PiS ma już pretekst do stanu wojennego

Opublikowano: 17.03.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1235

We wrześniu 2020 roku jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję, iż rząd doprowadzi do zamachu stanu i wprowadzi stan wojenny. Pod koniec lipca 2022 roku, na portalu Niezalezna.pl pojawił się artykuł nawołujący do stanu wojennego w celu utrzymania przez PiS władzy w czasach wojny rosyjsko-ukraińskiej, którego celem mogło być sondowanie reakcji wyborców PiS-u. Na początku września 2022 roku, były poseł LPR i adwokat Roman Giertych, ostrzegł przed prowokacją, jaką szykuje PiS w celu wprowadzenia stanu wojennego, w celu utrzymania władzy. Teraz zatrzymano rosyjskich agentów, a tym samym PiS zdobył pretekst do jego wprowadzenia, jeśli sondaże wyborcze będą wskazywały, że traci poparcie społeczne.

Źródło: YouTube.com

9

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.