylko Andrzej Duda grzecznie podpisze ustawę, wezmą się za kolejne warstwy społeczne i totalitaryzm obejmie wszystkich.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sanchop 29.05.2023 01:59

    Dobrze że ATOR dałeś na stronę tytułową swojego vloga postać Kaczyńskiego, jakbyś miał prawdę pokazać czy powiedzieć to kurek z kasą by wysechł a kanał by się “zblokował ” 🤣

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.