PiS obniży na chwilę ceny paliw

Opublikowano: 26.11.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 497

Obecna wysoka inflacja jest winą PiS-u. To rząd PiS-u podejmował decyzje o dodruku pieniędzy, lockdownach i obostrzeniach, które niszczą gospodarkę. Teraz zwala winę na światowe podwyżki cen paliw. Pierwsza część pomysłu obniżenia podatków dla prądu i gazu wygląda dobrze, bo cena surowca opadnie i inflacja może spaść. Niestety, druga część pomysłu PiS-u wygląda bardzo źle – obniżki potrwają tylko od stycznia do marca, czyli w sezonie grzewczym. Jeśli inflacja spada nie oznacza to, że ceny spadają, lecz że ceny będą rosnąć wolniej. Decyzja PiS-u ma więc charakter maskowania problemu i udawania, że coś robi, by poprawić swój wizerunek i zahamować spadek poparcia wyborców.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 1 , średnia ocena wartości wpisu: 1,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.