PiS przegiął i Polacy otwierają oczy!

Opublikowano: 02.06.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1027

Dwa vlogi Krzysztofa Atora Woźniaka o tym, że Polacy zaczynają budzić się i otwierać oczy.

Obywatele są zniesmaczeni rządowym spotem propagandowym, który zapowiadany na 4 czerwca protest opozycji przeciwko ustawie totalitarnej PiS-u zwanej „Lex Tusk” przyrównał do wywózek jeńców i więźniów III Rzeszy do obozu koncentracyjnego w Auschwitz-Birkenau. PiS naprawdę myślał, że Polacy tak bardzo nienawidzą Rosji i Putina, że zgodzą się na wszystko?

Obywatele, widząc, że ceny w innych państwach europejskich spadają, a w Polsce wciąż są wysokie, przestają wierzyć PiS-owskiej propagandzie, że to wina Putina i wojny na Ukrainie, a nie rządów PiS-u, dodruku pustego pieniądza i sztucznemu wywindowaniu cen energii.

Źródło: YouTube.com [1] [2]


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sanchop 02.06.2023 22:20

    Haha, pis przegiął! Polacy otwierają oczy! Super, brawo, zobaczymy po wyborach jak to oczy otworzyli…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.